Системи гофрованих трубопроводів

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

 Чим системи гофрованого трубопроводу кращі?

10 переваг гофрованого трубопроводу

Гофровані труби виготовляються з легованої сталевої полірованої стрічки. Вони гнучкі, дозволяють створювати будь-які трубопроводи, які не вимагають підганяння труб при монтажі. Об'єднані з фітингами, гофровані труби утворюють гофровану систему трубопроводів, які використовуються для підведення газо-і водопроводів. Вони також використовуються в системах опалення, теплих підлог, сонячних системах опалення, в засобах протипожежного обладнання. В таких трубопроводах прокладають електричні, телефонні та інші кабелі.

Можете купити системи гофрованих трубопроводів готовими, з встановленими фітингами, а також ви можете придбати окремо трубопровід, фітинги та змонтувати систему самостійно.

Перші гнучкі труби з'явилися в сейсмічно нестабільній Японії в 80-х роках минулого століття. Через часті землетруси тверді сталеві труби часто ламались, що призводило до витоку води і газу, аварій, та загострювали і так важке становище мешканців, постраждалих від нестабільності земної кори.

Гофрований трубопровід має ряд переваг у порівнянні зі звичайними сталевими і пластмасовими трубами.

  • пластичні гофровані труби не бояться коливань, переміщень;
  • труби легко зігнути без скорочення проходу через секцію, не вимагаючи додаткових інструментів, і без заподіяння порушень в металі.
  • гофрована структура труби утворює ребра, завдяки чому навіть з тонкими стінами, труба зберігає свою міць. При цьому вона легша за вагою, ніж звичайні, тверді труби;
  • в той же час гофрована структура труби вирівнює розширення і стиснення, коли відбувається температурні коливання, стрибки;
  • гофрована труба стійка до гідроударів з робочим тиском 20 атмосфер;
  • після монтажу, якщо все зроблено правильно і без похибок, трубопровід не потребує контролю.
  • гофровані трубопровідні системи можна закласти в бетонні стяжки, сховатися за фальш стінами. Саме цей чинник дозволяє використовувати гофрований колектор у конструкціях теплої підлоги;
  • труба легко розрізається ручним різаком, ножівкою по металу, а тим паче -болгаркою;
  • на відміну від пластику, трубопровід не боїться гризунів, не схильний до іржі, стійкий до цвілі, грибків, різких температурних змін;
  • Здатний витримувати температуру до + 600о С

Легована нержавіюча сталь гігієнічно чистий матеріал, тому системи гофрованого трубопроводів застосовують в харчовій промисловості, наприклад, на молокозаводах.

Наш сайт присвячений нетрадиційним джерелам енергії, і тому важливо уточнити нашим користувачам, як системи гофрованих трубопроводів використовуються в нагрівальних сонячних пристроях. Завдяки своїй гнучкості, ця гофротруба-нержавіюча ідеально підходить для формування котушок в самодільних сонячних колекторах. У неї висока теплопровідність, і при цьому вона об'єднала переваги пластикових і сталевих труб, усунувши їх недоліки.

Цей трубопровід використовується в швидкому монтажі, завдяки тому, що фітинги на гофрованих трубах встановлюються за допомогою силіконових або перенітових прокладок. Пероніт виготовляється з азбесту і каучуку методом пресування. Ця речовина служить ідеальним герметиком для трубопроводів, щильно склеїти з'єднувальний елемент з трубою, і витримування температури до 400о С. Фітинги для гофрованої труби виготовлені з тієї ж легованої нержавіючої сталі або латуні. Щоб приєднати їх до гофрованої труби, потрібно тільки ключ відповідного діаметру. Гофровані трубопроводи виглядають акуратно, естетично і не потрібно їх приховувати.

Терміни монтажу таких систем на підставі гофрованих труб скорочується в п'ять разів, в порівнянні з сталевими трубами.

Інтернет-магазин HEXAGON-ENERGY пропонує купити системи гофрованих трубопроводів які необхідні для монтажу опалювальної системи на основі сонячного колектора. Труби корейських виробників відносно недорогі, і в якості не поступаються європейським. І, як зазначалося вище, ці труби незамінні для організації інших систем опалення, гарячого і холодного водопостачання.