Черкаси і Черкаська область

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Хочете побудувати сонячну електростанцію або зарядну станцію для електромобілів в Черкасах або Черкаській області? «HEXAGON-ENERGY» пропонує повний комплекс продукції, обладнання та послуг, які:

 • забезпечать енергетичну незалежність вашого будинку або бізнес-об'єкта;
 • допоможуть оптимізувати енергоспоживання;
 • дозволяють знизити витрати на оплату електроенергії;
 • отримувати стабільний дохід від інноваційних технологій на основі альтернативних джерел енергії.

HEXAGON-ENERGY працює в Черкасах і Черкаській областіПоставляємо та встановлюємо в Черкасах і Черкаській області наступне обладнання: сонячні батареї (панелі) - монокристалічні та полікристалічні, сонячні інвертори, контролери заряду, акумулятори для сонячних електростанцій, кріплення для сонячних батарей (панелей) та PV кабель, сонячні колектори, комплектуючі для сонячних та опалювальних систем.

Малогабаритні товари відправляються Новою Поштою. Вартість доставки в Черкаси і область розраховується за тарифами НП.

Комплексні рішення для приватних та бізнес-об'єктів у Черкасах або Черкаській області

 • Проектування, монтаж або шефмонтаж сонячних електростанцій та зарядних станцій електромобілів.
 • Збільшення потужності для приватних і промислових об'єктів.
 • Підключення приватних будинків і підприємств за «зеленим» тарифом.
 • Енергоаудит будинків та підприємств.
 • Очищення сонячних батарей (панелей) у встановлених СЕС (безкоштовно, в термін дії гарантії на виконані роботи).

Як ми працюємо в Черкасах та Черкаській області

1.    Заявка

Замовник телефонує або залишає заявку на сайті з контактними даними. Наш фахівець робить зворотній дзвінок для уточнення інформації. Від замовника можливо буде потрібно:

 • фото об'єкта і геолокація на карті Google;
 • технічні параметри: виділена потужність, введення в експлуатацію будівель, раніше встановлене обладнання.

 2.    Підбір обладнання та розрахунок вартості

Проводимо розрахунки і відправляємо замовнику комерційну пропозицію з переліком комплектів обладнання або послуг з позначенням комплектності і ціни. Зазвичай це займає 1-3 робочих дні, але не більше 5 (все залежить від завантаження).

3.    Виїзд на об’єкт

При необхідності будівництва СЕС в Черкасах або Черкаській області, наші інженери виїжджають на об'єкт для уточнення умов, проведення технічного аудиту об'єкта (особисто оцінюють параметри, які можуть вплинути на вибір оптимального обладнання), укладають договір.

4.    Оплата

Замовник вносить оплату згідно із затвердженим графіками поставки або проведення робіт. Всі платежі узгоджуються індивідуально і здійснюються поетапно з метою взаємовигідного страхування ризиків.

5.    Поставка

Поставка товарів і комплекту обладнання займає в середньому 7 календарних днів (в залежності від специфіки замовлення).

6.    Монтаж

Встановлення і налаштування обладнання здійснюють кваліфіковані фахівці. Термін монтажу - від 1 дня або за умовами договору. За результатами підписується акт виконаних робіт або акт прийому обладнання.

7.   Запуск

Після встановлення обладнання, вводимо в експлуатацію об'єкт. Надаємо повний пакет документів. При необхідності, надаємо додаткові послуги - юридичний супровід при підключенні «зеленого» тарифу, консультації по запуску системи.

Ми готові поставити обладнання, виконати монтаж та обслуговувати встановлені системи в Черкасах та на всій території Черкаської області.

 • Купівля якісних сонячних інверторів
  11.04.2021
   Інвертори є важливими елементами сонячних енергетичних систем. Вони призначені для перетворення струмів. Це оснащення можна назвати серцем всієї системи. Сучасний ринок представляє значну різноманітність таких продуктів. Вони активно використов...
 • Контролери заряду для сонячних батарей (панелей)
  11.04.2021
  Сонячні модулі, як і практично будь-яке інше подібне обладнання, можуть зазнавати надмірної зарядки. Це може призвести до деяких функціональних проблем. З цієї причини, дуже важливо запобігти надмірного заряду батареї. Для цього використовується спец...
 • Приватна сонячна станція під "зелений тариф"
  02.04.2021
  Приватна сонячна станція під "зелений тариф" - це перший крок на шляху до енергетичної незалежності і скорочення викидів парникових газів на нашій планеті. Розвиток науково-технічного прогресу за останні 20 років, міжнародні угоди та м...
 • Сонячні панелі (батареї) - джерело електроенергії майбутнього
  31.03.2021
  Сонячні панелі (батареї) є основним джерелом електроенергії на майбутнє. Вони не завдають шкоди навколишньому середовищу, здатні генерувати електроенергію з відновлюваного ресурсу-сонця, а також повністю себе виправдають в короткі терміни. Уявіть со...
 • Сонячні батареї це сучасно та розумно.
  25.03.2021
   Сонячна енергетика почала своє існування як прекрасна казка для романтиків. Люди давно навчилися будувати гідроелектростанції, теплові станції і навіть атомні. В енергетичній стратегії людства занадто довго переважали принцип, який зобов'язував...