Монокристалічна сонячна батарея LONGi Solar LR5-72HTH-580M
Монокристалічна сонячна батарея LR5-72HTH-580M виготовлена з використанням високоефективної монотехнології HPBC та HALF-CELL. Потужність 580 Вт. Технологія 9BB. Монокристалічні фотомодулі LONGi Solar є відмінним продуктом для використання в автономних, мережевих та гібридних сонячних станціях. Допуск за потужністю позитивний (до + 3 Вт), який зафіксовано випробуваннями кожної фотопанелі. Модулі LONGi Solar розроблені для виробництва енергії протягом максимально довгого часу. Сонячні батареї LONGI мають гарантію 12 років для матеріалів і лінійну 25-річну гарантію на виробництво енергії. При порівнянні з середніми показниками у галузі, LONGi Solar гарантує на 6,40% більше енергії на 25-му році роботи виробу, порівняно з аналогами.
25-річна гарантія на виробництво енергії LONGi Solar LR5-72HTH-580M
Характеристики:
  • Номінальна потужність: 580 Вт (0 ~ + 3 Вт)
  • Струм короткого замикання Isc: 14,20A
  • Напруга холостого ходу Voc: 52,21В
  • Струм максимальної потужності Impp: 13,17A
  • Максимальна напруга живлення Vmpp: 44,06В
  • ККД: 22,5%
  • Кількість фотоелементів: 144 (6×24)
  • Запобіжник, не більше: 20A
  • Розміри: 2278 × 1134 × 35mm