Житомир і Житомирська область

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

«HEXAGON-ENERGY» в м. Житомир і Житомирській області пропонує повний комплекс товарів, обладнання та послуг, спрямованих на забезпечення енергетичної незалежності та оптимізації енергоспоживання приватних будинків і підприємств. Наша спеціалізація – впровадження інноваційних технологій на основі альтернативних джерел енергії.

Ми готові поставити в Житомир і будь-який населений пункт Житомирської області наступне обладнання:

 • сонячні батареї (панелі) - монокристалічні і полікристалічні;
 • сонячні інвертори;
 • контролери заряду;
 • акумулятори для сонячних електростанцій;
 • кріплення для сонячних батарей (панелей) та PV кабель;
 • сонячні колектори;
 • комплектуючі для сонячних і опалювальних систем.

HEXAGON-ENERGY працює в Житомирі і Житомирській областіКомплексні рішення для приватних осіб і бізнес-об'єктів в Житомирі і Житомирській області

 • Виконуємо проектування, монтаж або шефмонтаж сонячних електростанцій (мережеві, автономні, гібридні, під власне споживання) та зарядних станцій електромобілів (приватних та комерційних).
 • Проводимо енергоаудит будинків і підприємств, шукаємо шляхи підвищення енергоефективності та економії ресурсів.
 • Розробляємо рішення, спрямовані на збільшення потужності для приватних і промислових об'єктів.
 • Виконуємо підключення приватних будинків та підприємств за «зеленим» тарифом.
 • Займаємося очищенням сонячних батарей (панелей) в встановлених СЕС (послуга безкоштовна в період дії гарантійних зобов’язань на виконані роботи «HEXAGON-ENERGY»).  

Як ми працюємо в Житомирі і Житомирській області

1.                  Замовник телефонує або залишає заявку на сайті з контактною інформацією. Наш фахівець робить зворотний дзвінок для уточнення інформації. Від замовника може знадобитись:

 • фото об'єкту,
 • геолокація на карті Google,
 • технічні параметри об’єкту: виділена потужність; введення в експлуатацію будівель; встановлене раніше обладнання.

2.                  Наші фахівці проводять розрахунки і надсилають замовнику комерційну пропозицію з переліком стандартних комплектів обладнання або послуг з позначенням комплектності і ціни. Зазвичай це займає 1-3 робочих дні, але не більше 5 (все залежить від завантаження).

3.                  При необхідності (коли потрібно побудувати СЕС) наші інженери виїжджають за вказаною адресою в Житомирі і області для уточнення умов, проведення технічного аудиту об'єкта (особисто оцінити параметри, які можуть вплинути на вибір оптимального обладнання), укласти договір.

4.                  Замовник вносить оплату згідно із затвердженим графіком поставки або проведення робіт. Всі платежі узгоджуються індивідуально під об'єкт і здійснюються поетапно з метою страхування взаємовигідних ризиків.

5.                  Індивідуальна поставка товарів та обладнання займає в середньому 7 календарних днів (в залежності від специфіки замовлення).

6.                  Монтаж і налаштування обладнання здійснюють кваліфіковані фахівці. Термін монтажу - від 1 дня або за умовами договору. За результатами підписується акт виконаних робіт або акт прийому обладнання.

7.                  Надаємо клієнту повний пакет документів. При необхідності, надаємо додаткові послуги - юридичний супровід, консультації щодо введення в експлуатацію поставлених (встановлених) систем.

Також реалізовуємо малогабаритні товари, які надсилаються Новою Поштою. Вартість доставки в Житомир і по Житомирській області розраховується за тарифами НП. 

 • Купівля якісних сонячних інверторів
  11.04.2021
   Інвертори є важливими елементами сонячних енергетичних систем. Вони призначені для перетворення струмів. Це оснащення можна назвати серцем всієї системи. Сучасний ринок представляє значну різноманітність таких продуктів. Вони активно використов...
 • Контролери заряду для сонячних батарей (панелей)
  11.04.2021
  Сонячні модулі, як і практично будь-яке інше подібне обладнання, можуть зазнавати надмірної зарядки. Це може призвести до деяких функціональних проблем. З цієї причини, дуже важливо запобігти надмірного заряду батареї. Для цього використовується спец...
 • Приватна сонячна станція під "зелений тариф"
  02.04.2021
  Приватна сонячна станція під "зелений тариф" - це перший крок на шляху до енергетичної незалежності і скорочення викидів парникових газів на нашій планеті. Розвиток науково-технічного прогресу за останні 20 років, міжнародні угоди та м...
 • Сонячні панелі (батареї) - джерело електроенергії майбутнього
  31.03.2021
  Сонячні панелі (батареї) є основним джерелом електроенергії на майбутнє. Вони не завдають шкоди навколишньому середовищу, здатні генерувати електроенергію з відновлюваного ресурсу-сонця, а також повністю себе виправдають в короткі терміни. Уявіть со...
 • Сонячні батареї це сучасно та розумно.
  25.03.2021
   Сонячна енергетика почала своє існування як прекрасна казка для романтиків. Люди давно навчилися будувати гідроелектростанції, теплові станції і навіть атомні. В енергетичній стратегії людства занадто довго переважали принцип, який зобов'язував...