Високоефективний варіант, дозволяє зберігати енергію у вигляді спеціальної рідини, отриманої від сонця

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Шведські вчені показали всьому світові, як це можливо з високою ефективністю зберігати енергію, отриману від сонячних панелів, у вигляді рідини зі спеціальним складом

Високоефективний варіант, дозволяє зберігати енергію у вигляді спеціальної рідини, отриманої від сонця

 Це не дарма, що сонце - джерело енергії, яке врятує людство в майбутньому. Єдина проблема полягає в тому, що її не легко зберігати і доставляти, якщо це вимагає споживач.

   Шведські вчені показали всьому світові, як можливо з високою ефективністю зберігати енергію, отриману від сонячних панелів, у вигляді рідини зі спеціальним складом. Після накопичення енергію можливо транспортувати, а потім випустити її і отримати тепло, якщо це необхідно.

Прорив в сонячній енергії

  Команда професіоналів з технологічного університету Гетеборга, що займається розробкою нових винаходів і вивченням відновлюваних джерел енергії, зрозуміла, що можна перевести енергію сонця в молекулярну сонячну геліоустановку (спеціальну хімічну рідину). Весь процес ґрунтується на суміші норборнадіена, вона перетворюється на квадроциклан під впливом світла, і є повністю органічною.

   Молекулярна геліоустановка дозволяє не тільки транспортувати і зберігати сонячну енергію, але й випускати її, при необхідності, з відновленням носія.

   Проект дослідження, був запущений шість років тому, через три роки була перша демонстрація яка носила концептуальний характер. У той час, ефективність перетворення енергії була 0,01%, і елемент рутеній, який повинен бути використаний, дуже дорогий. На 2017 рік, система може зберегти 1,1% вхідних сонячних променів в якості хімічної енергії. Крім того, вчені змогли замінити дорогий рутеній більш простішими і дешевими елементами вуглецевого походження.

   Фахівці технічного університету в Гетеборзі змогли придумати молекули, які роблять процес більш ефективним. Крім того, їм вдалося досягти, що система може витримати більше 140 кумулятивних циклів, і ту ж кількість віддачі енергії, отриманої від сонця, тільки з невеликою деградацією.

   Метод дозволяє споживачеві випускати енергію у вигляді тепла, коли вона актуальна, попередньо зберігаючи його протягом деякого часу в цьому стані. Якщо об'єднати хімічні зберігачі енергії з підігрівом рідини батареями, можливо конвертувати більше 80 відсотків потрапляючого сонячного світла.

   Єдина надія людства полягає у збереженні свого виду - відновлювальні джерела енергії. Саме тому вся планета земля повинна об'єднатися і почати розвивати сонячну енергію як можна швидше, тільки так ми можемо забезпечити себе надією на виживання.

 

автор: ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ
Відгуки по статті :
средній рейтинг: 5  відгуків: 1
Написати відгук
    • 5
    • 05.04.2020
    • Гість
    Проблема зберігання сонячної енергії