Автономні сонячні електростанції

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Автономна сонячна електростанціяАвтономна сонячна електростанція - цє стабільне електропостачанням в будь-якому місці, навіть там, де немає промислової мережі та перспектив її підведення. Система забезпечує безперебійне живлення в разі виникнення проблем на зовнішній лінії і дозволяє повністю відмовитися від купівлі електроенергії, замінивши її альтернативною сонячною.

Купити автономну сонячну електростанціюКупити автономну сонячну електростанцію рекомендується тим, хто хоче отримати енергетичну незалежність від промислових мереж, заощадити на рахунках за електроенергію і не турбуватися про аварії на лінії. Це рішення особливо актуальне для регіонів, де є часті відключення електроенергії, аварії на енергетичних магістралях, завищені тарифи або взагалі немає централізованої електромережі.

Монтаж автономної станції буде фінансово виправданим для наступних об'єктів:

 • приватних будинків, дач і котеджів в районах, де практикуються часті технологічні відключення або сезонне електропостачання,
 • відокремлені готелі, пансіонати;
 • сільськогосподарських комплексів, ферм та теплиць;
 • АЗС, охоронних постів, складів та об'єктів, які відокремлені від комунікацій.

Задача автономної СЕС - забезпечити надійне живлення домашньої внутрішньої мережі (світло, електроприлади) та накопичення енергії в АКБ, щоб підтримувати стабільне споживання в нічний час та в похмуру погоду.

Особливості автономних СЕС

 • В автономних СЕС вся згенерована енергія залишається в системі. Передавати надлишки в зовнішню мережу, як в мережевих або гібридних СЕС не вдасться. Тому купити автономну сонячну електростанцію в Україні і підключити «зелений тариф» неможливо.
 • Добре збалансована СЕС з достатньою потужністю фотопанелів і ємністю акумуляторів здатна забезпечити об'єкт електрикою цілий рік.
 • Якщо споживання електроенергії високе, взимку рекомендується встановити додатковий дизель-генератор. Він буде автоматично заряджати акумуляторні батареї в періоди низької сонячної активності.
 • Автономні СЕС не часто встановлюють в будинках з електричним опаленням, так як занадто високе навантаження на внутрішню мережу і електростанцію (в 2-3 рази вище, ніж в будинках з альтернативним опаленням). Тому ціна автономної електростанції в цьому випадку різко зростає, а економічну доцільність ніхто не відміняв.

Застосування автономних СЕС

 • Перебої з електрикою

Територія України покрита застарілими електромережами, не розрахованими на сучасні підвищені навантаження і збільшену кількість електроприладів в будинках. Перебої з постачанням електроенергії, технічні відключення електроенергії, аварії на лінії, вихід з ладу трансформаторів - всі ці проблеми вирішуються автономними станціями.

 • Немає можливості підключитися до електромережі

Якщо об'єкт розташований подалі від лінії електропередачи, підключення до центральної мережі зажадає серйозних фінансових витрат (іноді сума сягає декількох сотень тисяч гривень). Автономна СЕС обійдеться дешевше, а в довгостроковій перспективі це ще вигідніше, адже вам не доведеться взагалі платити за електроенергію.

 • Недостатньо потужності

Виробничим підприємствам і господарствам, які розташовані далеко від електростанцій, може бути недостатньо тієї потужності, яку забезпечує мережа. Автономні СЕС ефективно вирішують цю проблему – вони додають недостатні кіловати з потужних акумуляторів або безпосередньо від сонця (достатньо встановити додаткові сонячні батареї (панелі)).

У чому користь для покупців автономної СЕС

Автономна сонячна станція – це на 100% незалежність від постійного підвищення тарифів і економія на енергоносіях. Вона буде виробляти безкоштовну екологічно чисту електроенергію протягом 25-30 років, і вимагатиме від власника мінімальних витрат на обслуговування.

Приблизно через 20 років енергоефективність фотопанелей знизиться на 20%. Але навіть при таких умовах станція буде працювати ще довгі роки, оскільки в системі немає механіки і вузлів, які вимагають частої заміни через знос.

Система блискавкозахисту і запобіжники на 99% виключають ризики виходу з ладу інвертора і АКБ. А самі фотомодули мають великий запас міцності, не бояться граду та інших механічних пошкоджень.

Проектування автономних сонячних електростанцій

«HEXAGON-ENERGY» займається проектуванням і встановленням автономних СЕС по всій території Україні. Наша мета – добитися того, щоб можливості сонячної станції відповідали потребам користувача. Для цього ми враховуємо цілий ряд параметрів: необхідну потужність, дані про інсоляцію в регіоні, рентабельність використання сонячної енергії, перспективи модернізації і скорочення витрат в майбутньому.

Розрахунки при проектуванні виконуються з урахуванням того, що станція служить 25-30 років. Щоб вийти на беззбитковість автономної СЕС і знизити терміни окупності інвестицій, ми робимо максимально точні розрахунки. Вкладаємо в оптимізацію первинного проекту, для підвищення його енергоефективності.

Вибір місця встановлення та монтажу системи

Сонячні панелі повинні розміщуватись на відкритому просторі, де немає затінення. Ми виконуємо даховий і наземний монтаж автономної електростанції.  Вибір способу залежить від особливостей об'єкта:

 • Встановлюємо фотопанелі на даху, якщо її площа, напрямок по відношенню до сонця і кут нахилу дозволяють це зробити без шкоди для ефективності роботи системи.
 • Монтуємо сонячні батареї на землі, якщо установка на даху неможлива з технічних або інших причин.

Також ми можемо встановити частину сонячних панелей на даху будинку, а частину - на землі.

Переваги з «HEXAGON-ENERGY»

 • Працюємо в сфері альтернативної енергетики з 2015 року. Проектуємо і встановлюємо комплект обладнання «під ключ».
 • Підберемо систему з оптимальними робочими параметрами під ваш бюджет і потреби. Допомагаємо в оформленні «зеленого тарифу».
 • Оперативне сервісне обслуговування автономних сонячних електростанцій здійснюють ті ж  фахівці, які їх розробили, зібрали і встановлювали.
 • Укладаємо безкоштовний договір на гарантійне та сервісне обслуговування. У разі виникнення проблем на протязі гарантійного терміну безкоштовно замінимо елементи системи які вийшли з ладу (якщо проблема не була пов'язана з неправильною експлуатацією або навмисним пошкодженням).

Залиште заявку або зателефонуйте, ми розрахуємо вартість сонячної електростанції для енергозабезпечення вашого об'єкту.