Акумулятори

Акумулятори
ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.
 • Всі виробники
 • KIJO

 Сонячні батареї є унікальним джерелом енергії. Якщо грамотно організувати систему, можливо отримати велику кількість незаперечних переваг. Важливим елементом таких систем є особливі акумулятори. Вони є  необхідним обладнанням для конкретного об'єкту, щоб забезпечити необхідну кількість електричної енергії протягом певного періоду часу. Вони використовуються в найрізноманітніших об'єктах, таких як промислові будівлі, приватні будинки і т. д.

Важливі експлуатаційні особливості акумуляторів

Ці вироби для сонячних батарей є дуже важливими, оскільки вони дозволяють зберегти певну кількість отриманої енергії. Під час роботи батарей, існує майже завжди певна кількість надлишків енергії. Вдень система може виробити її досить багато. Щоб мати можливість використовувати енергію ввечері або в інший час, необхідно
купити акумулятори. Це легко зробити, тому що на сучасному ринку представлено чудовий асортимент якісної продукції. Головне вибрати правильне місце для придбання. Наш інтернет-магазин і є таке місце. Тут пропонуються тільки високоякісні продукти від відомих виробників.

Акумулятор заряджає робочий струм сонячних батарей, що виключає надмірні короткочасні навантаження. Дане обладнання належить до приладів багаторазового використання. Має здатність виконання зворотних хімічних процесів. Повторні цикли зарядження передбачають передачу стуму в зворотному напрямку. Сучасні пристрої мають ряд базових експлуатаційних параметрів, серед яких ємність, тип приладу, температурні робочі режими, щільність енергії і т. д.

Для вибору оптимальної моделі приладу необхідно враховувати деякі базові параметри, до яких відноситься вихідна напруга, ємність, а також його склад. Сфера використання акумуляторів може бути описана як досить широка. Наприклад, вони можуть бути використані на сонячних електростанціях, для побутових цілей, в охоронних системах, а також для джерел безперебійного живлення.

Сьогодні купити акумулятори в Києві дуже легко на кращих умовах. Наш інтернет-магазин намагається задовольнити потреби всіх потенційних клієнтів. Це досягається за рахунок широкого асортименту та тільки якісних продуктів.

Є кілька видів такого обладнання. Акумулятори можуть бути гелевими, лужними, а також AGM типу. Лужні характеризуються максимальною циклічністю. Вони не бояться глибокого розряду і заряду, який впливає на тривалість роботи. Тільки у них найдовший термін служби. Розміщувати їх необхідно в приміщеннях, які добре провітрюються.

Гелеві моделі зустрічаються досить часто. У них електроліт має желе-подібний стан з безліччю спеціальних пор. За оптимальних умов використання термін служби становить близько дванадцяти років.

За технологією AGM виробляються акумуляторні батареї, в яких електроліт набуває абсорбованого стану. Вони добре функціонують у разі недостатнього заряду.

Умови придбання якісних акумуляторів

У нас можливо придбати практично будь-які акумуляторні батареї для сонячних систем. Інтернет-магазин спеціалізується на продажі такого обладнання. Тому без проблем можливо підібрати ідеальні продукти, які забезпечать нормальне функціонування будинку або будь-якого іншого об'єкту, наприклад, підприємства, складу, магазину і т. д. Купити акумулятори в Україні можливо в різних місцях, але високий рівень якості і найбільш адекватні ціни дійсно отримують тільки від нас. Купівля тут дозволяє значно скоротити час і фінансові витрати. Буде легко підібрати оптимальний варіант доставки, оплати та інші нюанси. Дуже просто замовити акумулятори в інтернет-магазині. Для цього потрібно заповнити просту форму замовлення, з чим будь-який користувач може впоратися. На всю продукцію надається відповідна гарантія, а перед придбанням ви зможете отримати вичерпну консультацію. Досвідчений спеціаліст допоможе підібрати виріб під певні параметри.

 

 

 • Купівля якісних сонячних інверторів
  11.04.2021
   Інвертори є важливими елементами сонячних енергетичних систем. Вони призначені для перетворення струмів. Це оснащення можна назвати серцем всієї системи. Сучасний ринок представляє значну різноманітність таких продуктів. Вони активно використов...
 • Контролери заряду для сонячних батарей (панелей)
  11.04.2021
  Сонячні модулі, як і практично будь-яке інше подібне обладнання, можуть зазнавати надмірної зарядки. Це може призвести до деяких функціональних проблем. З цієї причини, дуже важливо запобігти надмірного заряду батареї. Для цього використовується спец...
 • Приватна сонячна станція під "зелений тариф"
  02.04.2021
  Приватна сонячна станція під "зелений тариф" - це перший крок на шляху до енергетичної незалежності і скорочення викидів парникових газів на нашій планеті. Розвиток науково-технічного прогресу за останні 20 років, міжнародні угоди та м...
 • Сонячні панелі (батареї) - джерело електроенергії майбутнього
  31.03.2021
  Сонячні панелі (батареї) є основним джерелом електроенергії на майбутнє. Вони не завдають шкоди навколишньому середовищу, здатні генерувати електроенергію з відновлюваного ресурсу-сонця, а також повністю себе виправдають в короткі терміни. Уявіть со...
 • Сонячні батареї це сучасно та розумно.
  25.03.2021
   Сонячна енергетика почала своє існування як прекрасна казка для романтиків. Люди давно навчилися будувати гідроелектростанції, теплові станції і навіть атомні. В енергетичній стратегії людства занадто довго переважали принцип, який зобов'язував...