Комплектуючі для зарядки електромобілів

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Електромобілі стають все більш популярними в Україні, незважаючи на їх вартість та відсутність широкої мережі зарядних станцій. Завжди є можливість встановити домашню зарядку для особистого користування або комерційну - для бізнесу. В обох випадках потрібні комплектуючі - кабелі, перехідники, адаптери, розетки для зарядки електромобіля.

Зарядні станції для електромобілів на сонячній енергії

«HEXAGON-ENERGY» пропонує купити зарядний пристрій для електромобіля в Україні з розробкою та установкою «під ключ». Ми проектуємо зарядні станції, які працюють на альтернативному джерелі енергії (сонячні батареї) і не залежать від центральної електромережі. Також пропонуємо широкий асортимент комплектуючих для домашніх та комерційних зарядок.

Ми проектуємо та встановлюємо енергоефективні автономно-гібридні зарядки для електрокарів під запит замовника - з необхідними показниками потужності та функціональністю. А також здійснюємо монтаж сонячних станцій, які забезпечують енергетичну незалежність споживача та економію на оплаті електроенергії.

Кабель для зарядки електромобіля

Це витратний матеріал, який при активному використанні зношується через кілька років і вимагатиме заміни. Тому на його вибір власники електрокарів не часто звертають належну увагу. І даремно. Купівля «любого», що знайдеться в інтернет-магазині - не вихід, адже ви будете це робити занадто часто, витрачаючи зайві гроші.

Кабелі для зарядки електромобілів, які пропонує «HEXAGON-ENERGY», мають тривалий термін експлуатації і служать роками при дбайливому ставленні. Вони мають багаторівневий захист від усіх зовнішніх факторів і оснащені спеціальною кришкою, яка закриває штекер і захищає його від засмічування.

4 ключові властивості кабелів, які ми поставляємо

 • Підвищена стійкість до механічних навантажень і стирання
 • Надійний захист від вологи, мастил та пилу
 • Стійкість до мікроорганізмів, утворення грибка і цвілі
 • Збереження гнучкості при низьких температурах

Перед замовленням потрібно визначитись з довжиною кабелю, а також врахувати напругу заправної станції, до якої ви підключите електрокар. Наші фахівці готові проконсультувати з усіх питань щодо вибору оптимального за всіма параметрами кабелю.

Види роз'ємів для електромобілів

 • Type 1

Type 1П'яти-контактний роз'єм, який використовується переважно в електромобілях американського автопрому. Працює за стандартами Mode 2, Mode 3.

 • Type 2

Type 2Семи-контактний роз'єм для зарядки електротранспорту європейського автопрому та китайських електрокарів, які пройшли адаптацію. Підтримує режим Mode 2, Mode 3.

 • CHAdeMO

CHAdeMOДвох-контактний роз'єм призначений для зарядки більшості електромобілів виробництва Японії, США та Європи. Призначений для потужних станцій швидкої зарядки формату Mode 4. Дозволяє заряджати електротранспорт до 80% протягом півгодини.

 • CCS Combo (Type 1/Type 2)

CCS Combo (Type 1)CCS Combo (Type 2)Комбінований тип роз'єму, який однаково добре підходить для стандартів Mode 2, Mode 3 та Mode 4. Це найпопулярніший тип електромобільного роз'єму на європейських зарядних станціях.

 • GB/T

GB/T (DC)GB/T (AC)Типи електромобільних роз’ємів для змінного (AC) та постійного (DC) струму, розроблені під стандарти Китаю, в Україні зустрічаються вкрай рідко, майже немає.

 • Tesla Supercharger

Tesla Supercharger (США)Tesla Supercharger (Европа)Tesla Supercharger (Китай)Типи роз'ємів для всієї лінійки Tesla, різниця в тому, в яких регіонах електромобіль був офіційно придбаний в США або Європі.

Типи розємів електромобілів в світі

«HEXAGON-ENERGY» проектує зарядні станції для електрокарів з будь-яким із перерахованих вище роз'ємів і пропонує повний спектр перехідників для підзарядки будь-якого виду електротранспорту.

Перехідники та адаптери для зарядки електромобіля

Перехідник для зарядки електромобіля дозволяє підключити його до будь-якої комерційної прискореної зарядної станції. Якщо вам доводиться заряджати електрокар на громадських станціях, і, наприклад, у вас немає кабелю Type2, то вигідніше купити перехідник замість зарядного пристрою Type2.

Адаптер для зарядки електромобіля пропонується в різних варіантах:

 • з промисловою однофазною вилкою в розетку 3 фази;
 • для зарядки нестандартних електрокарів від громадських зарядних станцій J1772;
 • для підключення станції з однофазною розеткою 32А до домашньої електромережі;
 • адаптери між зарядною станцією з кабелем Type 1 і роз'ємом GB/T 20234.2, який є стандартом в Китаї;
 • адаптери Combo CCS1 to CCS2 для швидкої зарядки електромобіля з ЄС тощо.

Перехідники підходять для зарядки електромобілів, електробайків, сегвеїв, моноколес.

4 основні якості адаптерів, які ми поставляємо

 • Корпуси перехідників зарядного кабелю виготовлені з вогнестійкого пластику, що відповідає європейським стандартам якості.
 • Довговічність адаптерів забезпечується використанням покритих сріблом контактів в роз'ємах, що перешкоджає злипанню при відключенні від живлення станції і електромобіля.
 • Адаптери щільно фіксують штекер в зарядному порту електромобіля і перешкоджають нагріванню при зарядці струмом до 60А.
 • Компактний розмір та гнучкість зарядного кабелю дозволяє використовувати, зберігати і транспортувати його в електромобілі.

Чому вигідно купувати комплектуючі для зарядки у «HEXAGON-ENERGY»

 • Пропонуємо конкурентоспроможні ціни і допомагаємо підібрати оптимальне за вартістю рішення з урахуванням потреб покупця.
 • Поставляємо тільки сертифіковане обладнання та комплектуючі найвищої якості та надійності.
 • Виконуємо точні розрахунки і підбираємо обладнання індивідуально для кожного проекту - з урахуванням його специфіки.
 • У найкоротші терміни доставимо ваше замовлення в Україні та професійно встановимо комплект обладнання «під ключ».
 • Перед відправкою перевіряємо якість комплектуючих, щоб виключити будь-які спірні ситуації і негатив з боку замовника.

Залиште заявку або зателефонуйте, ми підберемо кабелі, розетки і адаптери для зарядки електрокара, які будуть відповідати вашим потребам.