    Мережевий трифазний інвертор SolaX Power ZDNY-TL17000
    SolaX Power
    ZDNY-TL17000
    78 105.00грн
    Немає в наявності
    Повідомити при наявності
Система моніторингу SolaX
Переваги трифазних мережевих інверторів SolaX Power серії X3:
- висока ефективність (ефективність MPPT до 99,9%, максимальна ефективність до 98,2%);
- легке встановлення (система «PLUG AND PLAY» для зручного монтажу);
- високий клас захисту (клас захисту IP65 передбачає, як внутрішню, так і зовнішню установку);
Гарантія на інвертор 5 років від дати інсталяції.
Технічні характеристики мережевого інвертора SolaX ZDNY-TL17000:
Вхід за постійним струмом
  • Макс. потужність DC: 17420 Вт;
  • Максимальна напруга DC: 1000 В;
  • Діапазон MPPT: 400-800 В;
  • Максимальний струм трекера: 22/22 А;
  • Номінальна напруга MPPT: 250 В;
  • Старт MPPT: 220 В;
  • Кількість контролерів MPPT: 2;
  • Кількість стрингів: А:2, В:2;
Вихід за змінним струмом
  • Максимальна потужність:17000 Вт;
  • Максимальний струм: 25 А;
  • Коефіцієнт потужності: понад 0,9;
  • Гармонічна складова: менше 3%;
  • Максимальна ефективність: 98,2%;
  • Ефективність перетворення за європейською класифікацією: 97,6%;
  • Ефективність MPPT: 99,9%;
Навколишнє середовище
  • Ступінь захисту: IP65;
  • Вологість: 0... 95% без конденсату;
  • Охолодження: терморегульований вентилятор;
  • Нічне споживання: менше 10 Ватт;
  • Шум: менше 50 дБ;
  • Тип перетворювача: без трансформаторний;
Моніторинг
  • LCD-дисплей: монохромний графічний дисплей;
  • Зовнішнє підключення: RS232, RS485, Wi-Fi;
Фізичні характеристики
  • Габарити: 513 x 675 x 207 мм;