ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Виробник: ABB. Країна виробництва: Італія. Вага (кг): 28. Захист від перегріву: так. Полярність захисту: так. Коефіцієнт конверсії: 0,98 ККД, не менше (%): 97,5. Напруга мережі: 320~480 В. Номінальна потужність (Вт): 8500. Номінальна вхідна напруга: 200~950 В. Номінальна вихідна напруга: 400 В. Рівень захисту IP: 65. Вихідна напруга: чиста сінусоіда. Частота (Гц): 50. Поточна частота (Гц): 50.

3-фазний мережевий інвертор ABB TRIO-8,5-TL-OUTD потужністю від 8,5 кВт в першу чергу призначений для підключення "зеленого тарифу" для домашніх господарств. Цей сонячний інвертор сумісний з дистанційним контролем і системою управління, є простим в монтажі, має високу продуктивність на рівні 98%.

Інвертор ABB TRIO-8,5-TL-OUTD сумісний з зовнішніми датчиками стану навколишнього середовища, до нього можуть бути підключені дротові та бездротові модулі моніторингу, експлуатація фотоелектричних станцій на основі цього інвертора можливо контролювати через Інтернет, як на екрані комп'ютера, так і на смартфоні.

Середній рейтинг: 4, відгуків: 1
    Якісний сонячний інвертор для сонячної станції.