Автономне освітлення на сонячних батареях

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Сонячні батареї (панелі) зробили революцію в енергетиці і сьогодні ми маємо більш доступну альтернативу нафті - енергію сонця. Вічна, безпечна, екологічно чиста. Поглинаючи ультрафіолет, батареї генерують безкоштовну енергію для живлення систем освітлення. А прийняття закону про зелений тариф збільшило кількість охочих здобути енергонезалежність. Автономне освітлення на сонячних батареях стає для багатьох не тільки засобом розумної економії, але і вигідною інвестицією в майбутнє - своїх дітей, нашої планети.

Чому все частіше переходять на автономне освітлення

Системи освітлення на сонячних батареях (панелях) не шкодять навколишньому середовищу, забезпечують стабільне живлення без стрибків напруги і тисячних рахунків «за світло». Один раз  вклавши кошти в покупку комплекту обладнання, ви отримуєте невичерпний і головне безкоштовний ресурс для генерації електроенергії.

Автономне освітлення на сонячних панелях (батареях)

Є 5 вагомих причин купити автономне освітлення на сонячних панелях (батареях):

 • Енергетична незалежність. Дуже актуально в наш час. Якщо подача живлення припиниться, ваша ділянка, прибудинкова територія, магазин, вулиця завжди будуть добре освітлені. І платити за це нікому не потрібно!
 • Автономність. Немає необхідності підключатися до електромережі, підводити традиційні лінії з проводами, щитами, запобіжниками.
 • Повна автоматизація. Вбудовані датчики забезпечують автоматичне вмикання/вимикання системи. Обладнання працює без участі людини. Вам потрібно лише час від часу очищати фотоелементи від бруду.
 • Простий і зрозумілий монтаж. Можна обійтися і без електриків. Можна виконати весь комплекс робіт по монтажу і підключенню автономного освітлення своїми руками. Фахівці «HEXAGON-ENERGY» дають чіткі інструкції та детальні консультації з будь-якого питання щодо підбору та монтажу обладнання.
 • Екологічна безпека. Сонячні батареї (панелі) не завдають шкоди навколишньому середовищу. Автономне освітлення працює від низької напруги і на 100% безпечне.

Всі витрати на придбання обладнання відбуваються на початковому етапі. Спочатку різниця між вартістю електричних ліхтарів і ціною освітлення на сонячних батареях говорить на користь перших. Але в процесі експлуатації відразу помітна економія в рахунках за електроенергію. І тут приходить розуміння, що покупка системи автономного освітлення на сонячних батареях - вигідна інвестиція.

У той час як за централізоване електричне освітлення необхідно сплачувати щомісяця, сонячна енергія буде безкоштовною. Це означає, що витрати окуповуються через пару років, ураховуючи постійно зростаючі тарифи.

Автономне освітлення в містах


Автономне освітлення в містах

Сонячні панелі (батареї) вже давно стали невід'ємною частиною інфраструктури європейських міст. І навіть такі незаймані сонцем столиці як Берлін або Лондон активно використовують енергію ультрафіолету для освітлення міських вулиць і пішохідних зон.

Автономне освітлення пішохідних переходів і дорожних знаків


Автономне освітлення пішохідних переходів, дорожніх знаків, білбордів, вулиць, парків і будинків дозволяє скоротити споживання електроенергії в кілька разів. При цьому облаштування сонячної системи не вимагає серйозних земляних робіт і прокладання кілометрів електричного кабелю. Монтаж автономного освітлення не шкодить міському ландшафту і екстер'єру приватних будинків, а навпаки - розширює можливості дизайнерів для створення оригінальних освітлювальних рішень.

 Проектування та монтаж систем автономного освітлення на сонячних батареях

Стандартний комплект обладнання для автономного освітлення включає натупні елементи:

 • Акумулятор (не тільки накопичує енергію, але і згладжує її нерівномірний потік в похмуру погоду);
 • Контролер заряду (відстежує max піки потужності, накопичує і забезпечує енергією для заряджання акумулятора, при слабкому освітленні контролює джерело навантаження);
 • Сонячні батареї (їх кількість в автономній системі освітлення залежить від потужності конструкції і розраховується індивідуально);
 • Світлодіодна лампа або LED лампа (можуть бути будь-якого розміру та дизайну);
 • Кабель та з’єднувальні конектори.

Вважається, що достатньо купити всі ці елементи і слідувати інструкціям, щоб змонтувати автономне освітлення. Однак купівля якісне обладнання і комплектуючих "там, де дешевше" - це лише половина справи. Решта 50% успіху залежить від правильності розрахунків.

 
Автономне освітлення біллбордів

Відсутність грамотно розрахованого проекту - це завжди непередбачені витрати на обслуговування і ремонт системи в майбутньому. Навіщо переплачувати за непотрібну потужність, але не отримати необхідний функціонал? Потреби конкретного об'єкта індивідуальні, тому важливо підібрати оптимальне за параметрами обладнання і адаптувати його під приватний будинок, підприємство, вуличне освітлення доріг, парків, рекламних щитів. Проекти з інтернету або досвіду інших людей - це високі ризики і непотрібні витрати.

Чому вам вигідно купувати у «HEXAGON-ENERGY»

Наша компанія займається не тільки продажем сонячних батарей, акумуляторів і колекторів, але і проектуванням систем автономного освітлення. Купити комплект автономного освітлення на сонячних батареях набагато вигідніше, ніж замовляти елементи системи окремо, і ось чому:

 • Комплект обладнання підібраний в оптимальному співвідношенні потужність/функціональність/ціна.
 • Запроектовані нами системи можливо змонтувати самостійно. Надаємо детальну схему монтажу і план технічного обслуговування.
 • Працюємо на території України - проектуємо, доставляємо, встановлюємо і допоможемо в оформленні «зеленого» тарифу.
 • Ми даємо гарантії не на словах, а на практиці - укладаємо безкоштовний договір на гарантійне та сервісне обслуговування.

У нас вигідні умови для оптової та роздрібної купівлі сонячних батарей (панелей) в Україні.

Залиште заявку або зателефонуйте, щоб ми розрахували вартість вашої енергонезалежності.