Китай - лідер в області сонячної енергетики

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.
Китай - лідер в області сонячної енергетики

 Говорячи про новітню історію, китайці втирають ніс усьому світу в таких галузях, як будівництво, промисловість і розвиток високих інноваційних технологій, наприклад, в області генерації електроенергії від сонця.

Лідер в енергетиці світу

   Ось Китай і дав чітко всім зрозуміти, що безпосередньо він найпотужніший виробник сонячної енергії в світі. Це дуже важливе і значне досягнення для держави, зважаючи на те, що величезна територія переповнена промисловими територіями, які завдяки функціонуванню різних фабрик і заводів випускають в атмосферу багато шкідливих для здоров'я викидів навколишнього середовища, тому що вони працюють на викопному паливі. У майбутньому чиста енергія може врятувати мешканців густонаселеної країни від смогу, дозволяючи їм дихати нормальним повітрям.

   Не так давно, НЕАК (Національна енергетична адміністрація Китаю) опублікувала дані, які показують, що держава-гігант помножила на два об’єм енергії, отриманої від сонячних променів, яка генерується на новітніх екологічно чистих електростанціях. Їх сумарна потужність - близько 77,42 гігават, і це новий рекорд. Здавалося б, ці цифри вражають, але це лише один відсоток від кількості енергії, що виробляється цією азіатською країною. Але, на думку експертів, ця ситуація повинна змінюватися з кожним роком, тому що керівництво Китаю серйозно займаються питанням про відмову від викопного палива яке забруднює атмосферу, а також переходом на поновлювані джерела (сонце, вітер) отримання електроенергії.

   За заявою НЕАК, після трьох років, потужність поновлюваних джерел енергії в країні зросте на 110 гігават, і до 2030 року, обсяг буде 20% від загальної енергії, що генерується Китаєм. На сьогоднішній день частка альтернативних джерел становить 11% від загальної суми, необхідної для нормального життя в країні. Відмова від забруднюючих навколишнє середовище джерел призведе до серйозних фінансових витрат, але китайські правителі мають намір розвивати запущену програму. На сьогоднішній день, проект передбачає неймовірний бюджет-$ 364 млрд, а потім, ця сума, безумовно, не є остаточною.

Популярні: Сонячні батареї

автор: ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ
Відгуки по статті :
средній рейтинг: 4  відгуків: 1
Написати відгук
    • 4
    • 05.04.2020
    • Гість
    Світовий лідер з впровадження сонячної енергетики Китай