Монокристалічна сонячна батарея EGing PV EG-M120-340M-HD
EG-M120-340
Виробник: EGing PV (Tier 1).
Країна виробництва: Китай.
Монокристалічна сонячна батарея EG-M120-340M-HD виготовлена з використанням високоефективної монотехнології PERC з низьким рівнем деградації (Half-cell). Потужність 340 Вт. Технологія 5BB. Допуск за потужністю позитивний (до + 3 %), який зафіксовано випробуваннями кожної фотопанелі. Модулі EGing PV розроблені для виробництва енергії протягом максимально довгого часу. Сонячні батареї EGing мають 10 років гарантії на матеріали та 25 років гарантії на виробництво енергії.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 340 Вт (0 ~ +3 %)
- Струм короткого замикання Isc: 10,53A
- Напруга холостого ходу Voc: 41,35В
- Струм максимальної потужності Imp: 10,06A
- Максимальна напруга живлення Vmp: 33,8В
- ККД: 20,14%
- Кількість сонячних елементів: 120 (158.75×79.375mm)
- Запобіжник, не більше: 20A
- Розміри: 1684×1002×35mm