Теплоізольований трубопровід

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

 В умовах суворих морозів, навіть звичайні водопровідні або каналізаційні труби вимагають теплової ізоляції, не кажучи вже про опалювальні та системи гарячого водопостачання. Тому новий Європейський винахід у вигляді теплоізольованих труб швидко знаходить свого споживача в Україні. Українські виробники також звертають увагу на новизну і освоїли виробництво такої продукції.

Так, на будівельних ринках України з'явилися ізольовані труби, виготовлені в Європі.

Що таке теплоізольовані труби?

Сама концепція теплоізольовані трубопроводи говорить, що ці продукти мають свій власний одяг, блокуючи шлях теплообміну. Тобто, мороз не досягне труби, і не перетворить на лід воду яка тече в магістралі. А гаряча вода не охолоне, гріючи землю навколо і розтоплюючи сніг. В якості теплоізоляції використовується

  • стільниковий поліетилен,
  • щільний полістирол,
  • скляна вата
  • базальтова або мінеральна вати.

Теплоізоляційний матеріал зсередини огороджє трубу, а зовні укладений в кожух. Вся конструкція влаштована на принципі труба в трубі.

Теплоізольовані трубопроводи за ціною дорожче звичайних конструкцій, без теплоізоляції. Але переваги таких виробів перекривають всі витрати і говорять на користь щоб купити ізольований трубопровід.

  • Для магістралей з готовими теплоізольованими носіями не потрібно копати глибокі окопи нижче точки замерзання. Крім того, їх ви можете навіть закласти на вулиці, над землею.
  • Немає необхідності купувати теплоізоляційні матеріали, витрачатись на монтаж утеплювача;
  • Ви будете позбавлені від аварійних розривів труб, якщо раптом мороз спаде нижче прийнятих у вашому регіоні відмітки.
  • Вам не доведеться страждати рано вранці з кранами і митися снігом, коли вода замерзає в трубах. Він просто не буде замерзати.

Погодьтеся, що за всі ці плюси не гріх і трохи переплатити.

Типи теплоізольованих труб

Сталеві труби з пінополіуретановою ізоляцією здатні витримувати температуру перенесення речовини до 130 о C.  Зовнішній гідробар'єрний  шар - кожух виготовлений з оцинкованої сталі або поліетилену стільникового поліетилену. Трубопроводи з сталевою ізоляцією припускають зовнішню, наземну прокладку. Термін служби таких труб становить 25 років. Труби з поліетиленовою оболонкою призначені для підземної прокладки. Зовнішній кожух захищає теплоізоляційний шар від механічних пошкоджень і потрапляння вологи.

Теплоізольовані пластикові труби виготовляються до 200 метрів завдовжки, що спрощує процес укладання трубопроводу. Зовнішній кожух, що захищає гідроізоляцію, має гофровану структуру, а це збільшує пластичність і гнучкість всієї конструкції. Підключення теплоізольованих трубопроводів здійснюється швидко і легко за допомогою обтягувальних фітингів. Завдяки своїй пластичності та гнучкості, трубопроводи дозволяють вигини і повороти без додаткового застосування фітингів.

Для виробництва теплоізольованих трубопроводів використовуються сталеві, пластмасові або металопластмасові труби. Вибираючи теплоізольовані трубопроводи для водопроводу або опалення, слід враховувати, що пластик при температурі вище 95 оС деформується і виходить з ладу, тому для організації опалення і гарячого водопостачання не підходить. Для цього необхідно використовувати металічні, в крайньому випадку-металопластикові носії з готовою тепловою ізоляцією.

Деякі виробники випускають двотрубні теплоізольовані трубопроводи, в яких одна труба служить для подачі, інша для циркуляції. І для того, щоб уникнути плутанини під час монтажу, в таких трубопроводах використовується двокольорова ізоляція.

Де купити цей тепловий трубопровід?

Інтернет-магазин альтернативних джерел енергії – HEXAGON-ENERGY представляє теплоізольовані трубопроводи від провідних виробників Європи. Наші консультанти допоможуть вам у підборі трубопроводів та відповідних комплектуючих для будь-якого об'єкту, розрахувати вартість замовлення та забезпечити доставку без затримки. Ми пропонуємо купити теплоізольований трубопровід на нашому сайті hexagon-energy.com.ua.