Комплектуючі для сонячних і опалювальних систем

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

 Чому Ви повинні звернути увагу на сонячні батареї та комплектуючі в інтернет-магазині hexagon-energy.com.ua або 6 причин купити комплектуючі для сонячних і опалювальних систем в магазині hexagon-energy.com.ua і чому це варто зробити.

Купити комплектуючі для сонячних і опалювальних систем - ідея, погодьтеся, приваблива. Достатньо один раз встановити комплекс сонячної генерації тепла і світла, і вони зігріють і освітлять вас і вишукану прикрасу вашої квартири або будинку, підкреслюючи його красу дуже довго, вони служать десятиліттями. Безкоштовно. У той же час вони будуть працювати навіть в похмуру погоду через підвищену потужність.

Маючи цю ідею, виникає питання: "де взяти таку систему?", і, побачивши, "як купити вигідніше?", щоб потім задоволеним потирати руками.

Інтернет-магазин hexagon-energy.com.ua може надати вам таке задоволення і допомогти купити комплектуючі для сонячних і опалювальних систем.

Як вибрати комплектуючі для сонячних і опалювальних систем?

Сонячні батареї та сонячні колектори.

Сонячне світло, яке являє собою купу фотонів-частинок, які мають енергію, попадає на спеціально підготовлену пластину, готову до їх прийому. Отже, перший етап отримання електроенергії - прийом сонячного світла на пластину. Ця пластина оснащена фотоелектричними елементами, які беруть і конвертують фотони сонячного світла в електричну енергію постійного струму.

Сонячний колектор не тільки збирає і передає, але й відкладає про запас. Тобто, він не працює як провідник енергії - він може її накопичувати в денний час, а потім відавати вночі або вдень, але частково, в міру необхідності.

Бувають колектори гібридні - приймають як світло так і тепло від Сонця. Фотоелектрична база сонячних колекторів може конвертувати світло в електрику, і тепло буде додатково поглинене для виробництва гарячої води або опалення, або обидва варіанти разом.

Комплектуючі для сонячних і опалювальних систем.

Електрична частина: Інвертори, контролери забезпечують різноманітність функцій для контролю заряду і передачі енергії через панелі і колектори, в лампи і батареї або баки для нагріву води у вашому домі.

Інвертор-перетворювач. Призначений для перетворення постійного струму в змінний. Можуть мати додаткові функції для роботи з струмом - розподілом і контролем заряду, деякі додатково корисні функції, робота як джерела безперебійного живлення, наприклад.

Контролер - це термін з області автоматичного регулювання та регуляторів. Напевно чули про систему «розумний дім». Таким чином, контролер – це такий комп'ютер, який обмінюється даними з пристроями, до яких він підключений та регламентує їх роботу.

Ви задаєте програму, а контролер керує тим, як, де і коли потрібно постачати енергію і як її розподілити в часі. Програма може, звичайно, мінятися.

Трубопроводи - повинні бути легкими в експлуатації, надійними, легко монтуватися і витримувати низькі або високі температури, тобто перепади. Бажано мати кращі трубопроводи підвищеної надійності, саме такі продаються тут. Для цього виробляються гофровані та теплоізоляційні трубопроводи з підвищеними експлуатаційними характеристиками. Вони гарантують високу надійність систем теплообміну.

Такі трубопроводи і представлені в інтернет-магазині hexagon-energy.com.ua. Купити трубопровід зараз.

Фітинги – це арматура для з'єднання, деталі для з'єднання.

Клапани - це запірна арматура, такий «кран» відкриває або закриває потік в трубопроводі, на якому він встановлений. Є конденсатні клапани, необхідні для скидання і дренажу конденсату. І такі  є в наявності в нашому інтернет-магазині. Як ви можете бачити, ми подбали про все. Наш інтернет-магазин – магазин професійного рівню.

Це і є комплектуючі для сонячних і опалювальних систем для обігріву будинку і постачання електроенергії до нього.

Отже, що ж ми можемо Вам запропонувати?

Ось 6 причин, чому варто купувати у нас, про які ми говорили на початку статті:

1.    Відмінне співвідношення ціни та якості. Виробники яких ми вибираємо, мають незаперечну якість, досвід і зарекомендували себе, при цьому не мають завищених цін. Досвід експлуатації підтверджує це.

2.    Сучасні матеріали, інноваційні технології. Наприклад, теплоізольовані труби, що витримують сильні морози, а також якісні труби з нержавіючої сталі, гофровані, для збереження тепла, мають підвищену надійність і якість завдяки використанню такої конструкції та самого матеріалу.

3.    Схеми монтажу та установок, прийняті в розвинених країнах Європейського Союзу – Швейцарія, Німеччина та інші. Це означає, що вони опробуванні та підтвердили свою ефективність.

4.    Надання послуг повного циклу. Але це не все. Ми знайшли більше користі та зручності для наших клієнтів. Для того, щоб не турбувати себе з можливими труднощами монтажу, було знайдено рішення для виробництва і продажу цілих монтажних вузлів "швидкого монтажу", які випускаються як цілі блоки, які встановлюються в рази швидше, ніж якщо б такі деталі довелося б компонувати в такому блоці самому. Прикладами таких блоків є насосні групи. Елементи швидкомонтувальних систем: насосні групи, колектори, гідравлічні стріли.

5.    Бонус. Інтернет-магазин забезпечує більш дешеві ціни у зв'язку з відсутністю необхідності платити дорогу оренду роздрібного простору, яка може досягати до тисячі доларів за 1 кв. м. Ви можете собі уявити, що це для покупців.

6.    Головне - все, що у нас представлено є екологічно чистими продуктами, які забезпечують безпеку і збереження вашого будинку, а також за рахунок цього поліпшують ваше здоров'я і ваших дітей.

Повернутись на головну сторінку