Зарядні станції електротранспорту

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Прагнення до енергетичної незалежності та турбота про навколишнє середовище стали поштовхом до розвитку електрокарів. Їх переміщення не вимагає дорогого бензину, дизпалива або газу - достатньо електричної енергії, яку генерують та постачають зарядні станції електротранспорту.

Зарядні станції електротранспорту

«HEXAGON-ENERGY» займається продажою, проектуванням та монтажем автономних станцій зарядки електрокарів по всій Україні. Ми практикуємо комплексний підхід - використовуємо альтернативні джерела енергії (сонячні батареї) в тандемі з інноваційною системою накопичення енергії. В результаті робимо зарядку електромобілів більш дешевшою, зручнішою, економічно вигідною для наших клієнтів.

Як це працює

Електромобіль працює від електроенергії, яку він отримує від електромережі до акумулятора. Наскільки швидко він буде заряджатися, залежить від трьох параметрів:

 • сила струму (потужність);
 • напруга в мережі;
 • ємність акумулятора.

Стандартно на зарядку електрокара йде від півгодини до 8 годин. Тут працює закономірність - чим вище потужність зарядної станції, тим швидше проходить процес.

Сучасна зарядна станція для електротранспорту складається з:

 • міцного корпусу;
 • роз’ємів;
 • контролера (для зручного управління через додаток);
 • системи управління.

Критерій No1 вибору зарядки для електротранспорту - потужність пристрою. Все інше – ступінь захисту корпусу, тип роз’єму, формат інтерфейсу – можливо підібрати вже з лінійки станцій, придатних за потужністю і швидкості підзарядки. Це ми детально обговорюємо на етапі консультацій, розробки і проектування.

Важливий момент! Ми проектуємо не прості станції зарядки електрокарів, а автономно-гібридні. Тобто ті, які в основному працюють на альтернативному джерелі енергії і не залежать від центральної електромережі. Для українських реалій, де питання енергетичної безпеки та незалежності стоїть завжди гостро, такий формат зарядних станцій є найвигіднішим і перспективним.

Типи дротових зарядних станцій

Mode 1 - малопотужний застарілий спосіб, який здійснює підзарядку через побутову розетку (напруга 220 В). Тому повний інтервал заряду електрокара становить близько 12 годин. Через недостатній рівень безпеки цей метод не використовується.

Mode 2 - стандарт для більшості автозаправних комплексів, які використовують схему змінного струму. Акумулятор електрокару ємністю 24 кВт год, заряджається протягом 6-8 годин.

Mode 3 - найпотужніший режим для зарядних станцій з змінним струмом. Використовуються як однофазний Type 1, так і трифазний ланцюг живлення Type 2.

Mode 4 - в ньому використовується постійний струм з напругою до 500 В. В результаті акумулятор буде заряджатися до 80% всього за півгодини. Для України такі технології занадто дорогі. При цьому поки небагато електрокарів підтримує стандарт зарядки Fast Charge.

Станції, які ми продаємо та встановлюємо

 • Індивідуальні. Компактні, прості в монтажі. Оптимальний варіант для приватного використання. Обладнання монтується на території двору, в гаражі або господарській будівлі. Станція комплектується кабелем і спеціальною розеткою.
 • Для комерційного використання. Більш потужна установка, розрахована для зарядки великої кількості транспортних засобів. Місця локації - автостоянки, паркінги, АЗС, двори багатоповерхівок, територія торгово-розважальних центрів, гіпермаркетів.
 • Для прискореної підзарядки. Швидкість зарядки електротранспорту становить до 3-х годин, причому в перші 60 хвилин накопичується до 70% від загального об'єму батареї. В пристрої використовується не змінний, а постійний струм, що забезпечує підвищену потужність і швидкість процесу зарядки.

Щоб купити зарядні станції для електротранспорту в Україні, звертайтесь безпосередньо в «HEXAGON-ENERGY». Ми не тільки підберемо оптимальний за технічними характеристиками, функціоналом та вартості ціні варіант, та також забезпечим грамотний монтаж, сервісне та гарантійне обслуговування.

Проектування, монтаж та сервісне обслуговування зарядних станцій

Ретельне проектування комерційної зарядної станції дозволяє економити бюджет як під час етапу закупівлі обладнання, так і на протязі усього періоду експлуатації та обслуговування системи. Ми розробляємо та встановлюємо автономні зарядні станції «під ключ», приймаючи до уваги всі вимоги замовника і економічну обґрунтованість проекту.

При проектуванні враховуємо наступні параметри:

 1. Економічна вигода. Ціна зарядної станції, працюючої на альтернативних джерелах енергії (сонячні батареї) окуповується протягом 2-3 років. Багато залежить від щільності клієнтського потоку, однак ми враховуємо цей параметр та підбираємо обладнання з оптимальною ціною та характеристиками.
 2. Швидкість і потужність зарядки. Розробимо повністю автономну зарядну станцію з скоригованими показниками потужності, щоб електрокари заряджалися швидко і безпечно.
 3. Різновиди електромобільних роз'ємів. Працюємо з усіма типами:
 • Type 1 (J1772) - 5-контактний роз'єм заряджає американські та азіатські електрокари. Працює за стандартами Mode 2, Mode 3.Електромобільний розєм Type 1 (J1772)
 • Type 2 (Mennekes) - 7-ми контактний роз'єм для зарядки електротранспорту європейського автопрому. Підтримує режим Mode 2, Mode 3.Електрмобільний розєм Type 2 (Mennekes)
 • CHAdeMO - призначений для зарядки більшості електромобілів Японії, США та Європи. Розрахований для використання на потужних станціях формату Mode 4, що працюють від постійного струму.Електромобільний розєм CHAdeMO
 • CCS Combo (Type 1/Type 2) - комбінований тип роз'єму, який однаково хороший для всіх зарядних станцій Mode 2, Mode 3 та Mode 4.Електромобільний розєм CCS Combo (Type 1)Електромобільний розєм CCS Combo (Type 2)

Чому з «HEXAGON-ENERGY» вигідно співпрацювати

 • Працюємо на ринку альтернативної енергетики з 2015 року і пропонуємо економічно обґрунтовані рішення від кращих виробників в цьому сегменті.
 • Виконуємо точні розрахунки і підбираємо обладнання індивідуально для кожного проекту - з урахуванням його специфіки і завдань, поставлених замовником.
 • У найкоротші терміни доставимо і професійно змонтуємо комплект обладнання в будь-якій точці України «під ключ».
 • Забезпечуємо своєчасне сервісне обслуговування та оперативне усунення неполадок.
 • Проводимо багаторівневу перевірку якості обладнання і укладаємо безкоштовний договір на гарантійне і сервісне обслуговування.

Залиште заявку або зателефонуйте, ми розрахуємо вартість зарядної станції для електромобілів, яка буде відповідати вашим потребам.