Створені фотоелектричні модулі замасковані під дах будинку

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

 Є багато людей, які мають бажання і достатню кількість грошей, щоб поставити спеціальні модулі для даху, але їх дуже турбує естетична складова.

Створені фотоелектричні модулі замасковані під дах будинку

 Створені фотоелектричні модулі, замасковані під дах будинку

   Якщо говорити про американські домашні господарства, то тільки один відсоток забезпечують себе електроенергією отриманою від сонячного ультрафіолету. Багато банально не можуть собі дозволити витрати, які передбачаються на початку, інші не вірять, що сонячні модулі зможуть дати достатню кількість енергії.

Сонячні панелі, естетична складова

   Є багато людей, які мають бажання і достатню кількість грошей, щоб поставити спеціальні модулі для даху, але їх дуже турбує естетична складова. Інженери з MIT знайшли вихід і запропонували вирішити цю проблему.

   Розробники фірми SistineSolar придумали унікальні модулі, виконані в різних кольорових варіаціях і з різними текстурними особливостями, все залежить від побажань клієнта. Наприклад, можна покрити весь дах будинку такого виду модулями. Організації можуть покривати свої офіси і будь-які інші будівлі, рекламою і своїми логотипами.

   SistineSolar - не єдина компанія в світі, яка пропонує вирішення питання про зовнішні показники модулів, які отримують сонячну енергію. Нещодавно Тесла представила нову «сонячну черепицю». Організація стверджує, що ця черепиця буде дешевшою, в порівнянні з монтажем панелей зверху покрівлі. Дуже скоро буде ясно, так це чи ні.

  Дизайн систем SolarSkin майже ідентичний з дизайном світлопрозорої банерної реклами, яка часто можна зустріти на громадському транспорті. Вона практично прозора для пасажирів всередині, а люди зовні можуть ознайомитися з інформацією на банері.

   Такий самий ефект застосовується на панелях SistineSolar на повну (від них відбивається невелика кількість світла, завдяки цьому велика кількість фотонів попадає безпосередньо на модуль, при цьому ще можна сформувати певний малюнок або візерунок). Це зберігає високий рівень ефективності. Якщо Вам потрібно купити сонячні панелі розглянутого виду, то будьте готові до того, що вартість буде на десять відсотків вищою від звичайних систем з такою ж потужністю.

   Вам потрібно купити сонячні панелі в Києві? Зв'яжіться з нами! І висококваліфіковані менеджери-консультанти допоможуть підібрати актуальний варіант.

Популярні: Сонячні панелі

 

автор: ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ
Відгуки по статті :
средній рейтинг: 5  відгуків: 1
Написати відгук
    • 5
    • 05.04.2020
    • Гість
    Дах будинку це сонячна батарея