Кабель

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

   Кабель для сонячних станцій.

  Для монтажу сонячних електростанцій застосовуються тільки дроти і кабелі з відповідними характеристиками. Різниця робиться між модульним або лінійним кабелем, основним кабелем постійного струму і кабелем змінного струму. Електричні кабелі між окремими модулями, а також для з'єднання розподільчого щиту називаються модульні або лінійним, вони використовуються на відкритому повітрі. Для захисту від короткого замикання, плюсові і мінусові дроти не можуть бути закладені разом в одному кабелі і виготовляються однодротовими. У зв'язку з високими температурами на даху, яка може досягати 70 градусів, за межами приміщення використовується PV кабель. У процесі практичного застосування однодротовий PV кабель з подвійною ізоляцією довів свою високу надійність і практичність.

  PV кабель (однодротовий кабель з подвійною оболонкою для фотоелектричних систем).

  Застосування. PV кабель спеціально призначений для живлення сонячних батарей. Завдяки ізоляції  зшитої електронним способом і подвійною оболонкою, кабель гарантовано буде ідеально стійким до механічних навантажень і впливу навколишнього середовища. PV кабель захищений від короткого замикання. Він стійкий до УФ-випромінювання і також підходить для використання в сухих і вологих приміщеннях, під землею і на відкритому повітрі під впливом прямих сонячних променів.  PV кабель спеціально призначений для монтажу сонячних станцій (фотоелектричних електростанцій).

  Дизайн. Тонкі лужені мідні жили. Ізоляція жил – безгалогеновий стійкий до УФ поліетиленовий сополімер, зшитий електронним способом. Колір ізоляції - білий. Зовнішня оболонка: поліетиленова сополімер, зшитий електронним способом, не підтримує горіння, безгалогеновий і стійкий до ультрафіолетового випромінювання.

  PV кабелі часто виробляються в трьох кольорах: червоному, синьому і чорному, що полегшує монтаж.

  pv кабель 

  З'єднання модульних кабелів та інших кабелів постійного струму повинно здійснюватися у відповідності з технікою безпеки. Погані контакти можуть привести до електричної дуги, і в результаті підвищують ризик займання. Для спрощення встановлення та підключення PV кабелю використовуються безпечні штекерні роз’єми. 

  Силові кабелі з ізоляцією з зшитого поліетилену для сонячних станцій (фотоелектроелектричних станцій).

  Використання. Кабель використовується для передачі електроенергії в стаціонарних установках і призначений для укладання і експлуатації при температурі навколишнього середовища від -50 до +50, в умовах агресивного середовища. 

  • Акумулятори для сонячних панелей (батарей)
   07.02.2022
   Сонячні батареї є унікальним джерелом енергії. Якщо грамотно організувати систему, можливо отримати велику кількість незаперечних переваг. Важливим елементом таких систем є особливі акумулятори. Вони є  необхідним обладнанням для конкр...