Правильний підбір сонячної електростанції для будинку або квартири

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.
Правильний підбір сонячної електростанції для будинку або квартири

 Багатьом людям вже надоїло миритись з тим, що тарифи на електроенергію постійно збільшуються, стають непосильними. Зрозуміло, що уряд не збирається приймати будь-яких дієвих заходів щодо поліпшення цієї ситуації. Тому альтернативні джерела електричної енергії стають все більш популярним варіантом. Вони вважаються оптимальним варіантом для всіх, хто не хоче платити за невиправдано високими тарифами, але і для тих, хто хоче захистити природу від серйозних втрат. Адже виробництво електроенергії традиційними способами в більшості випадків досить шкідливе. Тому найкращим вибором стає сонячна електростанція. Завдяки великому вибору такого обладнання можливо підібрати оптимальний варіант практично для будь-якої квартири або приватного будинку.

Особливості вибору станції для будинку або квартири

Тут є кілька цікавих нюансів. Першим ділом бажано визначитись з конкретним типом станції. Вона може бути автономною, мережевою, а також гібридною. Кожен варіант має незвичайні особливості та нюанси. У випадку з автономною та гібридною необхідно оцінити, скільки пристроїв і на який час буде підключено до системи. Це дозволить підібрати оптимальну ємність акумуляторної батареї.

Якщо буде обрана мережева модель, необхідно визначити максимальну ємність обладнання, яке можна підключити до сонячної станції. Ця інформація зазвичай міститься в спеціальному договорі, який регулює користування такою енергією. Він укладається між постачальником і споживачем.

Іншим важливим моментом є визначення того, чи повинна станція в повному об’ємі забезпечувати всі потреби будинку або квартири в енергії. Якщо достатньо часткової компенсації, необхідно розуміти, яке обладнання буде підключатися до станції. У нас можливо купити сонячну електростанцію за будь-якими параметрами з вищезазначених. При цьому вона буде гарантовано надійною, функціональною і якісною.

Розрахунок основних параметрів

Якщо станція повинна покрити всіх витрати енергії, необхідно розрахувати, скільки в середньому витрачається електроенергії на рік. Це можливо зробити на підставі сплачених рахунків за електроенергію. Необхідно підсумувати всі дані і розділити їх на коефіцієнт 1,2. Це дасть показник в кВт, від якого повинні відштовхуватись на момент покупки. Але краще зробити невеликий запас, щоб не виникало дефіциту.

Зазвичай підбір сонячної електростанції залежить від значної кількості чинників, серед яких також місце встановлення, напрям сонячних панелей, кут їх монтажу, а також ступінь якості обладнання і т. д. Важливим нюансом є готовність вкладати гроші в систему. Чим більше буде витрачено на початковому етапі, тим швидше почнеться активна окупність.

Важливо придбати електростанції для житлових об'єктів у правильному місці, де можуть гарантувати відповідну якість обладнання. Наш інтернет-магазин пропонує величезний вибір, кращі ціни і відмінний сервіс. За допомогою досвідчених фахівців можна підібрати обладнання для будь-якого будинку або квартири оптимальний варіант. Це дозволить отримати енергетичну незалежність.

Популярні: Сонячні панелі

автор: ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ
Відгуки по статті :
средній рейтинг: 5  відгуків: 1
Написати відгук
    • 5
    • 05.04.2020
    • Гість
    Питання при виборі сонячної електростанції для себе