Як вибрати сонячну батарею

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.
Як вибрати сонячну батарею

 Вибір сонячної батареї може бути складним завданням. Для того, щоб зробити правильний вибір, рекомендується звернути увагу на ряд критеріїв для вибору сонячної панелі.

Сонячні батареї як джерело електроенергії стають все більш популярними. Після рішення про придбання сонячної панелі виникає логічне питання: як вибрати сонячну батарею? Вибір повинен бути зроблений на основі ряду критеріїв, таких як: тип сонячної панелі, потужність, довговічність.

Види сонячних батарей

Полікремнієві батареї мають відносно низьку ринкову вартість, але займають велику площу. Їх основна перевага полягає в тому, що вони не втрачають ефективність роботи в похмуру погоду.

Батареї, виготовлені з використанням монокристалічного кремнію, мають підвищену ефективність, відносно інших видів панелей. Вони є більш компактними, ніж полікремнієві панелі, але при цьому мають аналогічну потужність. Відмінний вибір для покупців, які намагаються заощадити на займаному панелями просторі.

Батареї з аморфного кремнію будуть хорошим вибором для тих випадків, коли ви хочете встановити панелі на нерівній поверхні. Такі батареї мають гарну гнучкість, дозволяючи встановити їх на вигнуту покрівлю. Їх можна приклеїти навіть на нерівну поверхню. Такі батареї не вимагають металевої рами. Панелі із аморфного кремнію працюють в похмуру погоду не гірше полікремнієвих аналогів.сонячні батареї

Потужність

Необхідно визначитись з необхідною потужністю панелі. Потужність впливає як на розмір батареї, так і на кількість енергії, що виділяється. Панель потужністю 200 Ватт буде виробляти 200 Вт відповідно, але тільки в ідеальних умовах. Перш ніж купувати, потрібно розрахувати достатню кількість енергії, щоб живити будинок і, виходячи з цього, купити необхідну кількість панелей. Крім того, така панель буде вдвічі дорожче, ніж аналог потужністю 100 Ватт.

Довговічність батареї

Основний параметр, що впливає на довговічність сонячної батареї - це якість складових елементів. Існує три типи оцінювання якості елементів: GradeA, GradeB, GradeC. Якість визначається при допомозі тесту штучного старіння.

 • GradeA – означає зниження ефективності роботи батареї після випробування на 5%;
 • GradeB – означає зниження ефективності не більше чим на 30%;
 • GradeC – означає зниження ефективності роботи більш чим на 30%.

Рекомендується купувати сонячні батареї тільки в спеціалізованих магазинах. Так менша імовірність потрапити на підробку або пошкоджену модель. Підроблені батареї потрапляють в непридатність швидше, ніж оригінальні моделі.

Використовуючи поради про те, як вибрати сонячну батарею, ви навряд чи будете розчаровані в покупці.

Популярні: Сонячні панелі | Сонячні батареї

автор: ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ
Відгуки по статті :
средній рейтинг: 5  відгуків: 2
Написати відгук
  • 5
  • 02.07.2020
  • Klient345873@gmail.com
  Аморфные к каким относятся к моно или поликристаллическим?
  • 5
  • 05.04.2020
  • Гість
  Вибір сонячних батарей