Сонячні станції

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Сонячні станціїСонячні станції – це, перш за все,  енергетична незалежність та енергетична безпека, економія на енергоспоживанні та турбота про екологію країни. Зелена енергетика процвітає в усьому світі, а масштаби виробництва сонячних батарей (панелей) роблять їх вартість все більш доступною.Сонячна станція HEXAGON-ENERGY

На тлі постійного зростання тарифів і тренду на використання альтернативних джерел енергії, монтаж сонячної станції для дому або бізнесу стає рішенням, вигідним в довгостроковій перспективі. Сьогодні цей вид інвестицій набагато привабливіший, чим депозит або вкладення в нерухомість.Монтаж сонячної станції ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ

Які типи сонячних  станцій пропонує ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ

 • Мережева СЕС

Надає можливість задовольнити власні потреби в електроенергії та продавати надлишки в рамках «зеленого» тарифу. Він може покрити 100% потреби в енергії в домашніх умовах в денний час, але йому потрібна опорна зовнішня електромережа (паралельно з нею функціонує – добираючи та віддаючи енергію при необхідності).

 • Автономна СЕС

Забезпечує стабільне енергопостачання в будь-якому місці та дозволяє повністю відмовитися від придбання електроенергії, замінивши її сонячною. Найкраще рішення для регіонів, де часті відключення електроенергії, завищені тарифи або взагалі нема можливості приєднання до централізованої мережі.

 • Гібридна СЕС

Купити сонячну станцію гібридного типу рекомендується тоді, коли є центральна електромережа, але вона ненадійна або її потужності недостатньо для живлення об'єкта. Гібридна СЕС поєднує в собі функції автономної та мережевої станцій, а також резервного живлення в аварійних випадках (при відключенні мережі і зниження напруги).

 • СЕС для власного споживання

Це енергетична безпека бізнесу, можливість економити на рахунках за електроенергію до 50% і знижувати собівартість продукції. Система економить споживання електроенергії ззовні, замінюючи її власною енергією, що генерується з сонячних панелей (батарей). Монтаж проводиться з мінімальними втручанням в діючу структуру електропостачання, а масштабувати сонячну станцію можна без обмежень, в будь-який час.

Для вирішення яких задач можна купити сонячну станцію в Україні 

 • Безперебійне електропостачання будинків і господарських приміщень

Сонячні електростанції ефективно вирішують проблему електропостачання, якщо зовнішні мережі недоступні або їх потужність/надійність незадовільна.

 • Зменшення рахунків за електроенергію

Правильно спроектовані СЕС можуть знизити щомісячні платежі за мережеву електроенергію до мінімуму, а при необхідності - до нуля.

 • Збільшення потужності

Якщо вашому об'єкту (приватному будинку, промисловому підприємству, будь-якому об'єкту) не вистачає потужності від зовнішньої мережі, можна додати відсутній кВт - від акумуляторів або від сонця, підключивши додаткові фотомодулі.

 • Резервне електропостачання

Система СЕС поверне занижену напругу до 220 В або повністю перейде на живлення від акумуляторів, в разі відключення зовнішньої мережі.

 • Економія для бізнесу

Власна сонячна станція з високою рентабельністю інвестицій дозволить знизити рахунки за електроенергію та знизити собівартість продукції/послуг.

Проектування сонячних станцій

Приватна сонячна електростанція включає в себе:

 • сонячні батареї (з послідовним або паралельним з'єднанням при допомозі монтажного каркасу);
 • розподільчий короб;
 • кабелі постійного та змінного струму;
 • головний перемикач струм;
 • інвертор відповідної потужності;
 • двосторонній електролічильник (за зеленим тарифом).

«HEXAGON-ENERGY» виконає проектування та монтаж сонячних станцій по всій території Україні. Розробляємо індивідуальний проект для конкретного випадку, щоб система відповідала всім вимогам і потребам замовника, забезпечувала енергетичну незалежність і окупність в мінімальний термін.

При проектуванні СЕС наші інженери і монтажники враховують цілий ряд параметрів: необхідну потужність; собівартість виробленої енергії; дані про інсоляцію в регіоні; рентабельність СЕС; перспективи майбутньої модернізації та зниження витрат. Всі розрахунки проводяться з урахуванням проектного терміну служби станції 25-30 років.

Вибір місця встановлення системи

Виконуємо даховий і наземний монтаж сонячних станцій. Вибір способу встановлення залежить від специфіки об’єкту:  

 • На даху приватного будинку, гаража або підсобних приміщень - якщо площа даху, його орієнтація на сонце і кут нахилу дозволяють розмістити фотомодулі без шкоди для енергоефективності.
 • На землі - якщо установка на даху неможлива з технічних або інших причин.
 • Гібридний варіант установки - коли частина сонячних батарей розміщується на даху будинку, частина на господарських будівлях, а частина - на землі. Тут головна умова - інвертор повинен відповідати за потужністю і забезпечувати оптимальне виробництво з різних масивів фотомодулів.

Оптимальний кут нахилу даху для монтажу сонячної станції 35˚ (+/- 8˚). Спрямованість даху - Південний, Південно-Східний, Південно-Західний.  Монтаж можливий і на плоскій покрівлі - для цього встановлюємо додаткові несучі конструкції, які забезпечують необхідний нахил фотомодулів.

Переваги співпраці з «HEXAGON-ENERGY»

 • Працюємо у форматі - Сонячна станція «під ключ» в Україні. Проектуємо, доставляємо, встановлюємо та запускаємо готовий комплект обладнання в будь-якій точці України.
 • Вигідна ціна сонячної електростанції для кожного замовника. Орієнтуємось на запит клієнта, підбираємо систему з оптимальними робочими параметрами під виділений бюджет та потреби.
 • Допомагаємо в оформленні «зеленого» тарифу. За умови продажу надлишкової енергії наші клієнти повертають інвестиції через 4-5 років.
 • Працюємо з обладнанням перевірених брендів. Сервісне обслуговування сонячних електростанцій - завжди швидко і якісно.  Сервісом займаються ті ж фахівці, які спроектували і встановили систему.
 • Безкоштовний договір на гарантійне та сервісне обслуговування. У разі виникнення проблеми протягом гарантійного терміну ми безкоштовно замінимо зламані елементи (якщо проблема не була пов'язана з неправильною експлуатацією або навмисним пошкодженням).

Залиште заявку або зателефонуйте, ми зробимо попередні розрахунки і складемо комерційну пропозицію з розрахунком економії, рентабельності і сумою необхідних інвестицій.