Монокристалічні сонячні панелі (батареї)

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Монокристалічні сонячні панелі (батареї) - це високотехнологічні пристрої, призначені для перетворення сонячної енергії та постачання об'єктам чистої безкоштовної електроенергії. Ця технологія зробила революцію в галузі фотоенергетики і сьогодні є найбільш передовою на ринку сонячних батарей.Монокристалічні сонячні панелі (батареї)

Наш інтернет-магазин пропонує монокристалічні сонячні панелі з гарантією від виробника - для будівництва мережевих, автономних і гібридних сонячних електростанцій за «зеленим» тарифом.  

Що таке монокристалічні фотомодулі ?

Монокристалічні панелі виготовляються на основі монокристалів кремнію, які отримуються шляхом вирощування в спеціальних вакуумних печах. Чистота молекулярної сітки такого кристала досягає 99,99%, тому ККД монокристалічних батарей в порівнянні з полікристалічними елементами набагато вище.

 Рекомендуємо купити монокристалічні сонячні панелі в тих випадках, коли:

 • Необхідна висока продуктивність і тривалий гарантійний термін експлуатації фотопанелей. Це оптимальне рішення для енергопостачання бізнесу, промислових об'єктів і виробництв.
 • Простір для монтажу обмежений і необхідно фотопанелі максимальної потужності, щоб задовольнити потреби об'єкта в енергії та забезпечити високу енергоефективність.
 • У регіоні високий рівень інсоляції. У ясну та морозну погоду монокремнієві елементи працюють ефективніше, ніж полікристалічні аналоги.
 • Вам потрібне довговічне рішення, яке може забезпечувати безкоштовною сонячною енергією на протязі 40-50 років. Більшість виробників дають мінімум 25 років гарантії на монокристалічні панелі, а «старіє» в них не сам кремній, а його оточення - покриття, контакти і т.д.

Особливості монокристалічних панелей

Монокристалічний елемент для сонячної панелі (батареї)Зовнішній вигляд

Монокристалічні елементи мають закруглені кути і однорідну поверхню. Розміщені поруч одна з одною панелі виглядають естетично і створюють однорідний ефект покриття.

ККД

Ефективність висока - до 22%. Такий показник досягається за рахунок рівномірного розподілу сонячних променів по поверхні кремнієвого кристалу. Завдяки високому ККД монокристалічні панелі дають більшу вихідну потужність, займаючи при цьому мінімальну площу.

Ефект деградації

Продуктивність сонячних панелей з кожним роком трохи знижується. Завдяки рівномірній однорідній структурі монокристалічні елементи старіють повільніше: через 25 років вони можуть втратити 17-20% від первинного ККД. У полікристалічних фотомодулях цей показник досягає 30%.

Ціна

Процес виробництва монокристалічних панелей коштує дорожче, оскільки в ньому використовується високоочищений кремній. Це забезпечує високі показники ККД, довговічність і компактні розміри батарей, але підвищує їх ціну.

Для підприємств та бізнесу вартість прийнятна та виправдана підвищеною енергоефективністю панелей. Але для домашнього використання частіше вибирають більш доступні полікристалічні батареї. Хоча різниця в вартості не значна - близько 10%.

Якщо потрібна низька ціна і висока якість монокристалічних сонячних панелей (батарей), зверніться до «HEXAGON-ENERGY».  Ми спеціалізуємося на продажу сонячних панелей, проектуванні та монтажі автономних, мережевих і гібридних СЕС. Наша мета - забезпечити клієнтам енергетичну незалежність з мінімальними витратами бюджету зараз і максимальною вигодою в довгостроковій перспективі.

Коротке резюме: плюси і мінуси панелей з монокремнію

+ Високий ККД в порівнянні з аналогами

+ Менші розміри при однакових показниках ефективності

+ Максимальний гарантійний термін (25 років) та довговічність служби

- В середньому на 10% дорожче, ніж полікристалічні

- Чутливість до затінення та забруднення

Де можуть використовувати

 • Для забезпечення автономного та резервного електропостачання приватних будинків, офісних будівель, АЗС, фермерських господарств, промислових підприємств.
 • Для збільшення недостатньої потужності від зовнішньої мережі.
 • Для економії та зменшення рахунків за електроенергію.
 • Для забезпечення електроенергією віддалених об'єктів, які не мають доступу до центральних мереж.
 • Для організації екологічно чистого освітлення парків, вулиць і магістралей.

Виберіть тип сонячних панелей в залежності від ваших потреб, специфіки об'єкта і розміру виділеного бюджету. У нашому каталозі представлені різні типи фотоелектричних модулів для різного роду проектів.  Зателефонуйте нам, і наші менеджери підберуть найбільш підходящий за продуктивністю та ціною варіант - з урахуванням ваших потреб та можливостей.

Переваги співпраці з «HEXAGON-ENERGY»

 • Доставка і монтаж сонячних панелей для дому і бізнесу здійснюється «під ключ». Ми не тільки продаємо, а й проектуємо, встановлюємо та обслуговуємо обладнання в будь-якій точці країни.
 • Продаж сонячних панелей (батарей) в Україні – наша спеціалізація. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками та постачальниками, обладнання яких проходить багаторівневий контроль якості та сертифікації.
 • Для кожного замовника підбираємо найкраще. Орієнтуємось на запит клієнта та пропонуємо не те, що є, а те, що потрібно і підійде безпосередньо вам - за вартістю, потужності, робочими параметрами.
 • Допомагаємо в оформленні «зеленого» тарифу. За умови продажу надлишкової енергії наші клієнти повертають витрачені на придбання обладнання інвестиції, за 4-5 років.
 • Укладаємо безкоштовний договір на гарантійне та сервісне обслуговування. У разі виникнення проблем протягом гарантійного терміну, ми безкоштовно замінимо зламані елементи (якщо проблема сталася не від неправильної експлуатації або навмисного пошкодження).

Залиште заявку або зателефонуйте, ми виконаємо попередні розрахунки і запропонуємо оптимальне за ціною, потужністю і функціональністю рішення - спеціально під ваш запит.