Чернігів і Чернігівська область

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

«HEXAGON-ENERGY» реалізує проекти в галузі енергетичної незалежності і економії енергоспоживання приватних будинків і підприємств в Чернігові та Чернігівській області. Ми поставляємо, встановлюємо та обслуговуємо обладнання і технології на базі альтернативних джерел енергії.

Підберемо товари і комплекс обладнання точно під потреби замовника: сонячні батареї (панелі) - монокристалічні і полікристалічні; сонячні інвертори; контролери заряду; акумулятори для сонячних електростанцій; кріплення для сонячних батарей (панелей) та PV кабель; сонячні колектори; комплектуючі для сонячних і опалювальних систем.

Комплексні рішення для приватних осіб і бізнес-об'єктів в Чернігові і Чернігівській області

  • Проектування, монтаж або шефмонтаж сонячних електростанцій та зарядних станцій електромобілів (приватних та комерційних).
  • Енергоаудит будинків і підприємств, пошук і впровадження способів підвищення енергетичної ефективності та економії витрат на електроенергію.
  • Збільшення потужності для приватних і промислових об'єктів.
  • Виконуємо підключення приватних будинків та промислових підприємств за «зеленим» тарифом.
  • Очищення сонячних батарей (панелей) в встановлених СЕС (послуга безкоштовна, поки діють гарантійні зобов’язання на всі види виконаних робіт).  

HEXAGON-ENERGY працює в Чернігові і Чернігівській областіЯк ми працюємо в Чернігові і Чернігівській області

1.                  Замовник телефонує або залишає заявку на сайті з контактними даними. Наш фахівець робить зворотній дзвінок для уточнення інформації. Для точних розрахунків замовнику можливо знадобиться надати наступні дані:

  • фото об'єкту і геолокація на карті Google,
  • технічні параметри: виділена потужність; введення в експлуатацію будівель; встановлене раніше обладнання.

2.                  Наші фахівці проводять розрахунки і надсилають замовнику комерційну пропозицію з переліком комплектів обладнання або послуг з позначенням комплектності і ціни. Зазвичай це займає 1-3 робочих дні, але не більше 5 (все залежить від завантаження).

3.                  Коли потрібно будівництво СЕС в Чернігові або області, наші інженери виїжджають на місце, щоб уточнити умови, провести технічний аудит об'єкта (особисто оцінити параметри, які можуть вплинути на вибір оптимального обладнання), укласти договір.

4.                  Оплата вноситься згідно із затвердженим графіком поставки або проведення робіт. Всі платежі узгоджуються індивідуально з кожним замовником і здійснюються поетапно з метою взаємовигідного страхування ризиків.

5.                  Поставка товарів та обладнання займає в середньому 7 календарних днів (в залежності від специфіки замовлення).

6.                  Монтаж і налаштування обладнання здійснюють фахівці відповідної кваліфікації. Термін монтажу - від 1 дня або за умовами договору. Підписується акт виконаних робіт або акт прийому обладнання.

7.                  Замовник отримує повний пакет документів. Якщо необхідно, надаємо додаткові послуги - юридичний супровід, консультації щодо введення в експлуатацію поставлених (встановлених) систем.

Ми готові поставити обладнання і здійснити монтаж в Чернігові і по всій території Чернігівської області