Системи кріплень
- Сортувати:
- дешеві
- дорогі
- нові надходження
- популярність
- ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ
1 300.00грн
Кріплення для сонячних батарей (панелей) забезпечують спрощений монтаж з урахуванням будь-якого кута нахилу даху. Це універсальні системи, які підлаштовуються під будь-який тип даху і конструкцію фотомодулів. Комплект кріплень для сонячної електростанції дозволяє виконати даховий і наземний монтаж з урахуванням особливостей об'єкта, його технічних характеристик.
Компанія «HEXAGON-ENERGY» пропонує купити систему кріплень для СЕС будь-якого типу і потужності. Ми готові не тільки поставити повний комплект обладнання та кріплень, а й виконати проектування та професійний монтаж сонячних електростанцій (станцій) «під ключ».
Склад комплекту кріплень для фотопанелей
Готовий механізм кріплень включає в себе наступні елементи:
- алюмінієвий профіль (проектується з урахуванням діагональних навантажень);
- дахові кріплення (підходить для покрівель з шиферу, металочерепиці, профнастилу, бітумного та будь-якого іншого покриття);
- хомути заземлення, болти, гайки, напрямні.
Комплектація системи і кількість елементів кріплення завжди розраховуються індивідуально під конкретний проект. При цьому враховується кількість фотомодулів, особливості даху.
Вимоги до кріплень
Якісні кріплення для сонячних електростанцій повинні:
- не порушувати естетичну складову будівлі;
- зберігати цілісність покрівлі;
- мати невелику вагу;
- бути обладнані вітровим бар'єром для зниження навантаження на дах.
Сучасні кріплення для сонячних панелей (батарей) виготовляються з високоміцного металу, адаптованого до складних погодних умов. Сталь, цинк, авіаційний алюміній мають високий рівень жорсткості і витримують підвищені навантаження при ураганних вітрах.
Застосування спеціалізованих кріплень дозволяє максимально швидко і надійно виконати монтаж, і при цьому мінімізувати ризики пошкодження сонячних панелей від вагових, вітрових і снігових навантажень.
Увага! Якісні фіксатори і кріплення оснащуються спеціальними ущільнювачами, що запобігають ризикам утворення протікань під дощем. Тому просвердлити дах можна без побоювань.
Типи кріпильних конструкцій
Статичні (стаціонарні)
Орієнтація і кут нахилу сонячних батарей при такій системі залишаються незмінними. Панелі встановлюються таким чином, щоб в світлий час доби вони максимально освітлювалися сонцем. Як правило, це південні напрямки. Оптимальний кут нахилу - 35 градусів (+/- 8).
Стаціонарні системи діляться на 3 різновиди:
- Фасадні – для монтажу на стіну. Вони бувають навісні та вмонтовані, дозволяють з максимальною вигодою використовувати площу фасадів і створюють енергоефективний екстер'єр будівлі.
- Наземні - для установки сонячних панелей на землі. Цей тип кріплень найчастіше використовується на масштабних промислових об'єктах, при будівництві потужних сонячних електростанцій на великій площі.
- Дахові – для монтажу фотомодулів на покрівлі будівель. Найпростіший і надійний варіант кріплення. Оптимальне рішення для скатної покрівлі. За умови, що дах плоский, використовуються опорні кріплення, які формують потрібний кут нахилу панелей.
При дотриманні норм монтажу стаціонарне кріплення прослужить не менше 25 років.
Динамічні (відстежуючі)
Це більш досконалі системи кріплень, які забезпечують максимально ефективну роботу сонячної станції. Існує два типи рухомих кріплень:
- Одновісні - змінюють кут нахилу сонячних батарей кілька разів на рік.
- Двовісні - «пильнують» і рухаються за сонцем з ранку до вечора.
Обидві системи надійні, прості та зручні в експлуатації. Однак ціна кріплень для сонячної батареї (панелі) динамічного типу вище, ніж вартість стаціонарних кріплень.
Що вибрати? Ми рекомендуємо зупинитися на стаціонарній системі кріплення - вона компактніше, простіше в монтажі, не потребує обслуговування і дорогого ремонту.
Як здійснюється монтаж сонячних батарей (панелей)
Для початку потрібно правильно вибрати місце для установки сонячних панелей, враховуючи при цьому затінення площі, орієнтацію по відношенню до сонця, нахил даху, доступність обслуговування. А далі все йде за планом:
- Виконується розрахунок необхідних кріплень і витратних матеріалів.
- Проектується креслення каркасу з урахуванням кута нахилу, форми фотомодулів.
- Підготовляється покрівля - очищається і знежирюється, робиться розмітка.
- Монтується каркас, прокладаються кабелі (для надійності вони фіксуються хомутами), встановлюються сонячні панелі, заводиться інвертор.
- Підключається обладнання і виконується перевірка його роботи.
Найскладнішим етапом є монтаж сонячних панелей. Якщо ви плануєте виконувати монтажні роботи самостійно, то знадобиться як мінімум допомога ще 1-2 осіб, а краще спеціалізована бригада.
У HEXAGON-ENERGY ви можете не тільки купити комплект кріплень для сонячної електростанції, а й замовити монтаж всієї системи обладнання для використання безкоштовної енергії сонця. Ваша власна СЕС – це гарантована енергетична незалежність, економія на енергоносіях та екологічна безпека.
Кілька корисних порад з монтажу
- Виконувати монтажні роботи дозволяється тільки в суху сонячну погоду.
- Перед замовленням вкажіть менеджеру всі важливі параметри системи - місце монтажу, тип покрівлі, вага сонячних панелей, схему їх установки на даху. Якщо буде наземний монтаж, то потрібна інформація про тип ґрунту на ділянці.
- На клітини панелей не повинна падати тінь сусідніх фотомодулів та прилеглих споруд, дерев. Перевірте цей момент перед установкою.
- Враховуйте розу вітрів в вашому регіоні при розрахунку стійкості опор.
Ми пропонуємо купити кріплення для сонячної батареї (панелі) для будь-якого типу покрівлі, наземного і дахового монтажу. Проконсультуємо з усіх питань і підберемо оптимальний варіант, виходячи з технічних характеристик вашого об'єкта і виділеного бюджету.
-
29.01.2025Кріплення для сонячних панелей (батарей) дозволяють надійно встановлювати фотопанелі на різних поверхнях при найефективнішому куті нахилу, для максимальної генерації електроенергії сонячною станцією. Системи кріплень для сонячних станцій умовно ...
-
29.01.2025Для монтажу сонячних електростанцій застосовуються тільки дроти і кабелі з відповідними характеристиками. Різниця робиться між модульним або лінійним кабелем, основним кабелем постійного струму і кабелем змінного струму. Електричні кабелі між окремим...
-
60.00грн
-
4 496.00грн
-
-42%
60 250.00грн34 900.00грн -
4 953.00грн
-
271.00грн
-
69 550.00грн
-
-42%
60 250.00грн34 900.00грн -
-37%
123 500.00грн77 200.00грн -
-34%
78 000.00грн51 350.00грн