Створені фотоелектричні модулі замасковані під дах будинку

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

 Є багато людей, які мають бажання і достатню кількість грошей, щоб поставити спеціальні модулі для даху, але їх дуже турбує естетична складова.

Створені фотоелектричні модулі замасковані під дах будинку

 Створені фотоелектричні модулі, замасковані під дах будинку

   Якщо говорити про американські домашні господарства, то тільки один відсоток забезпечують себе електроенергією отриманою від сонячного ультрафіолету. Багато банально не можуть собі дозволити витрати, які передбачаються на початку, інші не вірять, що сонячні модулі зможуть дати достатню кількість енергії.

Сонячні панелі, естетична складова

   Є багато людей, які мають бажання і достатню кількість грошей, щоб поставити спеціальні модулі для даху, але їх дуже турбує естетична складова. Інженери з MIT знайшли вихід і запропонували вирішити цю проблему.

   Розробники фірми SistineSolar придумали унікальні модулі, виконані в різних кольорових варіаціях і з різними текстурними особливостями, все залежить від побажань клієнта. Наприклад, можна покрити весь дах будинку такого виду модулями. Організації можуть покривати свої офіси і будь-які інші будівлі, рекламою і своїми логотипами.

   SistineSolar - не єдина компанія в світі, яка пропонує вирішення питання про зовнішні показники модулів, які отримують сонячну енергію. Нещодавно Тесла представила нову «сонячну черепицю». Організація стверджує, що ця черепиця буде дешевшою, в порівнянні з монтажем панелей зверху покрівлі. Дуже скоро буде ясно, так це чи ні.

  Дизайн систем SolarSkin майже ідентичний з дизайном світлопрозорої банерної реклами, яка часто можна зустріти на громадському транспорті. Вона практично прозора для пасажирів всередині, а люди зовні можуть ознайомитися з інформацією на банері.

   Такий самий ефект застосовується на панелях SistineSolar на повну (від них відбивається невелика кількість світла, завдяки цьому велика кількість фотонів попадає безпосередньо на модуль, при цьому ще можна сформувати певний малюнок або візерунок). Це зберігає високий рівень ефективності. Якщо Вам потрібно купити сонячні панелі розглянутого виду, то будьте готові до того, що вартість буде на десять відсотків вищою від звичайних систем з такою ж потужністю.

   Вам потрібно купити сонячні панелі в Києві? Зв'яжіться з нами! І висококваліфіковані менеджери-консультанти допоможуть підібрати актуальний варіант.

Популярні: Сонячні панелі

 

Відгуки по статті :
средній рейтинг: 5  відгуків: 1
Написати відгук
  • 5
  • 05.04.2020
  • Гість
  Дах будинку це сонячна батарея
 • Купівля якісних сонячних інверторів
  11.04.2021
   Інвертори є важливими елементами сонячних енергетичних систем. Вони призначені для перетворення струмів. Це оснащення можна назвати серцем всієї системи. Сучасний ринок представляє значну різноманітність таких продуктів. Вони активно використов...
 • Контролери заряду для сонячних батарей (панелей)
  11.04.2021
  Сонячні модулі, як і практично будь-яке інше подібне обладнання, можуть зазнавати надмірної зарядки. Це може призвести до деяких функціональних проблем. З цієї причини, дуже важливо запобігти надмірного заряду батареї. Для цього використовується спец...
 • Приватна сонячна станція під "зелений тариф"
  02.04.2021
  Приватна сонячна станція під "зелений тариф" - це перший крок на шляху до енергетичної незалежності і скорочення викидів парникових газів на нашій планеті. Розвиток науково-технічного прогресу за останні 20 років, міжнародні угоди та м...
 • Сонячні панелі (батареї) - джерело електроенергії майбутнього
  31.03.2021
  Сонячні панелі (батареї) є основним джерелом електроенергії на майбутнє. Вони не завдають шкоди навколишньому середовищу, здатні генерувати електроенергію з відновлюваного ресурсу-сонця, а також повністю себе виправдають в короткі терміни. Уявіть со...
 • Сонячні батареї це сучасно та розумно.
  25.03.2021
   Сонячна енергетика почала своє існування як прекрасна казка для романтиків. Люди давно навчилися будувати гідроелектростанції, теплові станції і навіть атомні. В енергетичній стратегії людства занадто довго переважали принцип, який зобов'язував...