Полікристалічні сонячні панелі (батареї)

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Полікристалічні сонячні панелі (батареї) на основі кристалів кремнію широко використовуються для автономного екологічно чистого енергопостачання приватних житлових і бізнес-об'єктів. Їх головною особливістю є різновекторна орієнтація кристалів. Це гарантує високу продуктивність під час низької інсоляції.Полікристалічні сонячні панелі (батареї)

Пропонуємо придбати полікристалічні сонячні панелі з гарантією від виробника - на будівництво мережевих, автономних і гібридних сонячних електростанцій за «зеленим» тарифом.

Що таке полікристалічні фотомодулі?

Це сонячні батареї, які виробляються на основі полікристалічних кремнієвих елементів. Їх головна перевага - низька ціна в порівнянні з монокристалічними фотомодулями.

Виробничий процес не передбачає участі складних та дорогих технологій. Немає необхідності впорядковувати молекулярну структуру кремнієвої решітки - сировина плавиться і розливається у форми, а потім її ріжуть на пластини у формі квадрата. В результаті отримують відносно недорогі і прості у експлуатації полікристалічні панелі.

Коли бажано купити полікристалічні сонячні панелі

 • Для домашнього використання, коли в завданнях – енергетична незалежність і економія на оплаті електроенергії. Продуктивності фотопанелей такого типу досить для задоволення побутових потреб приватного будинку.
 • Якщо бюджет обмежений.  Витрати на придбання та монтаж електросистеми буде мінімум на 10% меншою, ніж при налаштуванні сонячної електростанції з монокристалічними панелями.
 • Якщо площі достатньо. Щоб отримати на фініші таку ж енергоефективність, як і в більш потужних монокристалах, доведеться використовувати більшу кількість полікристалічних панелей. А для цього потрібна вільна площа для їх розміщення.
 • Якщо естетика панелей не має значення. Із-за неоднорідності відтінку і текстури полікристалічні фотомодулі за зовнішнім виглядом поступаються більш естетичним і привабливим моно-батареям.

Особливості панелей із полікристалів

Полікристалічний фотоелемент для сонячної панелі (батареї)Естетика

Полікристалічні фотоелементи складаються з величезної кількості неоднорідних кремнієвих кристалів кремнію та включають деяку частку домішок. Цим пояснюється їх неоднорідна структура і забарвлення.

ККД

Енергетична ефективність сягає 15-18%. Це нижче, ніж у монокристалів (22%), оскільки при виробництві фотоелементів із полікристалів використовують не тільки кремній, але і вторинну сировину. В результаті у виробах з’являються різного роду дефекти, які позначаються на продуктивності фотоелементів.

Ефект деградації

Енергетична ефективність і продуктивність сонячних панелей з кожним роком знижується. За 25 років експлуатації полікристалічні фотомодулі можуть втратити до 30% від початкового ККД.

Ціна

Вартість батареї із полікристалів нижча (якщо розраховувати на одиницю потужності), ніж ціна монокристалів. Процес їх виробництва дешевший і не потребує використання високотехнологічного кремнію з чистотою 99,99%. Тому різниця в ціні становить близько 10%. Для приватного використання, коли питання економії є пріоритетним, полікристалічні фотоелементи є оптимальний вибір.

Звертайтеся до «HEXAGON-ENERGY», коли на першому місці при вибору ставляться низька ціна і висока якість полікристалічних сонячних панелей (батарей). Ми займаємося не тільки продажем, але і проектуванням, встановленням і обслуговуванням автономних, мережевих, гібридних СЕС. Підбираємо найкращі рішення - з урахуванням потреб замовників, фінансових можливостей, поставлених задач і потенційної вигоди в майбутньому.

Плюси панелей із полікремнію

+ Більш низька ціна в порівнянні з аналогами, завдяки менш витратній технології виробництва

+ Надійність, здатність працювати навіть в умовах низької сонячної активності

Мінуси

- Висока чутливість до дії високих температур, що може скоротити термін експлуатації панелей

- ККД від 15 до 18%. Продуктивність батарей залежить від якості кремнію, тому при виборі потрібно орієнтуватися на виробника та його репутацію

- Займають більшу площу покриття, ніж монокремній, при однакових показниках потужності

- Неоднорідний колір і будова панелей негативно впливають на їх зовнішній вигляд

Де використовуються полікристалічні фотомодулі

 • Для забезпечення автономного і резервного електропостачання приватних будинків
 • Для підвищення недостатньої потужності із зовнішньої мережі
 • Для економії та зменшення рахунків за електроенергію
 • Для енергозабезпечення віддалених об'єктів, які не мають доступу до центральних мереж

При виборі сонячних панелей потрібно орієнтуватися на потреби вашого об'єкта, його специфіку і розмір бюджету. Ми пропонуємо різні види фотомодулів для проектів будь-якого масштабу і призначення - приватні будинки, віддалені готелі, офісні будівлі, АЗС, фермерські господарства, промислові цехи.

Щоб купити сонячні панелі, які оптимально підходять за продуктивністю і ціною, зверніться в «HEXAGON-ENERGY». Наша мета – підвищити вашу енергетичну незалежність, допомогти зекономити зараз і отримати максимум вигоди в довгостроковій перспективі.

Чому варто вибрати «HEXAGON-ENERGY»?

 • Продаж сонячних панелей (батарей) в Україні – справа, якою ми займаємося з 2015 року.
 • Співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками і постачальниками, обладнання яких проходить багаторівневий контроль якості і сертифікацію.
 • Проектування, доставка і монтаж сонячних панелей для дому і бізнесу здійснюється «під ключ» в будь-якій точці країни.
 • Допомагаємо в оформленні «зеленого» тарифу, який дозволяє нашим клієнтам повернути вкладені в придбання обладнання інвестиції за 4-5 років.
 • Укладаємо безкоштовний договір на гарантійне та сервісне обслуговування.

 Залиште заявку або зателефонуйте, ми виконаємо попередні розрахунки та запропонуємо оптимальне за ціною і потужністю рішення - спеціально під ваш запит.