Мережевий інвертор ABB TRIO-27.6-TL-OUTD-400
2000100719UA
Виробник: ABB. Країна виробництва: Італія. Вага (кг): 75. Захист від перегріву: так. Захист за полярністю: так. Коефіцієнт перетвореня: 0,982 ККД, не менше (%): 98. Напруга мережі: 320 ~ 480 В. Номінальна потужність (Вт): 27600. Номінальна вхідна напруга: 200 ~ 950 В. Номінальна вихідна напруга: 400 В. Рівень захисту IP: 65. Вихідна напруга: чиста сінусоіда. Частота (Гц): 50. Поточна частота (Гц): 50.