Сонячні батареї

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Сонячні батареї (панелі) - це спосіб здобути енергетичну незалежність і безкоштовне джерело чистої електроенергії для потреб приватного будинку або бізнесу.

Сонячні батареї (панелі)В нашому інтернет-магазині пропонується широкий асортимент сонячних батарей від перевірених виробників, які постійно працюють над поліпшенням характеристик фотоелементів і підвищенням їх продуктивності. Купуючи сонячні батареї з гарантією від виробника в  «HEXAGON-ENERGY», ви отримуєте максимум електроенергії на кожну витрачену гривню.

Що таке сонячна батарея

Зовні це плоска панель з високим коефіцієнтом поглинання сонячних променів. Сонячне світло поглинається фотоелементами і перетворюється в електрику, яка накопичується в акумуляторі (якщо він підключений до системи) або передається безпосередньо споживачеві.

В якості альтернативного джерела енергії сонячні батареї знайшли широке застосування в повсякденному житті та промисловості. Вони дозволяють економити на оплаті електроенергії, забезпечують енергонезалежність від центральної електромережі. Незалежно від типу і моделі сучасні фотопанелі мають ряд переваг:

 • Генерують БЕЗКОШТОВНУ екологічно чисту електроенергію
 • Не бояться вологи, граду, сильного вітру (за умови професійного монтажу)
 • Займають мінімум корисного простору при максимальній енерго-віддачі
 • Можуть встановлюватись на даху, балконі, на землі, на окремих опорах
 • Завдяки акумуляторам живити енергією в темний період доби
 • Здатні ефективно працювати як влітку, так і взимку

Для вирішення яких задач купити сонячні батареї

Забезпечення безперебійного живлення будинків і бізнес-об'єктів. Сонячні панелі вирішують проблему електропостачання, якщо зовнішня електромережа відсутня або її потужність не відповідає потребам споживача.

Економія на рахунках за електроенергію. Встановлення сонячних панелей дозволяє зменшити щомісячні платежі за електроенергію, а при облаштуванні автономної СЕС - забезпечити своєму об'єкту енергетичну безпеку та енергонезалежність завдяки безкоштовній сонячній енергії.

Резервне електропостачання. Актуально для регіонів, де часто відбувається аварійне або планове відключення електроенергії. Енергія, яка надходить в АКБ від сонячних батарей, буде живити об'єкт в разі відключення зовнішньої мережі.

Економія для бізнесу. Монтаж сонячних батарей для економії та заміщення власного енергоспоживання дозволить знизити собівартість продукції та підвищити енергоефективність виробництва.

Де сонячні батареї найбільш рентабельні

 • Для автономного електропостачання будинків, дач, виробничих залів, АЗС, віддалених готелів і санаторіїв
 • Для систем енергонезалежного освітлення приміщень, освітлення рекламних конструкцій, живлення світлофорів і знаків пішохідних переходів
 • Для резервного живлення навантажень змінного струму будинку, на виробництві і бізнес-об'єктах
 • Для зарядки акумуляторів на човнах і яхтах рибалок, морських мандрівників
 • Для створення автономного живлення GSM-сигналізації встановленої в дачних і заміських будинках

Види сонячних панелей

Сонячні панелі виготовляються на основі кремнію. А в залежності від його виду і технології отримання виділяють два види фотоелементів:

 • МонокристалічніМонокристалічні створюються з монокристалів кремнію, чистота яких досягає 99,99%. Вони мають однорідний зовнішній вигляд, високу продуктивність (до 22%), тривалий термін служби (гарантія 25 років).
 • ПолікристалічніПолікристалічні ріжуть з кремнію: спочатку плавлять, розливають у форми, а потім розрізають на пластини, з яких створюють фотопанелі. В результаті вони мають неоднорідну поверхню, більш низький ККД 15-18%, але ціна нижче монокристалів на 10-15% (в залежності від виробника).

Полікристалічна і монокристалічна сонячні батареїОбидва типи сонячних батарей можуть використовуватися як головне джерело безкоштовної електроенергії, так і додаткове, підключене до загальної системи електропостачання.

Який тип сонячних панелей підійде саме вам

Якщо потрібна низька ціна і висока якість сонячних батарей (панелей), зверніться до «HEXAGON-ENERGY», яка спеціалізується на продажі, встановленні та обслуговуванні цього обладнання. Наші фахівці підберуть оптимальне за ціною/якістю рішення – з урахуванням:

 • поставлених задач (економія, автономність, резервне живлення, додаткова потужність - або все відразу);
 • потреби об'єкта (поточних і потенційних - розширення, модернізація в майбутньому);
 • специфіки (наявність вільної площі для розміщення панелей, дані про рівень інсоляції в регіоні);
 • вашого бюджету (рентабельність використання сонячної енергії, економічна доцільність, окупність інвестицій).

Ми прагнемо, щоб купівля сонячних панелей у нас, повністю себе виправдала і давала клієнтам максимальну вигоду вже зараз.

Переваги співробітництва з «HEXAGON-ENERGY»

 • Доставка та монтаж сонячних панелей для дому і бізнесу «під ключ». Надаємо повний комплекс послуг - від підбору сонячних модулів до проектування, будівництва та сервісного обслуговування фотоелектричних систем.
 • Продаж сонячних панелей (батарей) в Україні - наша спеціалізація з 2015 року.
 • Співпрацюємо з перевіреними виробниками і постачальниками, обладнання яких має сертифікати і відповідає європейським стандартам якості.
 • Допомагаємо в оформленні «зеленого» тарифу, який дозволяє нашим клієнтам повернути інвестиції, витрачені на придбання обладнання, за 3-5 років.
 • Укладаємо безкоштовний договір на гарантійне та сервісне обслуговування.

Залиште заявку або зателефонуйте, ми виконаємо попередні розрахунки і запропонуємо оптимальні за ціною, потужністю і функціональністю сонячні панелі - спеціально під ваш запит.