Контролери геліосистем

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

 Контролери геліосистем

 Сонячний контролер є незамінним елементом сонячної геліосистеми. Він контролює його стан, керує процесом нагріву. Іноді цей пристрій може контролювати і тепловий насос, газовим, твердопаливним котлом. Вона отримує інформацію від температурних датчиків і відповідно до них вибирає необхідний режим роботи самостійно.

Безпека та ефективність сонячної геліосистеми значною мірою залежать від роботи контролера, тому він повинен бути якісним. Дізнавшись про переваги і недоліки різних пристроїв такого роду, ви можете вирішити для себе, що вам найбільше підходить.

Продаж контролера сонячної геліосистеми високої якості

Контролери сонячних геліосистем високої якісті можна придбати на сайті HEXAGON-ENERGY. Цей магазин займається продажем обладнання такого роду протягом досить тривалого часу. Замовлення працівники виконують якомога скоріше. Будь-який житель України може стати покупцем цього магазину.

З клієнтами працівники HEXAGON-ENERGY підписують безкоштовний договір на гарантійне і сервісне обслуговування. Ми реалізовуємо виключно високоякісне обладнання, тому клієнти, які вирішили купити контролери сонячної геліосистеми, завжди залишаються задоволеним. Їм подобається як працюють професіонали, той факт, що вони уважні до кожного з клієнтів, вони ще раз звертаються до цього магазину, коли є потреба.

Оскільки доставка не забирає багато часу, ви можете запланувати поставку та монтаж системи на найближчий час. Ви отримаєте обладнання в ідеальному стані. Його дбайливо транспортують в будь-яку точку України, тому воно не отримає жодного пошкодження.

Переваги контролерів

Цей вид приладу дозволяє автоматично регулювати швидкість теплоносія в системі. Це залежить від різниці температур між баком-акумулятором і самим колектором. Як наслідок, система починає працювати стабільно, вдається досягати потрібної температури швидше.

Таке обладнання універсальне. Вона може бути використане в будь-якій геліосистемі, тому проблеми з використанням не з'являться. Виняткова надійність контролерів пояснюється правильно підібраними комплектуючими, укладенаними в герметичний корпус з полікарбонату. Він захищає систему від вологи. Кожен пристрій проходить серйозні  тестування, перш ніж він йде на продаж. Це дає можливість виявити несправності на стадії виробництва.

Дисплей, розташований на передній панелі пристрою, дозволяє легко контролювати стан системи. Обладнанню не потрібно постійні налаштування, його проводить монтажна організація при установці.

Пристрій може працювати на таймер, можна дистанційно контролювати і при необхідності вносити корективи. Якщо напруга втрачається, система зберігає встановлені параметри. Коли напруга з'являється, він починає працювати в попередньому режимі.