Вінниця і Вінницька область

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Хочете купити сонячні батареї (панелі), побудувати сонячну електростанцію або зарядну станцію для електромобілів у Вінниці і Вінницькій області? «HEXAGON-ENERGY» пропонує повний комплекс товарів, обладнання та послуг, які забезпечать енергетичну незалежність та енергоефективність вашого будинку або бізнесу.

Впроваджуємо інноваційні технології на основі альтернативних джерел енергії. Поставляємо та встановлюємо у Вінниці і Вінницькій області весь спектр обладнання:

 • сонячні батареї (панелі);
 • сонячні інвертори;
 • контролери заряду;
 • акумулятори для сонячних електростанцій;
 • кріплення для сонячних батарей (панелей) та PV кабель;
 • сонячні колектори;
 • комплектуючі для сонячних і опалювальних систем.

Деякі дрібні товари надсилаються Новою Поштою. Вартість доставки розраховується за тарифом НП.

Працюємо в Вінниці і Вінницькій області

Комплексні рішення для приватних та бізнес-об'єктів у Вінниці і Вінницькій області

 • Проектування, монтаж або шефмонтаж сонячних електростанцій і зарядних станцій електромобілів «під ключ».
 • Збільшення потужності для приватних і промислових об'єктів.
 • Підключення приватних будинків і підприємств за «зеленим» тарифом.
 • Енергоаудит будинків та підприємств.
 • Очищення сонячних батарей у встановлених СЕС (безкоштовно, в період дії гарантії на виконані роботи).

Як ми працюємо у Вінниці та Вінницькій області

1.                  Заявка

Замовник залишає заявку по телефону або на сайті. Наш фахівець робить зворотний дзвінок для уточнення інформації. Від замовника можливо знадобиться:

 • фото об'єкта і геолокація на карті Google;
 • технічні параметри об'єкта: виділена потужність, введення в експлуатацію будівель, раніше встановлене обладнання.

2.                  Розрахунок вартості

Відправляємо комерційну пропозицію з переліком комплектів обладнання або послуг з позначенням комплектності і ціни. Терміни - 1-3 робочих дні, але не більше 5 (все залежить від завантаження).

3.                  Виїзд на об’єкт

Коли потрібно будівництво СЕС у Вінниці і Вінницькій області, наші інженери виїжджають на місце для уточнення умов. Проводиться технічний аудит об'єкта: фахівець оцінює параметри, які можуть вплинути на вибір оптимального обладнання. Укладається договір.

4.                  Оплата

Замовник вносить оплату згідно з затвердженими графіками поставки або проведення робіт. Всі платежі узгоджуються індивідуально і здійснюються поетапно з метою  взаємовигідного страхування ризиків.

5.                  Поставка

Поставка товару або комплекту обладнання займає в середньому 7 календарних днів (в залежності від специфіки замовлення).

6.                  Монтаж

Встановлення і налаштування обладнання здійснюють кваліфіковані фахівці. Термін монтажу - від 1 дня або за умовами договору. Підписуємо акт виконаних робіт або акт прийому обладнання.

7.                  Запуск

Після монтажу вводимо обладнання в експлуатацію. Надаємо повний пакет документів. При необхідності надаємо додаткові послуги - юридичний супровід при підключенні «зеленого» тарифу, консультації по запуску системи.

Залиште заявку, і ми проконсультуємо з усіх питань щодо закупівлі та встановлення обладнання у Вінниці і Вінницькій області.

 • Купівля якісних сонячних інверторів
  11.04.2021
   Інвертори є важливими елементами сонячних енергетичних систем. Вони призначені для перетворення струмів. Це оснащення можна назвати серцем всієї системи. Сучасний ринок представляє значну різноманітність таких продуктів. Вони активно використов...
 • Контролери заряду для сонячних батарей (панелей)
  11.04.2021
  Сонячні модулі, як і практично будь-яке інше подібне обладнання, можуть зазнавати надмірної зарядки. Це може призвести до деяких функціональних проблем. З цієї причини, дуже важливо запобігти надмірного заряду батареї. Для цього використовується спец...
 • Приватна сонячна станція під "зелений тариф"
  02.04.2021
  Приватна сонячна станція під "зелений тариф" - це перший крок на шляху до енергетичної незалежності і скорочення викидів парникових газів на нашій планеті. Розвиток науково-технічного прогресу за останні 20 років, міжнародні угоди та м...
 • Сонячні панелі (батареї) - джерело електроенергії майбутнього
  31.03.2021
  Сонячні панелі (батареї) є основним джерелом електроенергії на майбутнє. Вони не завдають шкоди навколишньому середовищу, здатні генерувати електроенергію з відновлюваного ресурсу-сонця, а також повністю себе виправдають в короткі терміни. Уявіть со...
 • Сонячні батареї це сучасно та розумно.
  25.03.2021
   Сонячна енергетика почала своє існування як прекрасна казка для романтиків. Люди давно навчилися будувати гідроелектростанції, теплові станції і навіть атомні. В енергетичній стратегії людства занадто довго переважали принцип, який зобов'язував...