Інтернет-магазин сонячної енергії «HEXAGON-ENERGY»

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Основні завдання нашої компанія полягають у підвищенні енергетичної незалежності та раціоналізації енергоспоживання шляхом впровадження на ринку альтернативних джерел енергії.

Чому обирають нас?

1. Досвід роботи (Наші фахівці понад 10 років успішно працюють на ринку альтернативної енергетики)

2. Короткі терміни виконання замовлень (Все залежить від складності та регіону проведення робіт)

3. Ми працюємо по всій території України (Поставляємо, встановлюємо і допомагаємо в оформленні «зеленого» тарифу)

4. Гарантія (На роботи та обладнання. Укладаємо безкоштовний договір на гарантійне та сервісне обслуговування)

5. Якість (Тільки якісне обладнання для Вашої індивідуальної системи. Ми зацікавлені в установці якісного і перевіреного часом обладнання за найвигіднішими цінами. Відсутність гарантійних та сервісних випадків – це відсутність незручностей у Вас та витрат у нас)

Наш інтернет-магазин сонячної енергії орієнтований не тільки на якість продукції, але й на забезпечення її доступності: саме тому наша компанія не витрачає ресурси на дорогу рекламу, таким чином не збільшуючи собівартість продукції. Наші клієнти - це найкращі постачальники відгуків про плюси та мінуси діяльності нашої компанії.

Наша продукція підходить не лише для представників великих компаній, а й для приватних осіб.

Про продукцію в інтернет-магазині «HEXAGON-ENERGY»

Нижче наведений перелік продукції, що постачається компанією «Hexagon-Energy»:

1. Сонячні батареї – це фотоелементи, які утворюють єдине ціле. Механізм перетворює енергію сонячного світла в електричний струм. Сонячні панелі давно визнані європейськими стандартами якості, а їх користь не викликає сумнівів, так як Ви будете забезпечені постійним безкоштовним джерелом енергії.

2. Сонячні колектори  - це пристрої, які перетворюють сонячну енергію в тепло. Є багато варіантів оформлення сонячних колекторів, при виборі яких необхідно керуватись періодичністю застосування механізму (сезонного чи постійного) і умов, в яких буде встановлено колектор.

3. Вітрогенератори - це обладнання, яке отримує електроенергію від кінетичної енергії вітру. Конструкції вітрогенераторів можуть відрізнятися матеріалом виготовлення, кількістю лопаті  та багато іншого, тому важливо правильно визначити його використання, який тип конструкції необхідний для реалізації вашої мети.

4. Теплові насоси - це пристрої, які перетворюють теплову енергію, що існує в різних природних джерелах (водоймах, грунті і т. д.) в систему опалення споживача.

5. Твердопаливні котли - це устаткування при спільному застосуванні з сонячною геліоситемою, дозволяє значно знизити витрати на паливо.

6. Комплектуючі для сонячних та опалювальних систем.

Якщо вам потрібна допомога у виборі обладнання, яке найкращим чином відповідає вашій кінцевій меті, наша компанія буде рада допомогти Вам.

Вам потрібно лише повідомити нам про свої амбіції та очікування, і  штат фахівців  ефективно переведе мрію на низку конкретних завдань, які будуть виконані на практиці.

Також Вам можуть бути цікаві: Сонячні батареї

Суперцена
Сонячна електростанція 10 кВт (мережева).
ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ
229 423.00грн
Залишилося мало
Сонячна електростанція 17 кВт.
ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ
300 361.00грн
Акция
Комплект для СЕС, 30 кВт сонячних батарей і інвертор Fronius
ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ
432 103.00грн
Мережева сонячна електростанція 30 кВт.
ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ
653 080.00грн