Кабель

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

 Кабель для сонячних станцій.

Для монтажу сонячних електростанцій застосовуються тільки дроти і кабелі з відповідними характеристиками. Різниця робиться між модульним або лінійним кабелем, основним кабелем постійного струму і кабелем змінного струму. Електричні кабелі між окремими модулями, а також для з'єднання розподільчого щиту називаються модульні або лінійним, вони використовуються на відкритому повітрі. Для захисту від короткого замикання, плюсові і мінусові дроти не можуть бути закладені разом в одному кабелі і виготовляються однодротовими. У зв'язку з високими температурами на даху, яка може досягати 70 градусів, за межами приміщення використовується PV кабель. У процесі практичного застосування однодротовий PV кабель з подвійною ізоляцією довів свою високу надійність і практичність.

PV кабель (однодротовий кабель з подвійною оболонкою для фотоелектричних систем).

Застосування. PV кабель спеціально призначений для живлення сонячних батарей. Завдяки ізоляції  зшитої електронним способом і подвійною оболонкою, кабель гарантовано буде ідеально стійким до механічних навантажень і впливу навколишнього середовища. PV кабель захищений від короткого замикання. Він стійкий до УФ-випромінювання і також підходить для використання в сухих і вологих приміщеннях, під землею і на відкритому повітрі під впливом прямих сонячних променів.  PV кабель спеціально призначений для монтажу сонячних станцій (фотоелектричних електростанцій).

Дизайн. Тонкі лужені мідні жили. Ізоляція жил – безгалогеновий стійкий до УФ поліетиленовий сополімер, зшитий електронним способом. Колір ізоляції - білий. Зовнішня оболонка: поліетиленова сополімер, зшитий електронним способом, не підтримує горіння, безгалогеновий і стійкий до ультрафіолетового випромінювання.

PV кабелі часто виробляються в трьох кольорах: червоному, синьому і чорному, що полегшує монтаж.

pv кабель 

З'єднання модульних кабелів та інших кабелів постійного струму повинно здійснюватися у відповідності з технікою безпеки. Погані контакти можуть привести до електричної дуги, і в результаті підвищують ризик займання. Для спрощення встановлення та підключення PV кабелю використовуються безпечні штекерні роз’єми. 

Силові кабелі з ізоляцією з зшитого поліетилену для сонячних станцій (фотоелектроелектричних станцій).

Використання. Кабель використовується для передачі електроенергії в стаціонарних установках і призначений для укладання і експлуатації при температурі навколишнього середовища від -50 до +50, в умовах агресивного середовища.