Гібридні сонячні електростанції

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Гібридна сонячна електростанціяСучасна гібридна сонячна електростанція - це підвищений комфорт, енергетична незалежність і можливість використовувати безкоштовну сонячну енергію протягом десятиліть. Цей тип СЕС підходить для автономного постачання електроенергії та продажу надлишків у рамках «зеленого» тарифу.

Особливості гібридної СЕС

Купити гібридну сонячну електростанціюКупити гібридну сонячну електростанцію рекомендується в тих випадках, коли є центральна електромережа, але вона ненадійна, регулярно відключається. Потужності системи достатньо на те, щоб частково покрити енергетичні потреби будинку, а також зробити його повністю незалежним в період максимальної сонячної активності: літо, частина весни і осінь. Але головна задача СЕС - зробити будинок незалежним від нестабільної промислової мережі (у випадках аварій електропостачання не припиниться).

У базовій поставці система гібридної СЕС поєднує в собі три функції:

 • Автономна СЕС. Якщо опорна мережа відсутня, гібридна станція генерує електроенергію з фотопанелей, заряджає акумулятори, а коли виникає необхідність - забирає необхідну потужність або починає повністю живитися від АКБ.
 • Мережева СЕС. Якщо присутня зовнішня мережа, гібридна система функціонує як мережева - працює паралельно з центральною енергомережою у форматі двостороннього обміну: при необхідності докачує енергію у внутрішню мережу (вночі, в похмуру погоду) і віддає надлишки назад (при наявності договору з Обланерго надлишки продаються за «зеленим» тарифом).
 • Резервне енергопостачання. Якщо промислова мережа зникає, а можливості виробляти сонячну енергію нема (ніч, дощова погода), гібридна СЕС миттєво переходить в режим генерації - домашня внутрішня мережа починає живитися від акумуляторних батарей. Якщо потрібно довготривалий запас, система може ефективно управляти роботою генератора на бензині або дизелі. Таким чином електрика в будинку буде завжди.

Гібридна електростанція під «зелений» тариф в Україні – є оптимальним вибором для більшості приватних будинків, готелів, невеликих мотелів. Це не тільки можливість заощадити на рахунках за електроенергію, але й заробляти на продажу надлишкової електроенергії, яку виробляє ваша власна СЕС.

У чому користь для покупців гібридної СЕС

 • Безперебійне енергопостачання

Гібридна СЕС ефективно вирішує задачу електропостачання при відсутності зовнішньої мережевої електроенергії. Вклавши кошти в придбання готової системи один раз, ви забезпечуєте себе екологічно чистою безкоштовною електроенергією протягом десятиліть. І не потрібно витрачати гроші на заправку дизельного генератора, дихати шкідливими газами, слухати вічний шум від його роботи і регулярно платити за ремонт.

 • Економія на рахунках за електроенергію

Якщо вигідно купити гібридну сонячну електростанцію в Україні, можливо знизити платіжки за електроенергію до мінімуму, майже до нуля. А якщо підключити «зелений» тариф, то можна не тільки швидко повернути вкладені в покупку кошти, але і заробити на продажу надлишків. 

 • Додаткова потужність

Актуально для домогосподарств, яким недостатньо наданої потужності із зовнішньої мережі. Гібридна СЕС дозволяє добавити відсутній кВт від потужних акумуляторів або напряму від сонця, додавши додаткові сонячні батареї (панелі).

 • Резервне живлення в надзвичайних ситуаціях

Якщо в районі часто відключається мережа і знижується напруга, гібридна СЕС усуне ці проблеми. Система миттєво поверне скинуту напругу до стандарту. При чому резерв можливо облаштувати для окремих побутових приладів - опалювального котлу, морозильної камери.

Проектування гібридних сонячних електростанцій

Проектування СЕС починається з розрахунку потужності станції. Враховується середнє споживання електроенергії на добу, максимальна потужність всіх електроприладів в будинку, термін, на який потрібна резервна електроенергія. А також фахівці «HEXAGON-ENERGY» враховують специфіку конкретного об'єкта, розмір виділеного бюджету і вимоги клієнта.

В результаті запроектовані нами гібридні СЕС відповідають всім вимогам і потребам замовника, забезпечують енергетичну незалежність і окупаються протягом 4-6 років.

Вибір місця встановлення та монтажу системи

Ми виконуємо даховий і наземний монтаж гібридної електростанції. Вибір способу залежить від особливостей об'єкта:  

 • На даху приватного будинку, гаража, підсобних приміщень. Якщо площа, напрямок по відношенню до сонця і кут нахилу даху дозволяють встановити фотопанелі, тоді монтаж виходить найпростішім і недорогим.
 • На землі. Якщо встановлення сонячних батарей (панелей) на даху неможливе, здійснюють наземний монтаж. Він обійдеться дорожче, але фотоелектричні елементи будуть стояти під вірним кутом для максимальної генерації сонячної електроенергії.

Також можна встановити частину сонячних панелей на даху будинку, а частину - на землі, прибудинковій території, присадибній ділянці.

Переваги співпраці з «HEXAGON-ENERGY»

 • Працюємо в сфері альтернативної енергетики з 2015 року. Проектуємо, доставляємо і встановлюємо комплект обладнання «під ключ».
 • Гнучка ціна гібридної електростанції. Ми орієнтовані не тільки на якість, але і на доступність наших технічних рішень. Підберемо систему з оптимальними робочими параметрами під ваш бюджет і потреби.
 • Допомагаємо в оформленні «зеленого» тарифу. За умови продажу надлишків енергії повернете інвестиції через 4-6 років.
 • Працюємо з обладнанням тільки перевірених брендів. Сервісне обслуговування гібридних сонячних електростанцій здійснюється тими ж фахівцями, які їх розробили, зібрали і встановили.
 • Безкоштовний договір на гарантійне і сервісне обслуговування. У разі виникнення проблем протягом гарантійного терміну, безкоштовно замінимо елементи системи що вийшли з ладу (якщо проблема не була пов'язана з неправильною експлуатацією або навмисним пошкодженням).

Залиште заявку або зателефонуйте, ми розрахуємо вартість сонячної електростанції для енергозабезпечення вашого об'єкта.