Комерційні зарядні станції електромобілів

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

 Електромобілі підкорюють українські дороги, тому питання заправки стає все більш актуальним. Тренд на енергетичну незалежність та активне використання альтернативних джерел енергії привертає увагу до автономних зарядних станцій, що працюють на сонячних батареях. Потужний тандем - електромобілі +чиста сонячна енергія - відкриває найширші перспективи для бізнесу.

Автономно-гібридні зарядні станції електромобілів

Ми проектуємо, встановлюємо та обслуговуємо автономно-гібридні зарядні станції електромобілів, які працюють на альтернативному джерелі енергії та не залежать від центральної електромережі. Розробимо комплекс зарядки з потрібною потужністю і технічними характеристиками - саме для потреб вашої компанії.

Комерційні зарядні станції електромобілів

Комерційні зарядки електромобілів: сфера застосування

 • Житлові комплекси. «Своя» електрозаправка на паркінгу біля багатоповерхівки - вагомий аргумент на користь вашої торгової пропозиції. Це приверне заможну аудиторію і стане додатковим стимулом для покупки нерухомості в ЖК, який активно впроваджує інноваційні технології.
 • Торгово-розважальні комплекси, фітнес-центри. Власники електромобілів – це заможні клієнти, яких прагне залучити будь-який ТРК. Поки електрокар заряджається, автомобіліст витрачає гроші у вашому торговому центрі.
 • Ділові бізнес-центри. Зарядна станція на парковці - причина, чому багато орендарів будуть прагнути орендувати офіси у вашій будівлі. У майбутньому, коли кількість електрокарів зросте, це буде потужною конкурентною перевагою.
 • Мережі АЗС. У Європі електрозаправки органічно вписуються в інфраструктуру, і Україна не повинна відставати. Встановлювати імпортні фірмові станції на даному етапі коштує занадто дорого. Спроектована «HEXAGON-ENERGY» автономна зарядна станція «під ключ» - оптимальне за ціною/якістю рішення, доступне і економічно вигідне для мереж АЗС.
 • Ресторани, готелі, заміські клуби. Установка автономної електрозарядки на сонячних батареях (панелях) продемонструє вашу турботу про екологію і приверне заможну аудиторію водіїв електрокарів. Це відмінний привід обов’язково повертатися саме до вашого закладу.
 • Велика компанія, промислове підприємство. Зарядна станція для електромобілів на офісних паркінгах - спосіб проявити турботу про співробітників, підвищити їх лояльність.

Що слід враховувати при виборі комерційної ЗСЕ

Якщо хочете купити в Україні зарядні станції електромобілів, врахуйте такий показник, як швидкість підзарядки (залежить від потужності обладнання):

 • Моделі з повільною зарядкою за ціною будуть коштувати дешевше. Це хороший варіант для нічного паркування, коли є можливість заряджати електрокар 10-12 годин. Але в комерційних цілях таке рішення буде невигідним.
 • Моделі з швидкою зарядкою - стандартне рішення, яке скорочує час технічного обслуговування електротранспорту до 2-5 годин. Хороший варіант для паркінгів на території житлового комплексу, в готелях, ресторанах, бізнес-центрах і ТК.
 • Станції для експрес-зарядки дозволяють підзарядити електрокар за 30 хвилин, але їх вартість найвища.

Чим вище потужність обладнання, тим дорожче обійдеться його придбання. Тому ми розраховуємо оптимальні параметри системи, підбираємо комплектуючі виходячи з економічної вигоди і безпеки.

Перед замовленням слід врахувати такі моменти:

 • Де саме буде розташовуватися заправна станція - в приміщенні, під навісом або на відкритому повітрі.
 • Який спосіб монтажу пріоритетний - на підлозі або на стіні.
 • Які типи електромобільних роз'ємів будуть потрібні Type 1 (J1772), Type 2 (Mennekes), CHAdeMO, CCS Combo (Type 1/Type 2).
 • Чи є можливість інтегруватися зі звичайною заправкою – це дуже актуально для комерційного використання.

Переваги для власників від зарядних станцій «HEXAGON-ENERGY»

 1.                   Енергетична незалежність.

При проектуванні і створенні зарядних станцій для електромобілів ми використовуємо сонячні батареї в поєднанні з інноваційною системою накопичення енергії, за рахунок цього ви отримуєте  повну (або часткову) автономність і не залежите від центрального електропостачання.

 2.         Індивідуальне налаштування під потреби конкретного бізнесу.

Замовник сам вибирає робочі параметри системи - кількість і тип зарядних роз'ємів, потужність обладнання, ступінь захисту оболонки, спосіб управління і контролю доступу. Вам не доведеться платити за додаткові опції - тільки за те, що вам дійсно потрібно для прибуткового бізнесу.

 3.                   Гнучка ціна зарядної станції для електромобілів.

Вартість комерційної зарядки в основному залежить від потужності, тому ми враховуємо щільність клієнтського потоку, щоб мінімізувати витрати при експлуатації. Інвестиції окупаються протягом 2-3 років.

 4.                   Доступна технічна підтримка.

Ми надаємо повний комплекс послуг: проектування, монтаж та сервісне обслуговування автономних зарядних станцій. Плюс в тому, що сервісом займаються ті ж люди, які їх розробляли, збирали та встановлювали. У випадку з імпортними зарядками така перевага виключається.

 5.                   Стильний дизайн.

Електрозарядна станція - це перший контакт водія електромобіля з вашим бізнесом. Тому важливо створити правильне враження про рівень сервісу. Інтерфейс і оформлення корпусу однаково важливі для експлуатаційних характеристик, і ми приділяємо йому належну увагу.

6.                   Сталевий корпус.

Антивандальний корпус станції прослужить роками завдяки використанні високоміцної сталі. Для комерційних зарядок, які обслуговують щільний потік електрокарів, цей момент актуальний.

7.                   Гарантійний сервіс

Ми впевнені в якості обладнання і комплектуючих, тому спокійно укладаємо безкоштовний договір на гарантійне та сервісне обслуговування. У разі виникнення проблем протягом гарантійного терміну безкоштовно замінимо елементи системи що вийшли з ладу (якщо проблема не була пов'язана з неправильною експлуатацією або навмисним пошкодженням).

Залиште заявку або зателефонуйте, ми розрахуємо вартість комерційної зарядної станції електромобілів в вашому конкретному випадку.