Інвертор MUST EP30-3024 PLUS
M-EP30-3
Інвертор MUST EP30-3024 PLUS - це дуже економічний синусоїдальний інвертор із вбудованим зарядним пристроєм змінного струму. Інвертор має настроюваний пріоритет сонячної енергії (акумулятора) / змінного струму (мережі) - при встановленні пріоритету сонячної енергії, сонячна енергія буде заряджати акумулятори в якості першого пріоритету, а змінний струм також може заряджати АКБ, коли струм сонячного зарядного пристрою занадто низький, таким чином заряд системи оптимізується найкращим чином. Завдяки трансформатору з чистої міді інвертор може працювати зі всілякою побутовою технікою. MUST EP30-3024 PLUS забезпечує безперебійне живлення та енергонезалежність для приватних будинків та підприємств при помірному бюджеті. Основний потенціал даного інвертора проявляється під час відключень електроенергії та енергетичних локаутів в електромережі. Інвертор в режимі BYPASS (коли є мережа) витримує навантаження до 30А (до 7 кВт), чого повинно бути цілком достатньо для середньостатистичного споживача в квартирі або приватному будинку. Купити MUST EP30-3024 PLUS та забути про відключення електроенергії, а також забезпечити надійний захист електроприладів в приватних будинках і офісах.
- Інформативний LCD-дисплей
- Сумісність з генератором
- Налаштування напруги зарядки
- Пріоритет DC (lдля сонячної системи) / AC
- Регульовання струму заряду
- За допомогою комунікаційного порту USB
- З BTS і AGS - оптимізація роботи акумулятора і автоматичний запуск генератора
- Вимикач енергозбереження, включати для мінімізації енергоспоживання в режимі очікування
Технічні характеристики
Номінальна напруга акумуляторної системи |
24 В постійного струму |
ВИХІД ІНВЕРТОРА |
Номінальна потужність |
3 кВт |
| Пускова потужність (20мс) |
9 кВт |
форма хвилі |
Чиста синусоїда/ така як вхід (режим BYPASS) |
| Ном. вхідна напруга, RMS |
100В/110В/120В/220В/230В/240В (± 10% RMS) |
ККД інвертора (пікова)/ ККД режим Мережа |
>88%/>95% |
Ном. час переключень |
10 мс (макс.) |
ВХІД ЗМІННОГО СТРУМУ |
Напруга |
230 В |
Діапазон напруги |
96~132 В/ 155~280 |
Частотний діапазон |
АКУМУЛЯТОР |
Мін. пускова напруга |
21 В/ 22 В |
| Відключення розрядженої АКБ | 21 В ± 0,6 В |
Споживання в режимі очікування |
<25 В коли енергозбереження включене |
ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ |
Вихідна напруга |
Залежить від типу АКБ |
| Ном. струм виключателя при зарядці від мережі | 30 А |
| Захист від перезарядки | 31,4 В |
Макс. струм заряду |
45А |
| Сигнал високої напруги АКБ | 32 В ± 0,6 В |
| Сигнал низького заряду АКБ | 22 В ± 0,6 В |
МЕХАНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ |
Розміри (Ш*В*Д) (мм) |
Розміри упаковки (Ш*В*Д) (мм) |
Вага (кг) |
24,5 |
Вага брутто (кг) |
27,5 |
ІНШІ |
Шум |
60 дБ макс. |
Робоча температура |
0 ° C ~ 40 ° C |
Температура зберігання |
-15 °C ~60 °C |