Полтава і Полтавська область

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Плануєте встановити сонячні батареї (панелі), побудувати СЕС або зарядну станцію для електромобілів у Полтаві та Полтавській області?

«HEXAGON-ENERGY» пропонує повний комплекс товарів, обладнання та послуг, які забезпечать енергетичну незалежність вашого будинку або бізнес-об'єкта.

Інноваційні технології, які ми впроваджуємо, базуються на альтернативних джерелах енергії. Вони економічні, екологічно безпечні, а завдяки безкоштовній енергії сонця і можливості підключення «зеленого» тарифу ще і вигідні.

HEXAGON-ENERGY працює в Полтаві і Полтавській областіПоставляємо та встановлюємо в Полтаві і Полтавській області наступне обладнання:

 • сонячні батареї (панелі);
 • сонячні інвертори;
 • контролери заряду;
 • акумулятори для сонячних електростанцій;
 • кріплення для сонячних батарей (панелей) та PV кабель;
 • сонячні колектори;
 • комплектуючі для сонячних і опалювальних систем.

Деякі дрібні товари відправляються Новою Поштою. Вартість доставки розраховується за тарифами НП.

Комплексні рішення для приватних та бізнес-об'єктів у Полтаві і Полтавській області

 • Проектування, монтаж або шефмонтаж сонячних електростанцій та зарядних станцій для електромобілів.
 • Збільшення потужності для приватних і промислових об'єктів.
 • Підключення приватних будинків і підприємств за «зеленим» тарифом.
 • Енергоаудит будинків та підприємств.
 • Очищення сонячних панелей для встановлених СЕС (безкоштовно, в період дії  гарантії на виконані роботи). 

Як ми працюємо в Полтаві та Полтавській області

1.                  Заявка

Замовник телефонує або залишає заявку на сайті з контактними даними. Наш фахівець робить зворотній дзвінок для уточнення інформації. При необхідності може знадобитися додаткова інформація:

 • фото об'єкта і геолокація на карті Google;
 • технічні параметри: виділена потужність, введення в експлуатацію будівель, раніше встановлене обладнання.

2.                  Підбір обладнання та розрахунок вартості

Проводимо розрахунки і відправляємо комерційну пропозицію з переліком комплектів обладнання або послуг з позначенням комплектності і ціни. Терміни - 1-3 робочих дні, але не більше 5 (все залежить від завантаження).

3.                  Виїзд на об’єкт

Коли потрібно будівництво СЕС в Полтаві і Полтавській області, наші інженери виїжджають на місце для уточнення умов. Проводиться технічний аудит об’єкту: фахівець особисто оцінює параметри, які можуть вплинути на вибір оптимального обладнання. Укладається договір.

4.                  Оплата

Замовник вносить оплату згідно з затвердженими графіками поставки або проведення робіт. Всі платежі узгоджуються індивідуально з кожним клієнтом і здійснюються поетапно з метою взаємовигідного страхування ризиків.

5.                  Поставка

Поставка товару і комплекту обладнання займає в середньому 7 календарних днів (в залежності від специфіки замовлення).

6.                  Монтаж

Встановлення і налаштування обладнання здійснюються кваліфікованими фахівцями. Термін монтажу - від 1 дня або за умовами договору. Підписуємо акт виконаних робіт або акт прийому обладнання.

7.                  Запуск

Після встановлення вводимо обладнання в експлуатацію. Надаємо повний пакет документів. При необхідності надаємо додаткові послуги - юридичний супровід при підключенні «зеленого» тарифу, консультації по запуску системи.

Залиште заявку і ми проконсультуємо з усіх питань щодо купівлі та монтажу обладнання в Полтаві і Полтавській області.

 • Купівля якісних сонячних інверторів
  11.04.2021
   Інвертори є важливими елементами сонячних енергетичних систем. Вони призначені для перетворення струмів. Це оснащення можна назвати серцем всієї системи. Сучасний ринок представляє значну різноманітність таких продуктів. Вони активно використов...
 • Контролери заряду для сонячних батарей (панелей)
  11.04.2021
  Сонячні модулі, як і практично будь-яке інше подібне обладнання, можуть зазнавати надмірної зарядки. Це може призвести до деяких функціональних проблем. З цієї причини, дуже важливо запобігти надмірного заряду батареї. Для цього використовується спец...
 • Приватна сонячна станція під "зелений тариф"
  02.04.2021
  Приватна сонячна станція під "зелений тариф" - це перший крок на шляху до енергетичної незалежності і скорочення викидів парникових газів на нашій планеті. Розвиток науково-технічного прогресу за останні 20 років, міжнародні угоди та м...
 • Сонячні панелі (батареї) - джерело електроенергії майбутнього
  31.03.2021
  Сонячні панелі (батареї) є основним джерелом електроенергії на майбутнє. Вони не завдають шкоди навколишньому середовищу, здатні генерувати електроенергію з відновлюваного ресурсу-сонця, а також повністю себе виправдають в короткі терміни. Уявіть со...
 • Сонячні батареї це сучасно та розумно.
  25.03.2021
   Сонячна енергетика почала своє існування як прекрасна казка для романтиків. Люди давно навчилися будувати гідроелектростанції, теплові станції і навіть атомні. В енергетичній стратегії людства занадто довго переважали принцип, який зобов'язував...