Інтернет-магазин сонячної енергії «HEXAGON-ENERGY»

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

«HEXAGON-ENERGY» - системний інтегратор у галузі відновлювальної енергетики з 2015 року. Висококласні фахівці і сучасна технічна база дозволяють реалізовувати проекти в сфері енергетичної незалежності будь-якої складності.

Проектуємо, встановлюємо і обслуговуємо обладнання та технології для використання альтернативних джерел енергії. Розробляємо рішення точно під потреби замовника - будь то економія на оплаті електроенергії, стабільний дохід, турбота про екологію. Або 3 в 1!

Задача інтернет-магазину сонячної енергії «HEXAGON-ENERGY» в Україні – це досягнути оптимальної енергонезалежності та економії на об'єкті, шляхом впровадження інноваційних технологій та застосування відновлюваних джерел енергії.

Суттєвий пріоритет «HEXAGON-ENERGY» в якості, доступності та функціональності представленої продукції та готових систем:

 • сонячні батареї (монокристалічні і полікристалічні) перетворюють енергію сонячного світла в електричний струм;
 • сонячні інвертори трансформують постійний струм, вироблений сонячними фотоелементами, в змінний для побутових потреб;
 • акумулятори (AКБ), джерела енергії багаторазової дії, які дозволяють зберегти певний її об’єм для подальшого використання;  
 • контролери заряду подовжують ресурс АКБ за допомогою коректного заряду та розряду;  
 • сонячні колектори допомагають конвертувати сонячну енергію в тепло для опалення та гарячого водопостачання;  
 • системи кріплень дозволяють забезпечити міцне встановлення сонячних батарей (панелей) для максимальної генерації електроенергії сонячною станцією; 
 • сонячний кабель спеціально розроблений під негативний вплив агресивного середовища для монтажу сонячних станцій;  
 • сонячні станції - це економія і турбота про навколишнє середовище;
 • зарядні станції для електротранспорту – це екологія та майбутнє нашої планети.

Рішення для економії електроенергії та бюджету

 • Сетевые солнечные электростанции Мережева СЕС

  Забезпечує власні потреби в електроенергії, за рахунок цього досягається економія на оплаті рахунків. Та надає можливість продавати надлишки в рамках «зеленого» тарифу. Може на 100% покрити енергетичні потреби будинку в денний час.

  Термін окупності інвестицій, за умови підключення «зеленого» тарифу, становить 3-5 років.

 • Солнечные электростанции под собственное потребление СЕС під власне споживання

  Це зниження витрат на електроенергію до 95%, енергетична безпека бізнесу та можливість знизити собівартість продукції. Система економить споживання електроенергії ззовні, заміщуючи її власною (від сонячних панелей).

  Встановивши сонячну електростанцію, ви отримаєте дешеву електроенергію для бізнесу від 0,55 грн/кВт.г. на 20 років.

 • Домашние зарядные стации для электромобилей Домашня зарядна станції для електромобілів

  Завдяки використанню сонячної енергії, вона стає більш економною та фінансово вигідною, адже ви фінансово не залежите від тарифів міської електромережі, оскільки заряджаєте електрокар від сонця.

  Альтернативні джерела енергії безкоштовні, тому плата за зарядку вашого електромобіля = 0. Незалежно від того, скільки часу ви заряджаєте - 2 години або всю ніч.

Заявка

Рішення для енергетичної незалежності та енергетичної безпеки

 • Автономные солнечные электростанции Автономна СЕС

  Забезпечує стабільне енергопостачання у віддалених районах, де немає можливості підключитися до центральної мережі. Запроектовані нашими фахівцями станції дозволяють відмовитися від купленої електроенергії, замінивши її на альтернативну сонячну.

  Ви отримуєте безкоштовну екологічно чисту електроенергію на протязі 25-30 років з мінімальними витратами на обслуговування.

 • Система накопления энергии Системи накопичення енергії

  Це надійне страхування на випадок втрати електроживлення від центральної мережі через аварії. Спектр задач накопичувача широкий і включає в себе компенсацію коливань і забезпечення постійної частоти напруги струму, зберігання надлишкової енергії до періоду високого попиту, а також швидке реагування при пікових навантаженнях.

  Купуючи систему накопичення енергії, ви зробите свій будинок або бізнес енергонезалежним за будь-яких умов.

 • Автономное освещение на солнечных батареях Автономне освітлення на сонячних батареях

  Дозволяє обійтися без підключення до зовнішніх електромереж і використовувати поновлювані джерела енергії для освітлення пішохідних переходів, дорожніх знаків, біл-бордів, вулиць, парків і будинків. Вбудовані датчики забезпечують автоматичне включення/виключення системи. Обладнання працює без участі людини.

