Послуги

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

«HEXAGON-ENERGY» пропонує повний  спектр  послуг з проектування, монтажу, обслуговування сонячних електростанцій та фотоелектричних систем «під ключ» в Україні. Ми готові виступати генеральним підрядником у будь-яких проектах, пов'язаних із впровадженням альтернативних джерел енергії, забезпеченням енергетичної незалежності та безпеки приватних та бізнес-об'єктів.

Для кожного замовника ми розробляємо і впроваджуємо індивідуальний варіант технічного рішення - з оптимальними вкладеннями і швидким терміном окупності.

 

Зарядні станції для електротранспортуСонячні електростанції Сонячі батареї (панелі)Сонячні інверториКонтролери зарядуСонячні колекториКомплектуючі для сонячних і опалювальних системКомплексні рішенняСистеми накопичення енергіїАвтономне освітлення на сонячних батареях

Проектування сонячних електростанцій

Розробимо повний пакет проектної документації, розрахуємо параметри системи (для максимальної енергоефективності), підберемо оптимальне обладнання.

Проектування фотоелектричних систем - наш пріоритетний напрямок. Для забезпечення найкращого результату ми пропонуємо послуги генерального підрядника, який відповідає за весь комплекс робіт – починаючи від розробки проекту і закінчуючи обслуговуванням готової сонячної системи. Це дає нам можливість гарантувати повне виконання поставлених задач в повному об’ємі  та в суворо визначені терміни.

Поставки обладнання

Здійснюємо продаж ключового обладнання для малопотужних домашніх і промислових сонячних електростанцій. Допоможемо на вигідних умовах купити сонячні батареї (монокристалічні і полікристалічні панелі), сонячні інвертори, контролери заряду, акумулятори, комплектуючі для сонячних та опалювальних систем.

Працюємо з найбільшими світовими брендами. Ми зацікавлені в тому, щоб у наших замовників не було проблем з роботою придбаного обладнання, тому ми відповідально підходимо до вибору постачальників.

Енергоаудит будинків та підприємств

Виконаємо перевірку і проаналізуємо енергоспоживання приватного будинку, підприємства, будь-якої будівлі і об'єкта з метою зниження витрат на енергоносії. Виявимо  нераціональне використання енергоресурсів і запропонуємо ряд заходів з енергозбереження та економії витрат на енергоносії.

Монтаж сонячних станцій

У нашому розпорядженні все необхідне обладнання та техніка для виконання будівельних та монтажних робіт, встановлення сонячної електростанції будь-якого типу і потужності. Наші фахівці виконують даховий і наземний монтаж сонячних електростанцій

Швидко і якісно встановимо:

  • сонячні електростанції - мережеві, автономнігібридні, під власне споживання;
  • системи резервного накопичення і зберігання енергії;
  • геліосистеми (сонячні колектори);
  • зарядні станції для електротранспорту - домашні і комерційні;  
  • системи автономного освітлення на сонячних батареях і т.д.

Сервісне обслуговування

Планове технічне обслуговування обладнання знижує витрати на його експлуатацію і ремонт, збільшує термін служби і гарантує безперебійну роботу. Забезпечуємо своєчасне обслуговування сонячних електростанцій і укладаємо безкоштовний договір на гарантійне і сервісне обслуговування.

Оформлення зеленого тарифу

Ми допомагаємо в оформленні «зеленого» тарифу для приватних і юридичних осіб на території України.

Законодавча база, яка регламентує роботу ринку «сонячної» енергетики України, максимально стимулює інвестиції в чисту відновлювану енергію. Гарантії від держави, тариф в євро, діють до 2030 року - всі ці переваги роблять виробництво і продаж електроенергії від сонячних електростанцій вигідними і рентабельними.