Системи накопичення і зберігання енергії

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

 Економічна невизначеність та прагнення до енергонезалежності змушує побутових споживачів та бізнес України шукати ефективні можливості енергозабезпечення. Альтернатива дорогій «державній» електроенергії є. При цьому екологічно чиста, на 100% безпечна, майже безкоштовна - сонячна енергія.

Однак тут є одна проблема - періодичні коливання випромінення. Виникає необхідність накопичувати енергію під час її надлишкового виробництва (вдень) для використання в період дефіциту (ніч, похмурі дні). Сьогоднішній рівень розвитку технологій не дозволяє ефективно використовувати відновлювану енергію без систем її накопичення. Зручність використання, баланс в енергоефективності та економії диктують необхідність системи накопичення і зберігання сонячної енергії в усіх сферах.

Системи накопичення і зберігання сонячної енергії

Перспективи розвитку накопичувальних технологій

В результаті пандемії 2020 року системи накопичення сонячної енергії стали одним з найбільш затребуваних товарів в країнах Європи, в Австралії їх продажі зросли на 400%. Потреба людей в електроенергії зросла. Цілком природне бажання купити систему накопичення енергії і зробити свій будинок або бізнес енергонезалежним в умовах нестабільної ситуації.

Загальний об’єм накопичення енергії в Сполучених Штатах становить понад 2 ГВт•год. Кожен рік приріст енерго-накопичувачів наближається до 60%. Ця галузь розвивається прискореними темпами, адаптуючись до змін економіки та впроваджуючи інноваційні технології.

В США і Китаї інтенсивно розвивають виробництво накопичувачів енергії. Орієнтир - потреби внутрішнього ринку та експорт. Накопичення енергії відноситься до ключових пріоритетів розвитку енергетики в розвинених країнах.

Реалії України такі, що будівництво систем накопичення енергії стає найбільш безпечним і економічно ефективним способом вирішення проблем в енергетиці. А проектування та встановлення автономних зарядних станцій для електромобілів є фінансово обґрунтованим способом забезпечення енергетичної безпеки країни.      

Експерти впевнені, що ринок накопичувачів сонячної електроенергії - один з найперспективніших. Ці технології включили в топ-20 найбільш значущих для розвитку світової економіки, а згідно прогнозів, обсяг інвестицій в системи накопичення енергії перевищить $80 млрд. до 2025 року.

Зарядні станції для електромобілів

Надприбутковий бізнес, до якого тільки починають уважно придивлятися в Україні. Хоча в світі все більше довіряють чистій енергії і інвестують саме в її розвиток, а не в нафтопереробний комплекс.

Кожен великий автоконцерн вважає своїм обов'язком випустити власну лінійку електромобілів. Автомобільні гіганти поступово зупиняють виробництво автомобілів з ДВЗ і переходять на гібридні моделі та електромобілі.

 Проектування та монтаж систем накопичення та зберігання енергії

Проектування та монтаж систем накопичення та зберігання енергії для комерційних (промислових, стаціонарних, мобільних) зарядних станцій електромобілів стало перспективним бізнесом. У найближчі кілька років такі зарядні станції будуть встановлюватися практично скрізь. При цьому з огляду на їх безпечність вони не мають обмежень на місці установки.

Як приклад перша автономна-гібридна сонячна зарядна станція електромобілів, побудована в Англії.  Вона дозволяє заряджати одночасно 36 електромобілів. За 20 хвилин підзарядки збільшується запас ходу на 322 км. Електроенергія для станції генерується з сонячних батарей за допомогою гібридних сонячних станцій, є можливість підзарядки системи від мережі. Система накопичення енергії потужністю 6 МВт⋅г допомагає збалансувати подачу електроенергії в нічні години. В зимовий період система здатна накопичувати достатньо енергії, щоб на наступний день зарядити електромобілі на пробіг 38 тис. км. І ці параметри будуть покращуватись з розвитком технологій.

Вигоди від використання систем енерго-накопичення  

Дані технології використовуються для підтримки стабільності енергопостачання і забезпечення надійності енергосистеми в цілому. Окупність інвестицій залежить від цін на комунальні послуги, і, судячи з українських реалій, інвестиції повернуться досить швидко.

Серед переваг використання накопичувачів енергії можна виділити:

 • Швидке реагування. Система здатна швидко компенсувати недостатню потужність в мережі. Миттєва швидкість реакції особливо важлива в пікові навантаження.
 • Резервне живлення. Це надійна страховка в разі втрати електроживлення від центральної міської мережі через погоду, несправності або інших проблем.
 • Компенсація коливань. Накопичувач незамінний в ситуації, коли джерело енергії не може покрити поточну потребу енергосистеми (вітер, похмура погода) або доступна генерація не відповідає критичним потребам. В задачі системи накопичення також включається зберігання надлишкової енергії до періоду високого попиту.
 • Стабільно висока якість електроенергії. Накопичувачі дозволяють забезпечити постійну частоту напруги змінного струму. А це додатковий захист від проблем, пов'язаних з енергетичною безпекою та зниженням якості електроенергії.

Проектування та монтаж систем накопичення енергії

Це найважливіший етап побудови економічно ефективної, простої і недорогої в експлуатації автономної системи енергопостачання. Проектування системи накопичення і зберігання енергії допоможе заощадити бюджет на ранній стадії, а в майбутньому зведе до мінімуму витрати на обслуговування обладнання та модернізацію системи.

«HEXAGON-ENERGY» з 2015 року працює на ринку альтернативної енергетики і пропонує замовити проектування і будівництво системи накопичення енергії «під ключ». Ми спеціалізуємося на сонячних технологіях і на додаток до широкого спектру обладнання пропонуємо повний комплекс супутніх послуг:

 • Розробимо індивідуальний проект системи накопичення енергії для приватного будинку, підприємства, магазину, зарядної станції електромобілів тощо.
 • Розрахуємо робочі параметри системи і підберемо обладнання за функціональністю, потужністю та вартістю.
 • В найкоротші терміни доставимо та встановимо комплект обладнання в будь-якій точці України «під ключ».
 • Допоможемо в оформленні «зеленого тарифу», забезпечимо сервісне обслуговування та оперативне усунення несправності в роботі змонтованої системи.

Окремо відмітим якість. Обладнання, яке ми встановлюємо, проходить багаторівневу перевірку якості, на нього надається гарантія.

Переваги накопичувальних систем «HEXAGON-ENERGY» в порівнянні з аналогами

 • Економія часу на монтаж і введення в експлуатацію. Встановити запроектовану систему можливо самостійно.
 • Менша вартість та експлуатаційні витрати, у порівнянні з традиційними способами підвищення якості та надійності електропостачання.
 • Індивідуальне рішення з високим досвідом застосування на об'єктах різної специфіки і масштаба.
 • Поставки системи «під ключ» з безкоштовним договором на гарантійне та сервісне обслуговування.

Залиште заявку або подзвоніть, ми розрахуємо вартість системи накопичення енергії, яка буде відповідати вашим потребам.