Сонячна батарея Amerisolar AS-6P30-285W 5BB полікристал
AS-6P30-285W
Виробник: Amerisolar, Wordwide Energy and Manufacturing (Nantong) Co., Ltd.
Країна виробництва: Китай.
Полікристалічні фотоелектричні модулі потужністю 285 Вт і технологією 5BB (5 busbar). Фотомодулі Amerisolar AS-6P30-285W відмінний продукт у співвідношенні ціна-якість, для використання в автономних і мережевих сонячних станціях. Гарантія виробничої потужності не менше 91,2%-12 років, не менше 80,6% - 30 років.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 285 Вт
- Струм короткого замикання Isc: 9,45A
- Напруга холостого ходу Voc: 39,0В
- Струм максимальної потужності Imp: 8,97A
- Максимальна напруга живлення Vmp: 31,8В
- ККД: 17,52%
- Кількість сонячних елементів: 60 (156,75×156,75)
- Запобіжник, не більше: 15A
- Розміри: 1640 × 992 × 35 mm