Про компанію

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

«HEXAGON-ENERGY» — визнаний експерт в сфері проектування, монтажу, обслуговування та експлуатації сонячних електростанцій любих масштабів. З моменту свого створення (2015 рік) компанія орієнтована на альтернативні джерела енергії, зокрема на сонячну енергетику та забезпечення енергетичної незалежності об'єктів.

Наша пріоритетна мета - активне поширення високоефективних технологій з використання відновлюваної енергії. Ми намагаємося зробити максимальний внесок у те, щоб зробити українське суспільство більш лояльним до екології. І ми робимо це, впроваджуючи екологічно чисті фотоелектричні технології, пропонуючи комплексні рішення для приватних осіб і підприємств (бізнесу).

Чому комплексний підхід?

Ефективна, а головне легка комунікація і професіоналізм фахівців дозволяють якісно і швидко реалізовувати проекти «під ключ». У випадку з різними підрядниками, коли одні проектують, другі постачають обладнання, а треті його встановлюють, замовник втрачає час, гроші, нерви.

«HEXAGON-ENERGY» цілком і повністю несе відповідальність за всі реалізовані проекти – починаючи від розробки концепції та перед проектної документації і завершуючи монтажем та сервісним обслуговуванням.

Якщо виникають проблеми, збої або просто питання відносно експлуатації сонячних станцій, наші фахівці завжди на зв'язку і готові допомогти. Клієнт звертається до нас і ми вирішуємо все швидко і в його інтересах.

Поставляємо повний спектр обладнання для сонячних електростанцій

Тільки якісне обладнання для вашої індивідуальної системи: мережеві, автономні, гібридні сонячні електростанції, системи накопичення енергії та автономного освітлення, домашні та комерційні зарядні станції.

Мережеві сонячні електростанціїАвтономні сонячні електростанціїГібридні сонячні електростанціїЕлектростанції під власне споживаняСистеми накопичення енергіїАвтономне освітлення на сонячних батареяхДомашні зарядні станції електромобілівКомерційні зарядні станції електромобілів

Ми зацікавлені в установці якісного і перевіреного часом обладнання за оптимальними цінами. Відсутність гарантійних і сервісних випадків – це відсутність незручностей у наших клієнтів і витрат у нас.

Ви озвучите нам свою мрію і кінцеву мету, ми запропонуємо і реалізуємо індивідуальний варіант рішення з оптимальними фінансовими вкладеннями для швидкої окупності проекту.

Підбираємо оптимальні за параметрами і вартістю сонячні батареї (панелі), інвертори, контролери заряду, сонячні колектори, комплектуючі для сонячних і опалювальних систем.  Все обладнання - від провідних світових виробників.

Сонячі батареї (панелі)Монокристалічні сонячні панелі (батареї)Полікристалічні сонячні панелі (батареї)Сонячні інверториКонтролери зарядуСонячні колекториКомплектуючі для сонячних і опалювальних системКомплексні рішення

Комплексні послуги та роботи повного циклу

 • Проектування, монтаж або шефмонтаж сонячних станцій будь-якої потужності, домашніх і комерційних зарядних станцій для електротранспорту.
 • Збільшення потужності для приватних і промислових об'єктів, монтаж систем резервного накопичення енергії.
 • Енергоаудит будинків і підприємств, підбір обладнання під конкретні параметри об'єкта.
 • Консультації та допомога в підключенні приватних будинків і підприємств за «зеленим» тарифом.
 • Весь цикл робіт - проектування, монтаж, введення в експлуатацію, сервісне обслуговування та модернізація в майбутньому.

Чому рекомендують і звертаються до "HEXAGON-ENERGY"  

 • Ціна, якість і рекомендації задоволених клієнтів – це наша реклама.
 • Надійна та ефективна робота енергогенеруючих систем клієнтів досягається нами на основі якості комплектуючих та основних вузлів, монокристалічних та полікристалічних сонячних панелей.  
 • Створюємо систему спеціально під потреби вашого об’єкта (приватного будинку або підприємства) і беремо на себе реалізацію проекту «під ключ». На всі роботи та обладнання надаємо повну гарантію.
 • Виконуємо проекти в найкоротші терміни. Однак багато що залежить від складності об'єкта, але ми зацікавлені в тому, щоб в точно визначений термін ввести готову систему в експлуатацію. Робим швидко, але без шкоди для якості.
 • Підбір обладнання і розрахунок параметрів виконуємо за 1-3 дні. Готові виїхати на об'єкт для проведення технічного аудиту на місці.
 • Все обладнання та комплектуючі офіційно ввезені на територію України, тому діє гарантійна та сервісна підтримка від виробників.

 Ми готові до співпраці і пропонуємо інноваційні технології, які дозволяють економити бюджет, отримувати додатковий дохід, робити світ навколо нас чистішим і безпечнішим.