Системи кріплень

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Системи кріплень

Кріплення для сонячних батарей дозволяють надійно встановлювати панелі на різних поверхнях при найефективнішому куті нахилу, для максимальної генерації електроенергії сонячною станцією. Системи кріплень для сонячних станцій умовно можна розділити на наземні і дахові, з оцинкованого та алюмінієвого сплавів, стаціонарні і рухливі (критеріїв поділу дуже багато).

Застосування кріплень для сонячних батарей або систем кріплень для сонячних станцій дозволяє проводити монтаж якомога швидко і ефективно, з мінімізацією ризиків пошкодження від вагового, вітрового та снігового навантаження на місці встановлення (дах, грунт, наземна конструкція) і на самі сонячні батареї.

кріплення для сонячних станцій 

На етапі проектування сонячної станції, вибір робиться на користь найбільш ефективного місця встановлення та застосованих кріплень сонячних панелів індивідуально для кожного об'єкту. Основна умова полягає у досягненні оптимального розташування масивів сонячних батарей по відношенню до сонця (кут нахилу 35 градусів (+-8 градусів) направленого в сторону до Південного, Південно-Східного або Південно-Західного).

Необхідність застосування різних видів кріплень для сонячних батарей обумовлена наявністю на об'єктах, вже встановлених покриттів з бітумної або металочерепиці, шиферну або полімерної черепиці. Оптимально підібрані кріплення для сонячних батарей найбільш ефективно виконують свої функції і довше прослужать на встановленому об'єкті.

Довірте підбір обладнання та монтаж сонячної станції HEXAGON-ENERGY. Ми пропонуємо і впроваджуємо індивідуальний варіант технічного рішення з оптимальними фінансовими вкладеннями для швидкої окупності Вашої сонячної станції. Вибір за Вами!