Мережеві сонячні електростанції

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Мережеві сонячні електростанціїМережеві сонячні електростанції – це можливість задовольнити свої потреби в електроенергії та продавати надлишки в рамках «зеленого» тарифу. Це перший крок до власної енергетичної незалежності та покращення екології в масштабі країни. Така СЕС поєднує в собі доступну вартість і максимальну простоту експлуатації.

Особливості мережевих СЕС

Найпростіша мережева СЕС дозволяє економити на рахунках за електроенергію, але про повну автономію і незалежність від основної міської електромережі мова не йде. СЕС функціонує паралельно з центральною енергомережою у форматі двостороннього обміну: електроенергія може подаватися від інвертора в централізовану мережу і споживатися з мережі при необхідності (вночі, в похмуру погоду). Для обліку електроенергії використовуються спеціальні реверсні лічильники.

Резюме:

 • Ключова мета використання мережевої СЕС – покриття власних потреб в електроенергії.
 • Система складається з двох елементів - сонячні батареї і інвертор, тому ціна мережевої електростанції нижча в порівнянні з автономною або гібридною, де задіяні акумулятори.
 • Середній термін окупності мережевих сонячних станцій - 5 років (за умови підключення «зеленого» тарифу).
 • Система відрізняється надійною і стабільною роботою, практично не вимагає обслуговування.

Яка користь для власників будинків

Купити мережеву електростанцію потрібно в першу чергу для того, щоб заощадити на оплаті рахунків за електроенергію. На тлі постійно зростаючих тарифів і нестабільної економічної ситуації наявність власного джерела безкоштовної енергії стає все більш актуальною. Особливо для власників приватних будинків, де традиційно енергоспоживання вище, ніж в міських квартирах. Тут до стандартного набору - світ, прилади, гаджети - додаються системи опалення і водопостачання будинку, які також вимагають електроенергії.

Сонячна електростанція під «зелений» тариф в Україні – це незалежність від постійного зростання тарифів та економія на енергоносіях. Навіть в регіонах, де низька сонячна активність, відповідні за потужністю фотопанелі на 100% покриватимуть енергетичні потреби будинку в денний час.

Принцип роботи СЕС: простими словами

 1. Сонячні батареї (панелі) встановлюють на ділянці, де вони будуть отримувати максимальну кількість променів протягом дня.
 2. Коли ультрафіолет потрапляє на фотоелементи панелей, в них генерується постійний струм, який кабелями передається в сонячний інвертор.
 3. Інвертор перетворює постійний струм в змінний – саме він живить побутову техніку в будинку.
 4. Згенерована енергія використовується для власних потреб будинку, а якщо ви встановите двосторонній лічильник, то ви зможете продати надлишки Обленерго, що набагато вигідніше.

Комплект мережевої сонячної електростанціїПротягом 4-5 років така система повністю окупається. Плюс - купити електростанцію в Україні вигідно за рахунок клімату та великої кількості сонячних днів на рік.

Де можливо встановити сонячну електростанцію

Можливий даховий та наземний монтаж мережевої електростанції - багато що залежить від особливостей об'єкту і виділеного на будівництво мережевої СЕС бюджету.

 • На даху приватного будинку, гаража, підсобних приміщень - найбільш бюджетний варіант. Потрібна мінімальна кількість кріплень, що знижує вартість монтажу. Але тут є ряд обмежень - невелика площа і кут нахилу даху, його напрямок по відношенню до сонця.
 • На землі - установка обійдеться дорожче, але сонячні батареї (панелі) будуть стояти під правильним кутом нахилу для вироблення максимальної кількості електроенергії.
 • Гібридний варіант - оптимальний вибір. Частину фотопанелей розташовують на даху будинку, а інші - на прибудинковій території, присадибній ділянці.

 Проектування сонячних електростанцій

Це найважливіша частина, від якої залежить енергоефективність готової СЕС, терміни її окупності, простота експлуатації. Відсутність правильно розрахованого проекту завжди призводить до збільшення витрат на ремонт, модернізацію, обслуговування системи. Вкрай важливо підібрати обладнання, оптимально підходяще запиту клієнта і потребам конкретного об'єкта (житлового будинку, офісу, підприємства).

«HEXAGON-ENERGY» розробляє і впроваджує індивідуальні технічні рішення - з вивіреними виробничими параметрами продуктивності системи і розрахованим бюджетом. В результаті запроектовані нами сонячні станції під «зелений» тариф в Україні, швидко окупаються, допомагають економити і не викликати проблем протягом усього терміну експлуатації.

6 плюсів наших СЕС

 • 100% екологічність. Робота системи побудована на чистій енергії сонця.
 • Доведена ефективність. Забезпечте себе безкоштовною енергією + продаєте надлишки.
 • Окупність. За умови продажу енергії повернете інвестиції через 4-5 років.
 • Гарантована якість. Працюємо з обладнанням тільки перевірених брендів.
 • Доступність. Встановити мережеву СЕС для будинку, офісу, готелю.
 • Надійність. Системи справно функціонують більше 25 років та не вимагають до себе підвищеної уваги.

Переваги співпраці з «HEXAGON-ENERGY»

 • В найкоротші терміни розробимо проект, поставимо і встановимо комплект обладнання «під ключ».
 • Працюємо по всій території України і допомагаємо в оформленні «зеленого» тарифу.
 • Для кожного клієнта виконуємо розрахунок потужність системи, щоб звести до мінімуму витрати  на надлишковий функціонал і потужність, яка на даний момент не потрібна.
 • Сервісне обслуговування сонячних електростанцій здійснюють ті ж фахівці, які їх розробили, зібрали і встановили.
 • Безкоштовний договір на гарантійне та сервісне обслуговування. У разі виникнення проблеми протягом гарантійного терміну ми безкоштовно замінимо елементи системи які вийшли з ладу (якщо проблема не була пов'язана з неправильною експлуатацією або навмисним пошкодженням).

Залиште заявку або зателефонуйте, ми розрахуємо вартість сонячної електростанції для енергозабезпечення вашого об'єкта.