Проектування та монтаж

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

«HEXAGON-ENERGY» здійснює розрахунок, проектування та монтаж сонячних станцій і фотоелектричних систем на території України. Забезпечуємо повний комплекс послуг з урахуванням всіх технічних особливостей об'єкту і перспектив збільшення потужності в майбутньому.

Комплексні рішенняСистеми накопичення енергіїЗарядні станції для електротранспортуДомашні зарядні станції електромобілівКомерційні зарядні станції електромобілівСонячні електростанції Мережеві сонячні електростанціїАвтономні сонячні електростанціїГібридні сонячні електростанціїЕлектростанції під власне споживаня

Наша ключова задача – забезпечити автоматизовану роботу енергогенеруючої системи:

 • на протязі всього терміну експлуатації;
 • з мінімальними утручаннями фахівців в роботу обладнання;
 • при оптимальних інвестиціях та прискореному терміні окупності.

 

Сонячі батареї (панелі)Монокристалічні сонячні панелі (батареї)Полікристалічні сонячні панелі (батареї)Автономне освітлення на сонячних батареяхСонячні колекториКомплектуючі для сонячних і опалювальних систем

Проектування сонячних станцій і систем

При проектуванні фотоелектричних систем ми ставим перед собою головну мету - досягти енергетичної незалежності і відповідності можливостей з виробництва енергії поточним і потенційним потребам замовника.

Перед початком виконання розрахунків ми просимо надати фото об'єкта, геолокацію і технічні параметри.

Увага!

 • Проектування зарядних станцій електротранспорту (приватних і комерційних), невеликими систем накопичення і зберігання енергії, домашніх малопотужних СЕС на базі сонячних монокристалічних і полікристалічних панелей можливо виконати без виїзду.
 • Якщо необхідно проект потужної сонячної станції (гібридної, мережевої або автономної), геліосистеми (сонячного колектора), станції під власне споживання - виїзд на об'єкт є обов'язковим.

Монтажні роботи

HEXAGON-ENERGY має все для професійного монтажу сонячної електростанцій будь-якого типу і масштабу. Реалізуючи енергоефективні проекти на базі альтернативних джерел енергії, ми виконуємо повний спектр монтажних робіт для облаштування сонячних станцій дахового та наземного типу.

Особливості монтажу СЕС

 • Терміни

Монтаж СЕС може зайняти від декількох годин (малопотужні системи для приватних будинків) до декількох днів - все залежить від потужності і складності схеми встановлення.

 • Якість кріплень

На протязі всього терміну експлуатації сонячної станції (мінімум 25 років) кабелі, з'єднання, монтажні кріплення будуть знаходитись на відкритому повітрі. Це означає, що вони будуть піддаватися впливу корозії, перепадам температур, опадів, впливу вітру і ультрафіолетового випромінювання.

Ми не економимо на цих «дрібницях», використовуємо тільки самі надійні і якісні кріплення і комплектуючі. Їх вартість розраховується додатково, так як багато в чому залежить від проектного рішення і місця монтажу сонячних батарей (панелей).  

 • Індивідуальні побажання

Якщо у замовника є особисті побажання по комплектації і монтажу, ми обов'язково враховуємо їх, але робимо це без шкоди для якості, надійності і безпеки системи.

 • Тестування

Останній етап – налагодження роботи змонтованої сонячної системи, тестовий запуск та консультації з управління та моніторингу. Наші фахівці розповідають і показують все докладно, а якщо в процесі експлуатації виникнуть питання, ви завжди можете зв'язатися з нами напряму. Це ще один плюс комплексного рішення від однієї компанії, без численних підрядників.

 • Шефмонтаж

Здійснюємо технічний нагляд і тотальний оперативний контроль (візуально, документально, інструментально) за здійсненням будівництва на кожному етапі. Гарантуємо дотримання графіка робіт і правильність їх проведення.

 • Додатково

В рамках послуг ми також готові виконати ряд загально будівельних та електромонтажних робіт:

 • встановити опори для наземного розміщення фото панелей;
 • прокласти кабель і встановити захисне обладнання;
 • здійснити індивідуальний запуск-наладку гібридних сонячних станцій;  
 • змонтувати систему автономного освітлення або резервного  накопичення і зберігання енергії на сонячних панелях і т.д.

У нас є досвід проектування та виконання монтажних робіт на території України з 2015 року. Знаємо всі нюанси та гарантуємо бездоганну продуктивність встановлених нами систем.