Комплексні рішення від HEXAGON-ENERGY

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

«HEXAGON-ENERGY» розробляє та впроваджує комплексні рішення щоб досягнути енергонезалежність та економії на основі альтернативних джерел енергії.

Комплексні рішення для приватних осіб

Проектуємо, встановлюємо і обслуговуємо комплекс обладнання для енергоефективних, пасивних і активних будинків.

 Комплексні рішення для приватних осіб від hexagon-energy.com.ua

Енергоефективний будинок - це будівля, де втрати тепла максимально мінімізовані, а вся енергія для живлення побутової техніки та освітлення виробляється всередині системи. Це будинок, який мінімально залежний від газу, вугілля та мережевої електроенергії завдяки монтажу сонячної станції. Такі будинки можуть бути двох видів:

 • Пасивний будинок - практично незалежна енергетична система, яка не вимагає витрат на забезпечення комфортної температури, освітлення та експлуатації побутової техніки. Енергію для потреб будинку генерують встановлені на даху сонячні батареї (панелі).
 • Активний будинок - це не тільки місце для комфортного проживання, але і спосіб додаткового заробітку. Завдяки встановленню мережевої або гібридної сонячної електростанції він виробляє більше енергії, ніж споживає, а надлишок віддає в загальну мережу. Таким чином досягається позитивний енергобаланс. За умови підключення зеленого тарифу система окупується через 3-5 років.

Енергоефективні будинки з мінімальними власними витратами на енергоспоживання (утримання будинку) можуть приносити значний пасивний дохід, в доповнення до енергонезалежності, комфорту і економії. Все це можливо завдяки комплексному застосуванню інноваційних технологій на основі відновлюваних джерел енергії.

Які технології ми використовуємо для забезпечення енергонезалежності вашого будинку

 • Сонячні станції на основі монокристалічних і полікристалічних сонячних панелей

Монтуємо мережеві, автономні та гібридні електростанції під ключ - від проектування та підбору обладнання до монтажу та обслуговування.

 • Геліосистема (сонячний колектор)

Це обладнання додатково монтується в систему опалення і дозволяє економити споживання газу, дров, паллет, електроенергії та інших енергоносіїв. Сонячні колектори використовують ультрафіолетове випромінювання для нагрівання води і підігріву, забезпечуючи будинок гарячою водою влітку і навесні, а також можуть підтримувати низькотемпературні системи опалення, наприклад, теплу підлогу.

 • Зарядні станції електротранспорту

Домашні зарядки дозволяють безкоштовно зарядити електромобіль вдома, у дворі або гаражі. Час повного заряду АКБ - від 2 до 12 годин.

 • Система накопичення енергії

Зберігає надлишкову енергію до періоду високого попиту, підстраховує при пікових навантаженнях, компенсує коливання і забезпечує постійну частоту струму. Це енергонезалежність будинку в похмурі дні і вночі.

 • Автономне освітлення

Комплекс обладнання забезпечує автоматичне включення / відключення світла в будинку, освітлення прибудинкової території і вулиці за рахунок використання безкоштовної сонячної енергії.

Особливості впровадження комплексних рішень для пасивних і активних будинків

 • Необхідно провести енергоаудит будинку (при модернізації раніш встановленої системи опалення будинку), щоб отримати максимальну вигоду від установки сонячних систем. Він не проводиться в теплий період через некоректну роботу тепловізора.
 • Потрібно зробити проект для нового будинку з нуля. Або більш складним завданням є розробка проекту модернізації вже встановлених діючих систем опалення (газовий або електричний котел).
 • Виїзд на об'єкт є обов'язковим. Наш фахівець оцінює параметри, які можуть вплинути на вибір найбільш ефективного обладнання в кожному конкретному випадку.
 • Вартість проекту і монтажу обладнання суто індивідуальна, і розраховується виходячи з параметрів об'єкта замовника. Проект, розрахований на один будинок, не буде настільки ефективним для сусідньої будівлі!

Комплексні рішення для підприємств та бізнесу

Пропонуємо рішення, які дозволять знизити витрати на електроенергію до 95% і дозволять перейти на дешеву електроенергію від 0,55 грн/кВт.г. Всі наші системи засновані на використанні інноваційних технологій на базі поновлюваних джерел енергії.

 Комплексні рішення для підприємств та бізнесу від hexagon-energy.com.ua

Скорочення витрат на електроенергію - наша пріоритетна задача, коли мова йде про комплексні рішення для бізнесу. З метою - дешева електроенергія, економії на оплаті електроенергії, зниження собівартості продукції, підвищення конкурентоспроможності на ринку.

Постійне зростання тарифів для виробництв та юр. осіб – актуальна проблема, яка стосується всіх власників підприємств. Зараз в Україні є тільки один екологічно чистий, економічно ефективний і економічно обґрунтований шлях - купити сонячну електростанцію для економії електроенергії і заміщення власного енергоспоживання.

Які технології ми пропонуємо в комплексному рішенні для бізнесу

 • Сонячна електростанція під власне споживання

Це знижує річне споживання енергії на 60-95%, якщо основне використання електроенергії припадає на денний час. Ми підберемо, поставимо та встановимо сонячні панелі та комплект обладнання СЕС необхідної потужності. Система інтегрується у вже створену інфраструктуру підприємства за мінімальним втручанням в його поточну роботу.

Сонячна станція добавить кіловати пряму від сонця. А при необхідності можна буде в майбутньому масштабувати систему, встановивши додаткові сонячні батареї.

 • Геліосистема (сонячний колектор)

Геліосистема використовується для нагрівання (підігріву) води. Економія досягається за рахунок меншого використання котла (газового або електричного). Ви зможете отримувати цілий рік безкоштовну теплову енергію для забезпечення гарячого водопостачання та опалення з низькою температурою - технології теплої підлоги та теплих стін.

Самостійно забезпечити комфортний мікроклімат всередині приміщення сонячний колектор не в змозі. Влітку завжди спостерігається надлишок виробництва сонячної (теплової) енергії, а взимку - дефіцит для повноцінного опалення.

Особливості впровадження комплексних рішень для бізнесу

 • Енергоаудит підприємства - строго обов'язкова процедура. Тільки після індивідуального аналізу енергоспоживання (технологічних режимів роботи) і з урахуванням залежності споживання від сезонності (сонячна станція виробляє менше взимку) може бути спроектована і впроваджена дійсно економна та рентабельна система.
 • Спеціалісти «HEXAGON-ENERGY» в обов’язковому порядку виїжджають на об’єкт - для оцінки всіх параметрів роботи підприємства на місці.
 • У ясні дні сонячна електростанція забезпечить бізнес енергією на 90-100%. У похмурі дні, ввечері та вночі заміщення від СЕС буде до 60% добового споживання.

Ми завжди раді співпраці і готові розробити для вас найвигідніше комплексне рішення для економії та енергонезалежності.