Акумулятори для сонячних батарей (панелей)

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Акумулятори для сонячних батарей (панелей) є обов'язковим елементом автономної і гібридної СЕС, систем накопичення електроенергії  та автономного освітлення. В цьому пристрої акумулюється згенерована енергія, щоб в майбутньому витрачати на потреби об'єкта і кінцевого споживача. Тому від надійності роботи і параметрів АКБ залежить енергетична незалежність і енергоефективність всієї сонячної системи.

Увага! Якщо параметри АКБ не відповідають умовам роботи системи, ємність пристрою буде неухильно знижуватися. Важливо з самого початку правильно підібрати акумулятори, щоб сонячна електростанція працювала довго, надійно, незалежно і без перебоїв.

Акумулятори

«HEXAGON-ENERGY» пропонує купити акумулятор для сонячної електростанції будь-якої потужності. У нашому каталозі є моделі з різними параметрами вихідної напруги, ємності і комплекції. Зверніться до нас, і ми підберемо оптимальне за характеристиками обладнання!

Акумулятори для сонячних батарей (панелей)

Навіщо потрібні АКБ в системах з фото модулями

Ключовою проблемою альтернативної енергетики є нестабільне постачання енергії, що унеможливлює стабільну роботу сонячних гібридних станцій та автономних систем. Цю проблему вирішують сучасні акумуляторні батареї, які накопичують енергію вдень і віддають її при необхідності - вночі, в дощову погоду.

Купити акумулятори для сонячних станцій рекомендується для вирішення наступних задач:

  • забезпечити безперебійну роботу побутової техніки та обладнання;
  • гарантувати незалежність від погоди і часу доби;
  • зробити споживання електроенергії вигідним і максимально дешевим.

Акумулятори для сонячної станції автономного і гібридного типу - обов'язковий компонентний пристрій. Тільки з ним можна забезпечити енергетичну незалежність від центральної електромережі.

Які АКБ підходять для сонячних батарей (панелей)?

Первинний акумулятор для автомобіля призначений для короткочасних навантажень, наприклад, при запалюванні. Розряд даного приладу нижче 50% не допускається, а в випадку з  фото модулям АКБ може розряджатися до 90% в нічний час або похмурий день.

Перед тим, як купити акумулятори для СЕС (сонячної електростанції), потрібно розрахувати всі параметри системи. Якщо невірно підібрати банк АКБ, користуватись безкоштовною сонячною енергією можливо лише тоді, коли фото панелі її виробляють. Після заходу сонця або в похмуру погоду такі акумулятори не зможуть видати необхідну потужність. І тоді ні про яку енергонезалежність не може бути й мови.

На що звертати увагу при виборі?

  • Добра, вигідна акумуляторна батарея повинна витримувати максимальну кількість циклів зарядки-розряду. Від цього залежить її експлуатаційний ресурс.
  • Якщо хочете купити АКБ для СЕС, віддавайте перевагу моделям мало обслуговуваним, а краще тим, які зовсім не вимагають регулярного моніторингу.
  • Для сонячних фото модулів краще підбирати акумулятори з мінімальним струмом самостійного заряду. Це впливає на швидкість зносу пристрою.
  • АКБ повинні бути стійкими до впливу зовнішніх факторів, таких як висока/низька температура навколишнього середовища.
  • Вага і розміри приладу не особливо важливі. Вони мають значення тільки в тому випадку, якщо місце, де буде розташовуватись АКБ, обмежене в площі.

Щоб сонячна автономна або гібридна електростанція функціонували з максимальною енергоефективністю, перед покупкою акумуляторів необхідно враховувати характеристики всіх елементів системи. Виконуючи проектування та монтаж сонячних електростанцій (станцій), наші фахівці підбирають АКБ, виходячи з параметрів комплексу обладнання, бюджету та потреб замовника.

 

Типи АКБ для сонячних панелей і електростанцій

 

Параметри

Свинцеві

Літієві

AGM/GEL

 

OPzS

 

OPzV

 

Li-ion

 

LTO

 

LiFePO4

Переваги

-Добра герметичність.

- Можливість встановити в будь-якому положенні.

 

- Невеликий показник саморозряду.

- Не вимагають до себе уваги.

- Термін служби до 20 років.

- Низький рівень обслуговування.

- Кількість електроліту добре видно.

- Максимальна щільність енергії.

- Великий експлуатаційний ресурс.

- Мало важать.

- Вважаються оптимальними для сонячних панелей.

- Найдовший термін служби.

- Здатність заряджатися великим струмом.

- Безпечність.

- Глибина розряду досягає 90% від ємності.

- Швидкий заряд.

- Мала вага.

- 100% безпечні.

Недоліки

- Невеликий термін експлуатації.

- Повільно заряджаються.

- Висока ціна.

- Низька швидкість заряду.

- Коштують дорого.

- Неможливість видачі високих струмів.

- При порушенні герметичності випускаються газ і стають пожежонебезпечними.

 

- Сама висока ціна.

- Одні з найдорожчих.

 

Кількість циклів роботи при розряді до 80%

350

1 200

1 500

2 000

16 000

3 000

З цієї таблиці видно, що літієві АКБ будуть найбільш привабливим вибором для сонячних станцій, так як вони перевершують свинцеві за всіма параметрами. Ціна акумуляторних батарей відіграє важливе, але не першорядне значення при виборі. Адже в довгостроковій перспективі інвестування в придбання якісних літій-іонних або літій-залізо-фосфатних акумуляторів принесуть більше користі.

«HEXAGON-ENERGY» спеціалізується на поставках всього спектру обладнання для будівництва сонячних електростанцій і систем, працюючих на альтернативних джерелах енергії. Ми пропонуємо купити акумуляторні батареї за кращими цінами в Україні.

 

На всю продукцію видаємо гарантію, а перед покупкою консультуємо з усіх питань, що цікавлять. Наш досвідчений фахівець допоможе підібрати модель АКБ під ваші потреби і параметри індивідуальної сонячної системи. А також ми розрахуємо необхідну кількість акумуляторів відповідно до поставлених цілей.