Домашні зарядні станції електромобілів

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

 Все більше українців віддають перевагу електромобілям, а з посиленням екологічних норм в Європі відсоток електрокарів на дорогах неухильно зростатиме.  Вже сьогодні в Україні можна купити домашню зарядну станцію електромобілів, які працюють на сонячній енергії, що значно знижує фінансові витрати на заправку та забезпечує енергетичну незалежність.

«HEXAGON-ENERGY» бере на себе проектування, монтаж та сервісне обслуговування домашніх зарядних станцій, які працюють на альтернативному джерелі енергії і не залежить від центральної електромережі. Ми розробляємо зарядки під запит клієнта – з необхідними показниками потужності та стильним дизайном.

Чому ми пропонуємо заряджати електромобіль від сонячних батарей (панелей)

Найпростіша мережева сонячна станція = помітна економія на рахунках за електроенергію. За вартістю це найдоступніший варіант, оскільки в комплект входять тільки сонячні панелі і інвертор. Система накопичення енергії допомагає збалансувати постачання в нічні години і похмурі дні, тому підзарядка електрокару можлива при будь-яких погодних умовах.

Домашняя зарядная станция электромобилей на солнечных батареях

Про повну автономію мова не йде, оскільки зовнішня опорна мережа все ж необхідна для роботи обладнання. Однак автономно-гібридні домашні зарядки електромобілів в основному працюють на альтернативному джерелі енергії і практично не залежать від центральної електромережі.

Навіщо станція, якщо є звичайна розетка?

Так, від побутової розетки можливо заряджати, але тільки якщо:

 • У вас є власний гараж або багатометрові подовжувачі;
 • Є повна байдужість до безпеки свого електрокару;
 • Є більше 12 годин часу для підзарядки (а Тесла заряджається від розетки добу).

Якщо ви вибираєте побутову розетку в якості джерела живлення, вам скоріш за все не доведеться часто їздити на електромобілі, можливо через день.

Плюс - необхідно враховувати той факт, що центральна електромережа ледве витримує побутове споживання, а відключення електроенергії відбуваються досить часто. Та й заряджати автомобіль від квартирної мережі незаконно і вкрай небезпечно!

Маючи власну домашню зарядну станцію, вам не потрібно буде нікуди їхати, щоб заправити свій електрокар. Обладнання можна встановити на території приватного котеджу і навіть у дворі багатоквартирного будинку (можна співпрацювати з сусідами). Таким чином ви зможете заряджати електрокар в будь-який час доби і не залежати від комерційних зарядних станцій.

Як вибрати домашню зарядну станцію електромобіля

 • Потужність

Сучасні електрокари в основному оснащуються пристроями потужністю 3,6 або 7,2 кВт. Тому купівля занадто потужних зарядок для домашнього використання не має сенсу.

 • Швидкість підзарядки

Напряму залежить від потужності. Можна розробити бюджетну модель зарядної станції малої потужності, яка буде заряджати електрокар 10-12 годин. Це хороший варіант для тих, хто планує поставити техніку в гараж і заряджати її всю ніч. Якщо час підзарядки грає ключову роль (наприклад, в сім'ї з 2 електрокара або ви хочете користуватися станцією разом з сусідом), варто замовити більш потужний варіант.

 • Доступна потужність струму

Скільки кВт споживає ваш будинок і скільки ви готові виділити на зарядку електромобіля. Необхідно враховувати побутову техніку в будинку, яка також потребує електроживлення. З урахуванням цих параметрів найчастіше підходять саме автономно-гібридні домашні зарядні станції «під ключ», які працюють на сонячних панелях. Ми розробляємо і монтуємо зарядки з скоригованими показниками потужності, щоб електромобілі заряджалися швидко, економно і безпечно.

 • Особливості монтажу

Перед замовленням подумайте, де саме буде розташована заправна станція - в гаражі, під навісом, в господарських будівлях, на відкритому повітрі. А також який спосіб монтажу вам більше підходить - на підлозі або на стіні. Грамотні консультанти допоможуть визначитися з цими питаннями.

 • Типи роз'ємів

Єдиного стандарту ще не винайшли, тому все залежить від вашого електрокара. Американські та азіатські електромобілі використовують Type-1, європейська автоіндустрія - Type-2, японські виробники оснащують свою техніку роз'ємами CHAdeMO, а китайські - GB / T. Існує комбінований тип роз'єму CCS Combo (Type 1/Type 2), що однаково добре для всіх зарядних станцій.

 • Ціна домашньої зарядної станції

Чим вище потужність, тим дорожче обійдеться покупка зарядки. Але економія повинна бути розумною. Не варто переплачувати за надлишкову потужність і функціонал, яким ви не плануєте користуватися. Ми розробляємо заправну станцію, виходячи з реальних потреб замовника, підбираємо обладнання з урахуванням економічної вигоди і безпеки. Тому виходимо до оптимального балансу ціни/якості/функціональності.

 • Виробник і сертифікати

Ні в якому разі не купуйте напівкустарну станцію без іспитів та сертифікатів. У гонитві за дешевизною і економією в кілька тисяч можна спалити електромобіль, вартістю в мільйон.

Переваги зарядки електрокарів від домашніх станцій

 • Прості у використанні. Після установки станції вам достатньо підключити свій електромобіль до порту.
 • Зручності. Зарядні станції для домашнього використання компактні і можуть розташовуватись в будь-якому зручному місці.
 • Зручна швидкість. Ви отримуєте можливість самостійно контролювати процес та час заряду - заряджати 2 години або всю ніч.
 • Економія. Завдяки використанню сонячної енергії, зарядні станції від «HEXAGON-ENERGY» є найбільш економні і фінансово вигідні, оскільки ви практично не залежите від міської електромережі, а живите електрокар від сонця.
 • Сервіс. Всі питання, щодо установки, ремонту та обслуговування обладнання, оперативно вирішуються нашими фахівцями. При цьому імпортні станції позбавлені такої переваги.
 • Гарантії. Укладаємо безкоштовний договір на гарантійне обслуговування. У разі виникнення технічних проблем ми безкоштовно замінимо елементи що вийшли з ладу за умови, що несправність виникла не від неправильної експлуатації або навмисного пошкодження.

Залиште заявку або зателефонуйте, ми розрахуємо вартість домашньої зарядної станції в вашому конкретному випадку.