Системи швидкого монтажу

Системи швидкого монтажу
ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Ручне складання систем теплопостачання це процедура, яка займає значну кількість часу і зусиль, і ефект не завжди відповідає очікуванням. Похибки, зроблені при зварюванні або збірці вручну, можуть призвести до порушення такого значного параметру як умовного проходу, що призведе до того, що система не функціонуватиме у вказаному режимі.

Для швидкої і якісної установки необхідного котельного обладнання сьогодні можна скористатися системами швидкого монтажу, функціонал та характеристики яких будуть представлені до вашої уваги.

Системи швидкого монтажу виготовляються на виробництві у вигляді спеціальних модулів для комплектації котельних, які являють собою кілька насосних груп, кількість яких залежить від кількості нагрівальних ланцюгів. Крім того, системи швидкого монтажу включають колектори (розподільні гребінки), гідравлічні стріли, а іноді і групи безпеки.

Елементи швидкомонтувальних систем: насосні групи, колектори, гідравлічні стріли

У продажу є насосні групи з різних металів: латунь, бронза, чавун і мідь. Словом, для їх виробництва можуть бути використані всі допустимі метали для систем опалення. Мідно-цинковий сплав набув особливу популярність, завдяки наявності низки позитивних особливостей:

 • стійкість до впливу аерованої води;
 • порівняно прийнятна ціна (середнє між чавуном та мідью);
 • легкість металу в обробці (латунь набагато легше зварити, ніж чавунні або з нержавіючої сталі).

За конструкцією, насосні групи поділяються на розбірні і не розбірні. Перший варіант включає в себе кілька окремих модулів в його конструкції. Кожен модуль може бути оснащений різними опціями (з змішувача або без нього, перепускного клапана або без, і т. д.). Такі системи часто не оснащені насосом - вони забезпечені тільки місцем для нього. Це дозволяє вибрати насос відповідно до визначених розрахунків і вимог, що обумовлені особливостями опалювальної системи.

Не розбірні насосні групи представляють собою відлиті або виплавлені в єдиному конструкційному корпусі. Це робить системи більш компактними і надійними, у зв'язку з відсутністю непотрібних з'єднань, але в той же час можуть створити деякі труднощі. Отже, якщо під час монтажу або під час подальшої експлуатації не буде необхідності встановлення насосу з іншими параметрами, буде необхідно замінити цілу групу.

Колектор (розподільча гребінка, розподілювач) являє собою конструкцію, яка складається зазвичай з двох труб для подачі і зворотньої лінії теплоносія. При розміщенні перед насосними групами за опалювальними пристроями (котел, бойлер) колектор наповнюється теплоносієм контуру котла. Якщо розподілювач встановлений після насосної групи, його заповнює теплоносій контуру системи опалення (зазвичай, "тепла підлога").

Колектори бувають з чавуну, латуні, сталі і навіть пластику. Деякі помилково вважають, що прохідний діаметр колектора повинен дорівнювати сумі проходження діаметрів насосних груп, підключених до нього, чи, інакше виникне проблема нестачі теплоносія. По суті, перетин труб відіграє другорядну роль, і в більш пильної уваги необхідно приділити насосам, тому що вони впливають на обсяг вхідних і відібраних рідин.

Гідравлічна стріла (гідравлічний сепаратор) - прилад, що відокремлює первинний та вторинний контур, утворюючи зону зниження гідравлічного опору. В результаті, витрата теплоносія в один і інший контур буде визначатися тільки за ефективністю циркуляційних насосів.

Гідравлічна стріла – це перемичка, яка являє собою трубу великого діаметру, яка з'єднує магістралі подачі і зворотної лінії перед розподільчою і збірною частинами колектора. Гідравлічний сепаратор забезпечує гідравлічний баланс обох контурів, а також дозволяє якісно організувати роботу мультибойлерної установки.

Переваги систем швидкого монтажу

Системи швидкого монтажу виправдовують своє ім'я, оскільки вони не займають багато часу для встановлення, завдяки тому, що виробляються в зібраному вигляді. Перевагами систем швидкого монтажу є такі:

 • легкий монтаж і не вимагає наявності особливого інструменту. Все, що потрібно мати під рукою - це ключі, а іноді і викрутки;
 • використання систем звільняє від необхідності виконання зварювальних робіт і скорочує терміни побудови систем теплопостачання;
 • котельня отримує сучасний і більш акуратний зовнішній вигляд, тому що установка систем не вимагає штроблення стін.

Використання такого обладнання дозволить скоротити трудові витрати при монтажі опалення і підвищити ступінь надійність конструкції. Купити системи швидкого монтажу ви легко зможете в нашому інтернет-магазині.

 

 • Купівля якісних сонячних інверторів
  11.04.2021
   Інвертори є важливими елементами сонячних енергетичних систем. Вони призначені для перетворення струмів. Це оснащення можна назвати серцем всієї системи. Сучасний ринок представляє значну різноманітність таких продуктів. Вони активно використов...
 • Контролери заряду для сонячних батарей (панелей)
  11.04.2021
  Сонячні модулі, як і практично будь-яке інше подібне обладнання, можуть зазнавати надмірної зарядки. Це може призвести до деяких функціональних проблем. З цієї причини, дуже важливо запобігти надмірного заряду батареї. Для цього використовується спец...
 • Приватна сонячна станція під "зелений тариф"
  02.04.2021
  Приватна сонячна станція під "зелений тариф" - це перший крок на шляху до енергетичної незалежності і скорочення викидів парникових газів на нашій планеті. Розвиток науково-технічного прогресу за останні 20 років, міжнародні угоди та м...
 • Сонячні панелі (батареї) - джерело електроенергії майбутнього
  31.03.2021
  Сонячні панелі (батареї) є основним джерелом електроенергії на майбутнє. Вони не завдають шкоди навколишньому середовищу, здатні генерувати електроенергію з відновлюваного ресурсу-сонця, а також повністю себе виправдають в короткі терміни. Уявіть со...
 • Сонячні батареї це сучасно та розумно.
  25.03.2021
   Сонячна енергетика почала своє існування як прекрасна казка для романтиків. Люди давно навчилися будувати гідроелектростанції, теплові станції і навіть атомні. В енергетичній стратегії людства занадто довго переважали принцип, який зобов'язував...