Основні види акумуляторів для сонячних батарей і їх особливості

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.
Основні види акумуляторів для сонячних батарей і їх особливості

 Майже кожна автономна система електропостачання, яка живиться від сонячної енергії, складається з певної кількості обов’язкових компонентів. На додаток до сонячних батарей, вона також включає в себе акумулятори. Є кілька основних різновидів такого обладнання, які мають свої особливості, плюсами і нюансами. Завдяки батареям сонячного типу вдається виробляти певну кількість енергії. Накопичувати її можна завдяки спеціальним акумуляторам. Їх основна функція полягає в накопиченні електричної енергії, яку можна використовувати пізніше.

Головні особливості акумуляторних батарей

Їх основною технічною характеристикою рахується ємність. На основі цього показника можна визначити максимальний час роботи всієї системи в автономному режимі. Крім ємності під час підбору, доцільно звернути увагу на експлуатаційний період, ліміт кількості робочих циклів, температурний діапазон та інші важливі показники. В середньому сучасні вироби цього типу можуть служити від п'яти до десяти років. На показники впливають умови експлуатації, а також конкретний тип пристрою.

Сучасні акумулятори для сонячних батарей можуть бути дуже різним. Але найпоширенішим варіантом є свинцево-кислотні моделі герметичного типу. Цей варіант виготовляється з використанням двох різних технологій. Згідно з першою (GEL) вдається досягти ідеальної герметичності батареї. Всередині відбувається циркуляція газів за допомогою великої кількості пор електроліту, який схожий на желе. До важливих переваг таких виробів можливо віднести той факт, що вам не потрібно періодично доливати воду. На протязі всього експлуатаційного терміну вони зможуть пропрацювати й так.

Інша технологія (AGM) ґрунтується на переведенні електроліту до безрідинного стану. Ці акумулятори також не вимагають будь якого технічного обслуговування. Обидва варіанти мають специфічні особливі риси, переваги та недоліки. Можете купити акумулятори для сонячних батарей під конкретні експлуатаційні потреби. Головне для цього вибрати надійне місце.

Переваги сучасних акумуляторів для сонячних батарей

До їх можливо віднести герметичність конструкції, яка виключає витік кислоти, поява корозійних процесів. Батарея може працювати практично в усіх умовах і при різних температурах. Сучасні виробники використовують надійні матеріали, щоб подовжити термін служби акумуляторів. Тут можуть використовуватись спеціальні активні матеріали, які збільшують ємність. Така різноманітність дозволяє підібрати найкращий варіант під конкретні можливості бюджету та інші умови використання обладнання. Сучасні моделі заряджаються досить швидко, що важливо.

Гелеві акумулятори являють собою оптимальний варіант, коли немає можливості його постійно обслуговувати. Але таке обладнання потрібно встановлювати тільки в добре провітрюваних приміщеннях. Цей варіант не можна назвати бюджетним.

AGM батареї мають не такий довгий термін служби, як попередній варіант, але не виділяють шкідливі гази. Компактність виробу дає можливість встановити його навіть у невеликих приміщеннях.

Популярні: Сонячні батареї

автор: ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ
Відгуки по статті :
средній рейтинг: 5  відгуків: 1
Написати відгук
    • 5
    • 05.04.2020
    • Гість
    Переваги та недоліки акумуляторів для сонячних станцій