Сонячні колектори

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.
  • Всі виробники
  • BRV

 Нещодавно в нашій країні сонячні колектори вважали чимось незрозумілим, дивовижними. Сьогодні ситуація змінилася і аналогічні пристрої багато хто використовує для економного, безпечного і ефективного обігріву будинку.

Сонячний колектор і його переваги

Наш інтернет-магазин HEXAGON-ENERGY пропонує вам купити сонячні колектори за розумною ціною. Геліосистеми мають багато переваг. Ви зможете отримувати безкоштовну теплову енергію цілий рік. Вам буде достатньо витратити кошти тільки на придбання таких пристроїв, а потім вони будуть працювати без будь-яких вкладень.

Важливо правильно підрахувати необхідну площу такої системи. Наші спеціалісти допоможуть вам з цим. Протягом всього року ви будете отримувати гарячу воду та опалення безкоштовно. У зв'язку з використанням сонячного світла, ви не завдасте шкоди навколишньому середовищу, тому що такі колектори є абсолютно безпечними для природи.

Принцип роботи сонячних колекторів

Будь-який сонячні колектори обладнані акумулятором. Промені сонця нагрівають теплоносій, який передає енергію теплоносію, проходячи через труби в будинок. У першому контурі конвекція природна, це дозволяє не застосовувати примусову циркуляцію води. У цьому випадку бак-акумулятора кріпиться вище сонячної геліосистеми. Ця конструкція підходить для невеликих житлових будинків. Геліосистеми великих розмірів без циркуляційного насосу не можуть функціонувати. Вони коштують дорожче, але є більш ефективними. Доцільно доповнити їх автоматичним електронагрівачем. Він може нагріти воду в погану погоду або в умовах слабкого освітлення.

Плоскі і вакуумні геліосистеми вважаються найбільш популярними. Плоскі мають покриття, вона абсолютно прозоре і здатне поглинати сонячну енергію, а також шар теплової ізоляції. Коштують вони недорого, але взимку неефективні. Ви не зможете нагрівати приміщення з їх допомогою.

Вакуумний колектор схожий на термос. Випромінювання падає на прозорі стіни вакуумної трубки розташовані зовні, а потім переходить на внутрішню трубку. Вакуумний шар між ними дає можливість зберігати приблизно 95 відсотка від всієї вхідної енергії. Коштують такі системи дорожче, але з їх допомогою навіть у мороз можна нагріти приватні будинки. Вони ефективні в похмуру погоду.

Тип підключення геліосистеми залежить від типу циркуляції. Природна циркуляція спрощує виконання робіт. При вході в колектор іноді бувають повітряні трубки, тому ціна систем з використанням природної циркуляції нижча, ніж у системах з використанням насосу.

Доцільно доповнити геліосистему з іншим джерелом тепла. Ви можете купити у нас якісний котел на твердому паливу, який допоможе уникнути перебоїв з гарячою водою. Ми здійснюємо поставки товарів по всій Україні.

Самостійно розрахувати площу геліосистеми вам навряд чи вдасться. Зв'яжіться з нашими експертами. Вони візьмуть до уваги схил покрівлі, сторону світу, на яку вона виходить, обсяг накопичувача і багато інших показників. У розрахунку фахівці використовують складні формули, але вони дозволяють їм досягти бездоганного і точного результату.

Наші спеціалісти розрахують і спроектують геліосистему, підберуть відповідне обладнання з урахуванням особливостей регіону України. Крім того, вони можуть здійснити монтаж колекторів, їх підключення та введення в експлуатацію.

Оскільки геліосистема коштує не дуже дорого, багато власників приватних будинків хотіли б встановити її та використовувати як екологічний спосіб отримання гарячої води для обігріву і особистих потреб. Їх приваблює той факт, що в майбутньому така система не буде вимагати вкладень.

Зв'яжіться з нашими фахівцями, якщо у вас виникли питання. Вони неодмінно наддадуть відповідь на них. Якщо ви встановите геліосистему у вашому домі, вона не розчарує вас. Швидше за все, ваші сусіди також забажають придбати таке обладнання для того, щоб мати можливість включати опалення тільки у разі потреби. Благо дуже помітне, тому що протягом багатьох років ви не будете витрачати гроші на покупку вугілля або оплачувати великі рахунки за комунальні послуги.