  Разова інвестиція в купівлю комплекту обладнання дає невичерпний, і головне безкоштовний ресурс для генерації електроенергії.

Заявка

Рішення для стабільного доходу

 • Гибридные солнечные электростанции Гібридна СЕС

  Вона поєднує в собі функції автономної і мережевої станцій, а також резервного енергопостачання в екстрених випадках (при відключенні мережі і зниженні напруги). Підключивши «зелений» тариф, ви отримуєте можливість не тільки економити на рахунках за електроенергію, але й заробляти на продажу надлишків електроенергії, яку генерує ваша власна електростанція.

  Отримуйте пасивний дохід до 23% річних у євро! Залиште заявку, і ми розповімо і покажемо, як це зробити за допомогою наших технологій.

 • Коммерческая зарядная станция Комерційні зарядні станції

  Розробляємо комплекс зарядки з необхідною потужністю та технічними параметрами - саме для потреб Вашого бізнесу. Пропонуємо фінансово обґрунтовані рішення для розміщення в торгових і бізнес центрах, житлових комплексах, ресторанах, готелях і заміських клубах, офісних будівлях і мережах АЗС. Використовуємо сонячні батареї + інноваційну систему накопичення енергії, за рахунок якої ви отримуєте повну (або часткову) автономність від центрального електропостачання.

  Ми враховуємо щільність потоку клієнтів, щоб мінімізувати експлуатаційні витрати. Інвестиції окуповуються протягом 3-5 років (залежить від багатьох показників).

Заявка

Комплексні рішення для приватних замовників та бізнесу

 • Енергоаудит. Проводим аналіз об'єкту, визначаємо шляхи підвищення енергоефективності та зниження витрат на енергоносії. Розраховуємо рентабельність застосування сонячної енергії в конкретному випадку.
 • Послуга підвищення потужності. Розрахуємо технічні показники, запропонуємо оптимальний варіант параметрів мережі, підготуємо документацію та реалізуємо проект добавлення недостатньої потужності.
 • Проектування. Проектуємо сонячні електростанції та зарядні станції для електромобілів з потрібними робочими параметрами. Досягаємо оптимального балансу ціна/якість/функціональність.
 • Монтаж і шефмонтаж. Виконуємо професійне встановлення (даховий і наземний монтаж) сонячних панелей і обладнання. Використовуємо інноваційні розробки та технології нового покоління.
 • Сервісне обслуговування. Укладаємо безкоштовний договір на гарантійне і сервісне обслуговування. У разі виникнення проблем протягом гарантійного періоду ми безкоштовно замінимо елементи системи що вийшли з ладу (якщо проблема не була пов'язана з неправильною експлуатацією або навмисним пошкодженням).
 • Очищення сонячних батарей і сонячних систем. Видаляємо до 98% забруднень завдяки ефективним технологіям очищення. Підвищимо ККД фотоелементів. Завдяки якісному очищенню поверхні.
 • Допомога в оформленні «зеленого» тарифу. За умови продажу надлишків енергії, наші клієнти повертають свої інвестиції через 3-5 років.

Залиште заявку або зателефонуйте, ми запропонуємо оптимальне рішення безпосередньо для Вас, підберемо обладнання та запроектуємо систему, відповідно до Ваших вимог.

 

Ми готові поставити обладнання та здійснити монтаж в наступних містах і областях України: Київ і Київська; Житомир і Житомирська; Чернігів і Чернігівська; Черкаси і Черкаська; Полтава і Полтавська; Вінниця і Вінницька; Кропивницький і Кіровоградська; Суми і Сумська; Рівне і Рівненська; Луцьк і Волинська; Харків і Харківська; Хмельницький і Хмельницька; Тернопіль і Тернопільська; Чернівці і Чернівецька; Львів і Львівська; Ужгороді Закарпатська; Івано-Франківськ і Івано-Франківська; Миколаїв і Миколаївська; Херсон і Херсонська; Дніпро і Дніпропетровська; Запоріжжя і Запорізька; Маріуполь і Донецька; Одеса і Одеська.
ОЧІКУЄМО
Акумулятор Deye SE-G5.1 Pro
Deye
69 550.00грн
ОЧІКУЄМО 25.07.2024 ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ
Сонячний гібридний інвертор Deye SUN-6K-SG03LP1-EU
62 380.00грн
Рейка для кріплення сонячних батарей
ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ
271.00грн
ОЧІКУЄМО
Акумулятор Deye RW-M6.1
Deye
79 500.00грн