5 міфів про сонячні батареї

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.
5 міфів про сонячні батареї

 Сьогодні сонячні батареї використовуються на широкому розмаїтті об'єктів. Вони характеризуються високою продуктивністю, якщо вибрати правильне додаткове оснащення. Цікаво, що історія виникнення батарей сягає своїм корінням в дев'ятнадцяте століття. Тоді це був своєрідний прототип, який використовувався на експериментальному рівні. Не було ніяких питань про серйозне виробництво або використання в будь-яких промислових цілях. Беккерель, будучи відомим фізиком, зміг розробити першу сонячну батарею в позаминулому столітті. Її ККД був мінімальним і складав лише один відсоток. Цей рівень продуктивності зберігався протягом більше ста років. Але тоді американські фізики змогли зробити свої позитивні корективи у створення таких батарей. Ефективність зросла до 4 відсотків, а потім збільшилася приблизно до 19 відсотків.

Приблизно через шість десятиліть після цього відкриття, сонячні батареї стали використовуватися масово, які можливо купити в нашому інтернет-магазині. Майже у всіх країнах світу ця технологія стрімко набирає популярності. В космонавтиці батареї  використовуються на протязі вже кілька десятиліть.

Із-за відносної новини такого обладнання за традицією існує достатня кількість різних чуток і своєрідних міфів. Є кілька основних міфів, які можуть бути віднесені до сонячних батарей. Насправді, це тільки помилкове уявлення, але багато кого це лякає, не дає зрозуміти всі переваги отримання такого роду енергії.

Перший міф

Це те, що сонячні електростанції виробляють занадто малу кількість енергії. Але тут треба розібратися в деталях, щоб добратися до істини. Напевно, деякі просто порівняти їх з чимось з зовсім іншої категорії. За допомогою якісних сонячних батарей полікристалічного або монокристалічного типу можливо отримати достатню кількість енергії для забезпечення нормального функціонування різного обладнання. За цим показником вони можуть не поступитися навіть ТЕЦ. Але в цьому випадку в атмосферу додатково буде попадати маса шкідливих викидів та забруднювати навколишнє середовище. З цієї причини за допомогою якісних сонячних батарей можна економити на електриці, отримувати реальну вигоду за всіма параметрами.

Другий міф

Він ґрунтується на занадто довгій окупності. Але, якщо розібратися, то окупність не така й довга, як може здатися на перший погляд. В середньому вона складає від п'яти до семи років. Звичайно, це не найкоротший термін, але в той же час можна буде отримувати стабільний дохід через сім років. Таким чином, можливо назвати цю інвестицію в перспективу. Більш сучасні моделі можуть працювати без особливих проблем протягом приблизно тридцяти років.

Третій міф

Суть його полягає в тому, що батареї не виробляють енергію в похмуру погоду або в зимовий період. Але насправді практично всі сучасні модулі оснащені спеціальним склом анти рефлекторного типу, що запобігає відбиванню світла. Воно все поглинається батареями. За допомогою сучасних технологій батареї здатні поглинати видимий, інфрачервоний, ультрафіолетовий спектр сонячного випромінювання. Іншим важливим аргументом який підтверджує хибність цієї теорії можна назвати той факт, що більшість батарей використовуються в Скандинавії, Великобританії та Німеччині, а ці країни не самі сонячні на континенті. З цієї причини кількість видимого світла не є основним фактором у виробництві електроенергії.

Четвертий міф

Його можливо описати, як можливість відключитися від стандартної електричної мережі і використовувати тільки сонячну енергію. Але цей міф незабаром може перестати бути таким, тому що сучасні технології відкривають нові можливості. Сонце не світить цілодобово, тому забезпечити всі пристрої необхідною енергію буде непросто. Але поступово з'являються нові пристрої з високою ємністю. Вони можуть накопичувати достатню кількість електроенергії. Але зараз краще не відключатись від централізованої мережі на користь виключно сонячних батарей. Це може викликати деякі проблеми взимку.

П'ятий міф

Він каже, що монтаж є трудомістким і складним процесом, а ще вимагається постійний догляд. Але насправді, професіонали можуть змонтувати невелику електростанцію на сонячних батареях приблизно за два дні або навіть швидше. Там використовуються сучасні кріплення, які значно прискорюють процес. Його можна порівняти з складанням конструктора, що не так вже й важко. Доступність базових знань дозволить організувати установку власними силами. Ви можете встановити батареї на дачі, на даху будинку і т.д. Догляд дуже простий. Пару раз на рік, просто очистити поверхню сонячних батарей від пилу.

Популярні: Сонячні батареї 

автор: ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ
Відгуки по статті :
средній рейтинг: 5  відгуків: 1
Написати відгук
    • 5
    • 05.04.2020
    • Гість
    Міфи про роботу сонячних батарей