Монокристалічна сонячна батарея LONGi Solar LR4-72HPH-435M (6BB; Hi-MO4)
LR4-72HPH-435M
Виробник: LONGi Solar (Tier 1).
Країна виробництва: Китай.
Монокристалічна сонячна батарея LR4-72HPH-435M виготовлена з використанням високоефективної монотехнології PERC з низьким рівнем деградації (Half-cut). Потужність 435 Вт. Технологія 6BB. Монокристалічні фотомодулі LONGi Solar є відмінним продуктом для використання в автономних і мережевих сонячних станціях. Допуск за потужністю позитивний (до + 5 Вт), який зафіксовано випробуваннями кожної фотопанелі. Модулі LONGi Solar розроблені для виробництва енергії протягом максимально довгого часу. Сонячні батареї LONGI мають гарантію 10 років для матеріалів і лінійну 25-річну гарантію на виробництво енергії. При порівнянні з середніми показниками у галузі, LONGi Solar гарантує на 4% більше енергії на 25-му році роботи виробу, порівняно з аналогами.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 435 Вт (0 ~ + 5 Вт)
- Струм короткого замикання Isc: 11,26A
- Напруга холостого ходу Voc: 49,4В
- Струм максимальної потужності Impp: 10,67A
- Максимальна напруга живлення Vmpp: 40,8В
- ККД: 19,6%
- Кількість сонячних елементів: 144 (6×24)
- Запобіжник, не більше: 20A
- Розміри: 2115 × 1052 × 35mm