Київ і Київська область

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

 «HEXAGON-ENERGY» в м. Київ та Київській області пропонує замовникам і клієнтам весь асортимент товарів і обладнання:

 • сонячні батареї (панелі)монокристалічні і полікристалічні;
 • сонячні інвертори;
 • контролери заряду;
 • акумулятори для сонячних електростанцій;
 • кріплення для сонячних батарей (панелей) та PV кабель;
 • сонячні колектори;
 • комплектуючі для сонячних і опалювальних систем.

HEXAGON-ENERGY працює в Києві і Київській областіТакож пропонуємо комплексні рішення для приватних осіб та підприємств в Києві та Київській області:

 • проектування, монтаж або шефмонтаж сонячних станцій та зарядних станцій для електротранспорту;
 • енергоаудит будинків та підприємств;
 • збільшення потужності для приватних, комерційних, промислових та інших об'єктів;
 • підключення приватних будинків і підприємств за «зеленим» тарифом;
 • очищення сонячних батарей на встановлених сонячних станціях (протягом терміну гарантійних зобов'язань на проведені роботи «HEXAGON-ENERGY», послуга безкоштовна). 

Весь перелік товарів, обладнання та послуг спрямований на забезпечення енергетичної незалежності та оптимізацію енергоспоживання приватних та бізнес-об'єктів шляхом впровадження інноваційних технологій на основі альтернативних джерел енергії.

Як працюємо в Києві та Київській області

 1. Замовник здійснює дзвінок або залишає заявку на сайті з контактними даними. Спеціаліст «HEXAGON-ENERGY» зв'язується з Замовником для отримання уточнюючої інформації - фото об'єкта, геолокації на карті Google, технічних параметрів: виділена потужність, введення в експлуатацію будівель, раніше встановлене обладнання.
 2. У зазначений термін, але не більше 5 робочих днів (все залежить від рівня завантаження), від наших фахівців відправляється комерційна пропозиція стандартних комплектів обладнання або послуг з зазначенням комплектності і ціни.
 3. При необхідності (коли потрібно будівництво СЕС) наші інженери виїжджають на місце для уточнення умов, технічного аудиту об'єкта (оцінка всіх параметрів, які можуть вплинути на вибір оптимального обладнання), укладення договору.
 4. Далі, згідно із затвердженими графіками поставки або проведення робіт, Замовник вносить оплату. Всі платежі узгоджуються індивідуально під об'єкт. З метою взаємно вигідного страхування ризиків платежі здійснюються поетапно.
 5. Індивідуальна доставка товару та обладнання займає в середньому 7 календарних днів (в залежності від специфіки замовлення).
 6. Монтаж і налаштування здійснюється кваліфікованими фахівцями (вони також виконують і сервісне обслуговування). Термін монтажу - від 1 дня або згідно з умовами договору. За результатами підписується акт виконаних робіт або акт прийому обладнання.
 7. Надаємо клієнту повний пакет документів. При необхідності, надаємо додаткові послуги - юридичний супровід, консультації щодо введення в експлуатацію поставлених (встановлених) систем.

Малогабаритні товари відправляються Новою Поштою. Вартість доставки по Києву і Київській області розраховується за тарифом НП.

 • Купівля якісних сонячних інверторів
  11.04.2021
   Інвертори є важливими елементами сонячних енергетичних систем. Вони призначені для перетворення струмів. Це оснащення можна назвати серцем всієї системи. Сучасний ринок представляє значну різноманітність таких продуктів. Вони активно використов...
 • Контролери заряду для сонячних батарей (панелей)
  11.04.2021
  Сонячні модулі, як і практично будь-яке інше подібне обладнання, можуть зазнавати надмірної зарядки. Це може призвести до деяких функціональних проблем. З цієї причини, дуже важливо запобігти надмірного заряду батареї. Для цього використовується спец...
 • Приватна сонячна станція під "зелений тариф"
  02.04.2021
  Приватна сонячна станція під "зелений тариф" - це перший крок на шляху до енергетичної незалежності і скорочення викидів парникових газів на нашій планеті. Розвиток науково-технічного прогресу за останні 20 років, міжнародні угоди та м...
 • Сонячні панелі (батареї) - джерело електроенергії майбутнього
  31.03.2021
  Сонячні панелі (батареї) є основним джерелом електроенергії на майбутнє. Вони не завдають шкоди навколишньому середовищу, здатні генерувати електроенергію з відновлюваного ресурсу-сонця, а також повністю себе виправдають в короткі терміни. Уявіть со...
 • Сонячні батареї це сучасно та розумно.
  25.03.2021
   Сонячна енергетика почала своє існування як прекрасна казка для романтиків. Люди давно навчилися будувати гідроелектростанції, теплові станції і навіть атомні. В енергетичній стратегії людства занадто довго переважали принцип, який зобов'язував...